انجمن های تخصصی  فلش خور
گریم جدید اکبر عبدی در نقش پدربزرگ امین حیایی + عکس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+---- انجمن: عکس های بازیگران و هنرپیشگان (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=54)
+---- موضوع: گریم جدید اکبر عبدی در نقش پدربزرگ امین حیایی + عکس (/showthread.php?tid=202025)گریم جدید اکبر عبدی در نقش پدربزرگ امین حیایی + عکس - ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ - 28-12-2014

گریم جدید اکبر عبدی در نقش پدربزرگ امین حیایی + عکس 1

گریم جدید اکبر عبدی در نقش پدربزرگ امین حیایی + عکس 1

خودش درباره درونمایه کار گفت: در این فیلم هم به مانند اغلب کارهایم نگاهم به گیشه است. از همان ابتدای نگارش فیلمنامه این نگاه را داشتم اثری بسازم که پرمخاطب باشد.

او مولفه هایی که خلاف واقعیت باشند نیست. اگر بخواهم مثال بزنم فضای "آدم باش" به شدت شبیه است به سری "پلنگ صورتی" که یک جور طنز فانتزی دارد. این نوع طنزها در زندگی واقعی اتفاق نمی افتد اما الهام گرفته از زندگی واقعی هستند.

جوانمرد درباره همکاری با بازیگران این کار و از جمله چهره هایی چون اکبر عبدی و امین حیایی اظهار داشت: به شدت از عبدی راضی بودم. او گریمی متفاوت در این کار دارد که او را لااقل 50 سال پیرتر کرده؛ جالبتر اینکه عبدی در فیلم نقش پدربزرگ امین حیایی را بازی می کند.


گریم جدید اکبر عبدی در نقش پدربزرگ امین حیایی + عکس 1

این کارگردان درباره کیفیت حضور عبدی در "آدم باش" گفت: عبدی در یک ربع ابتدایی اثر به طور مداوم در فیلم هست اما بعدش به دلیل اینکه کاراکترش فوت میکند او را در زمان حال نمی بینیم و از طریق یک سری فلاش بک با عبدی روبروییم.

جوانمرد که سابقه ساخت آثاری چون "شکار"، "دستمزد" و "تیغ افتاب" را در کارنامه دارد با بیان اینکه وقفه چند ساله اش در کارگردانی باعث شده که از اوضاع دستمزدهای روز سینما آگاهی نداشته باشد گفت: راستش را بخواهید در این چند سالی که نبودم واقعا شرایط عوض شده؛ دستمزدها به شدت رشد کرده و برای همین دیگر نمی‌شود به راحتی هر بازیگری را وارد کار کرد.

او ادامه داد: چهره هایی چون عبدی و حیایی نیز با تمام احترامی که برایم قائل بودند اما باز هم دستمزد عرف‌شان را خواستار بودند که ما نیز سعی کردیم آن را برآورده کنیم.

مجید جوانمرد با بیان اینکه "آدم باش" را در بخش خصوصی تولید کرده گفت: تولید در بخش خصوصی این ویژگی را دارد که به طور مستقیم در تماس با مخاطب قرار بگیری و کیفیت کارت را توسط مخاطبان بسنجی. از این رو حتما باید در زمان مناسبی فیلم ام را روی پرده بفرستم. این را هم بگویم که به فیلمسازی برای بخش دولتی اعتقاد ندارم چون فکر می‌کنم فیلمسازی برای بخش دولتی به سمت سفارشی سازی می رود.

جوانمرد در پایان گفت: فیلمبرداری نهایتا تا 20 آذرماه به اتمام می‌رسد و از آنجا که مونتاژ همزمان انجام میدهیم حتما به جشنواره می رسیم. رونمایی اثرم در جشنواره فیلم فجر صورت خواهد گرفت چون دلم میخواهد مخاطبان جشنواره درباره "آدم باش" نظرات‌شان را به صراحت بیان کنند.

داستان فیلم «آدم باش» حال و هوایی طنز دارد و داستان مردی را روایت می کند که در برقراری ارتباط با آدم ها دچار مشکل است و در عوض تعامل بسیار خوبی با حیوانات دارد. او سال ها دور از ایران زندگی کرده و حالا که بازگشته احساس می کند هیچ یک از مردم را نمی شناسد.

اکبر عبدی، امین حیایی، نیوشا ضیغمی، سیروس گرجستانی، مرتضی ضرابی، شراره رنجبر، غزل عبدی، عباس محبوب، فاطمه شکری، مختار سائقی، احسان حسن پور، روزبه معینی، داریوش رضایی، سیامک اشعریون، امیر زمانی، صابر گراوند، ناهید زند، بهمن عقل زار، اشکان علیوند و حسن رضایی از بازیگران این فیلم هستند.