انجمن های تخصصی  فلش خور
همه چیز راجب پارک جونگ مین - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: آهنگ و موسیقی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+---- انجمن: بیوگرافی خوانندگان (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+---- موضوع: همه چیز راجب پارک جونگ مین (/showthread.php?tid=18947)

همه چیز راجب پارک جونگ مین - ♥ Sky Princess♥ - 27-09-2012

همه چیز درباره پارک جونگ مین
ملاک های جونگ مین برای دختر ایده آلش:

من دختری رو دوست دارم كه استخوان های گردنش برجسته باشد این یعنی خطوط شانه ظریف و آرامی داشته باشد ؟

چشم ها .. چشم های بزرگ آهو مانند و مژه های بلند دو طرفه و پلك های بزرگ دو لبه .. پلك هایش معلوم باشد .

موها بلند … قهوه ای رنگ و صاف باشد اما حالت دار هم تاثیر بهتری در موها دارد ..

و رنگ قرمزی كه برای لب ها كشیدم (( چون مداد صورتی اینجا نبود )) در این طرح

اما من عاشق لب های صورتی رنگ هستم بسیار …

در مورد شخصیت او .. ما بتوانیم راحت باهم در مورد هم حرف بزنیم .. ؟

من می خوام یك شنونده خوب باشد با نگرش و لحن صمیمی .. كه در اولین نگاه احساس آرامش كنم …

این دختر ایده آل من هست .. احساسی داشته باشم طبیعی و بدون هیچ نقشی در كنارش …

من از رایحه استفاده نمی كنم .. به نظر من بهتر نیست یه بوی مصنوعی دارد natual scents این عطر ؟؟

و باعث میشود من احساس ناراحتی كنم كم .. و سر درد بگیرم بعد از بوی آن …

اما اگر *****م از این عطر خودش هم از نوع گل رز و آب استفاده كند .. از آن استقبال خواهم كرد …

جونگ مین (( جذاب گروه … ))

حالا هم بریم سراغ جذاب گروه … پسر بچه ای كه ناخواسته در یك مزرعه در یك روز بهاری در سال 1987.4.3 پا به این دنیا گذاشت .. او تا 14 سالگی در این مزرعه كنار مادر بزرگ و پدر بزرگش زندگی كرد .. و در 14 سالگی به پیش خانواده برگشت اما 2 سال بعد از پیش خانواده رفت و در یك دبیرستان شبانه روزی درس خوند .. اون از اول هم صدای گیرایی داشت .. اون همكلاس یكی از اعضای گروه بود(هیون) .. و دنبال راهی بود كه خودش رو به خانواده اش اثبات كند .. اون به غیر مادرش با هیچ كس رابطه خوبی نداشت .. تا كه موفق شد و حالا عضو یكی از گروه های پرطرفدار آسیا هست …

جونگ مین شیطون و بلا گروه هست .. مزه گروهه ..خوش خنده و پر حرف و تنها كسی كه در گروه معمولا حرف می زنه در برنامه ها .. شوخ هست شدیدا … راحت با اطرافش ارتباط برقرار می كنه .. خیلی مهربونه .. اما كارهایی ازش سر میزنه كه دوستانش شاخ در می یارن .. اون سوپرایز كننده خوبیه … هیون جونگ در این رابطه میگه : واو جونگ مین .. حاضرم وقتی میرم مسافرت اولین نفر جونگ مین رو كنارم ببرم .. چون عمرا با جونگ مین حوصلتون سر بره .. یك روز نباشه كنارمون .. زود احساس می كنیم یه چیزی كم داریم .. یا یه چیزی رو گم كردیم … همه دنبالش میگردن .. نمی دونم اما واقعا به حضورش عادت كردیم … جونگ مین صدا و مزه گروهه ….

اون لجبازه .. گیر میده .. شوخی می كنه .. زیاد می خنده … دوست داره به دوستاش گیر بده .. و یه جوری باهاشون شوخی كنه … اما در واقع این جوری جونگ مین اصلی رو از نظر ها پنهون می كنه … كیو جونگ در این مورد میگه : جونگ مین همیشه خند رو . خیلی شلوغ و شوخ و پر حرف دیده شده … همیشه خنده گروه ما بوده .. اما در واقع آدمی احساساتی و غمگینیه .. اون اینجوری احساس اصلی خودش رو از نظر دیگران پنهان می كنه .. بی خیال همه چیز شده و فقط برای هدفش زندگی می كنه … من به خاطر همین هست كه خیلی دوستش دارم اون خودساخته و سر سخت هست ….

اون از دوستاش دفاع می كنه و حاضره به خاطر اونها دعوا هم كنه … در این مواقع هیچ كس جلو دار جونگ مین نیست … چون اون عاشق دوستاشه … در این مورد یونگ سنگ میگه : جونگ مین از یك برادر هم برای آدم فراتره .. نمی ذاره حقتون پایمال بشه .. اون عاشق دوستاشه .. چون دوستاش رو عضو خانواده اش می دونه .. اگه ناراحت باشی … راحت می تونه حال و هوات رو عوض كنه .. فقط كافیه بگی ناراحتی جونگ مین دست بكار میشه .. تا هر چی ناراحتی داری رو از بین ببره .. خیلی روك و روراسته .. دروغ نمیگه .. می تونم بگم به راحتی میشه بهش اعتماد كرد .. درسته بعضی وقت ها اذیت می كنه اما نباشه .. به نظر من نصف گروه هم نیست … اون دوست منه و هم برادر من …

جونگ مین روك و روراسته .. از دوروغ متنفره .. خیلی شیطون و شلوغه .. با خندهاش و چشمكاش چه كارا نمی كنه … اما اگه لجباز نبود نمی شد … نه ؟؟ خیلی لجبازه .. روش اعصبانی هم هست .. جونگ مین میگه منتفرم از این اخلاقم .. بد اعصبانی میشم … هیونگ جون در این رابطه میگه : جونگ مین اعصبانی بشه بهتره دنبال سوراخ موش بگردین .. كه دستش نیوفتین … اونقدر داد بی داد می كنه كه .. نگو .. خودشم یه سیلی هم آخرش .. وای وای .. به خاطر همین وقتی جونگ مین اعصبانی میشه همه یه اتاق قایم میشن .. اما در كل خیلی دوستش دارم … وقتی نیست حوصله ام سر میره .. خیلی بهش عادت كردم .. باید اعتراف كنم .. بدون اون یه چیزی رو كم دارم … اون با محبت ترین و بهترین دوست منه ..

جونگ مین خوش خوابه و به نور و صدا حساس.. توصیه نمی كنم برین بیدارش كنین چون رسما یه دست كتك ازش می خورین .. عشق حیوانات خانگیه .. دوست داره مزرعه دار بشه .. اون خیلی پر خوره … و عاشق هویج … جونگ مین خیلی هویج می خوره .. به هر مدل .. جونگ مین احساساتی … هست اما اونم بروز نمیده .. همه گروه در یك موضوع مشتركن .. كه این خصوصیت جونگ مین رو توصیف می كنه .. اون مزه گروهه … راستی جونگ مین از تاریكی و صداهای بلند تا حدی می ترسه تاریخ تولد و

نام: PARK JUNG MIN

نام خودمونی : جذاب , اسب

تاریخ تولد: April 3, 1987

گروه خونی : O

قد: 181cm

وزن: 67kg

سرگرمی : نوشتن آهنگها , كلكسیون كردن چیزا , پیاده روی كردن

تخصص : رقص Tap , صخره نوردی

حیوونی كه خودش رو به اون تشبیه میكنه : تکشاخ

شعار : زندگی با خاطری متشكر

اعضای خانواده : پدر, مادر, برادر بزرگتر, زن داداش, خواهر, برادرزاده, خودش

شخص مورد علاقه : نه

قسمتی كه شما بیشتر دوست دارین : دندون

عادتی كه میخوای تغییرش بدی : امیدواره كه عرق كف دستش رو درمان كنه

چیزی كه تو كیفش داره : هر چی كه ضروری باشه

چیزی كه به طور جدی انجام میده : آهنگسازی به طور جدی

آرزوهاش :3 تا 1. ss501 آرتیست معروفی بشه توسط مردم تو كل جهان 2. زندگی ابدی برای همیشه 3. سریعتر بتونه هوادارن تایوانی رو ببینه

اینم از پارک جونگ مین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه چیز راجب پارک جونگ مین 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه چیز راجب پارک جونگ مین 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه چیز راجب پارک جونگ مین 1

RE: همه چیز راجب پارک جونگ مین - yania - 11-10-2013

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartTongueBig GrinShy4xvc24من عاشق جونگ مین و آهنگاشم123

RE: همه چیز راجب پارک جونگ مین - park jiyeon - 17-11-2013

شوهرممممممممممممممممممممHeart

RE: همه چیز راجب پارک جونگ مین - SeoHyun - 18-12-2013

زندگی بدون پارک جونگ مین هرگز...Heart
ینی دیوونشمااااTongue