انجمن های تخصصی  فلش خور
آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: آهنگ و موسیقی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- موضوع: آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ (/showthread.php?tid=196783)

صفحه‌ها: 1 2

آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ - мoвιɴα т - 04-12-2014

با توجه به ویدئویی که ارسال شده بود 
سلنا گومز در تولد 19 سالگی کندال جنر حضور داشت
و این خیلی عجیب بودچون رابطه ای که کندال جنر با جاستین بیبر داشت
 سبب جدایی جلنا شده بود! 
کارا دلوینگن 22 ساله و سلنا گومز 22 ساله
آهنگ "تولدت مبارک "رو برای کندال جنر 19 ساله خوندن.
هم چنین ما میدونیم که کارا و کندال دوستهای صمیمی هم هستن،اماسلنا گومز و کندال جنر سابقه
متزلزلی با هم دارندکندال نقش بزرگی در جدایی جلنا داشت !
 آیا سلنا گومز ،کندال جنر رو بخشیده؟!

منبع خبر : سلب دیلی

آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ 1

RE: آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ - Berserk - 04-12-2014

من عاشق کندالم
از سلنا خوشگل تره (..*)

RE: آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ - مگان - 05-12-2014

اون کایلی خواهرکندال بود؛لطفاکندالوبه جاس ربط ندین اون ازجاس بدش میاد

RE: آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ - anti love - 10-12-2014

حتما بخشیده دیه

RE: آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ - [χσℓσνєѕтєя] - 10-12-2014

(04-12-2014، 14:35)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عاشق کندالم
از سلنا خوشگل تره (..*)

نع زیباییشون هم اندازس

RE: آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ - مگان - 11-12-2014

(10-12-2014، 19:53)♪♥★nanaZ★♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 14:35)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عاشق کندالم
از سلنا خوشگل تره (..*)

نع زیباییشون هم اندازس
نخیرم سلناکلی عمل زیبایی کرده تااین شده ولی کندال زیباییش خدادادیه
قابل توجه همه 14بارسلناعمل زیبایی کرده

RE: آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ - мoвιɴα т - 11-12-2014

(11-12-2014، 10:12)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-12-2014، 19:53)♪♥★nanaZ★♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عاشق کندالم
از سلنا خوشگل تره (..*)

نع زیباییشون هم اندازس

عزیزم چرا چرت میگی :|  ؟

اگر سلنا عمل زیبایی کرده چرا دماغشو عمل نکرده 

اگر 14 باز عمل کرده کجاشو عمل کرده اخه 

://  ترو مولا کم چاخان کنید

RE: آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ - _єяяσя_ - 18-12-2014

کندال عشقه عشق♥♥♥

RE: آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ - سلنافن - 18-12-2014

(11-12-2014، 10:39)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2014، 10:12)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عاشق کندالم
از سلنا خوشگل تره (..*)

نع زیباییشون هم اندازس
آره من از 10سالگی‌ام عاشق سلنام و تا حالا از اون‌موقع تا اعلا تغییری تو چهره ی سلنا ندیدم در ضمن شما هایی که میگید سلنا عمل کرده این دروغه اگر فکر میکنید واقعیه نام ببرید کجاهاشو عمل کرده؟ 

RE: آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ - Berserk - 20-12-2014

(18-12-2014، 21:34) سلنافن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2014، 10:39)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عاشق کندالم
از سلنا خوشگل تره (..*)

نع زیباییشون هم اندازس
آره من از 10سالگی‌ام عاشق سلنام و تا حالا از اون‌موقع تا اعلا تغییری تو چهره ی سلنا ندیدم در ضمن شما هایی که میگید سلنا عمل کرده این دروغه اگر فکر میکنید واقعیه نام ببرید کجاهاشو عمل کرده؟ 

بابا راس میگه بچه هم تو یو\تیوب فیلمش هس هم تو هالیو\ود لایف متنش