انجمن های تخصصی  فلش خور
معمای معامله حیوانات سه مرد (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: معمای معامله حیوانات سه مرد (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) (/showthread.php?tid=203351)

صفحه‌ها: 1 2 3

معمای معامله حیوانات سه مرد (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) - roblex - 04-01-2015

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معمای معامله حیوانات سه مرد  (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) 1
سه مرد روستایی در یک بازار معامله حیوانات اهلی همدیگر را ملاقات کردند.
اولی به دومی گفت: ببین! اگر من شش تا از میش هایم را در ازای یکی از اسب هایت به تو بدهم، تو دو برابر حیواناتی که من دارم، حیوان خواهی داشت.
سومی به اولی گفت: اگر تو اینطوری تجارت می کنی، پس من پانزده تا از گوسفند هایم را به تو در ازای یک اسب می دهم و تو سه برابر حیوانات من حیوان خواهی داشت.
دومی به سومی گفت: من بهتر از شما معامله می کنم و چهار گاو در ازای یک اسب به تو می دهم و تو شش برابر من حیوان خواهی داشت.
بی شک این یک معامله بدیهی داد و ستد حیوانات است. اما سوال اینجاست که این سه مرد در مجموع چند حیوان دارند؟

RE: معمای معامله حیوانات سه مرد (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) - tabasom27 - 04-01-2015

خب برای مردن اماده ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولی:7
دومی:11
سومی:21
در مجموع:39
ایشاالله خبر مگت کی میرسه؟؟؟؟؟؟؟/

RE: معمای معامله حیوانات سه مرد (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) - roblex - 04-01-2015

چی نشنیدم صداتو بلند تر بوگوBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: معمای معامله حیوانات سه مرد (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) - tabasom27 - 04-01-2015

(04-01-2015، 11:50)roblex نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی نشنیدم صداتو بلند تر بوگوBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
الحمد الله کرم شدی قبل مرگت

RE: معمای معامله حیوانات سه مرد (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) - roblex - 05-01-2015

والا پول ندارم تبر بگیرم 
اگه میخواید با نوشابه خودمو خفه میکنمTongueTongueTongue

RE: معمای معامله حیوانات سه مرد (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) - tabasom27 - 05-01-2015

(05-01-2015، 9:46)roblex نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا پول ندارم تبر بگیرم 
اگه میخواید با نوشابه خودمو خفه میکنمTongueTongueTongue
به من ربطی نداره ولی جوری خودتو بکش که زجر کش شی بعدم به یکی بگو بعد از مرگت فیلمشو بزاره تو سایت

RE: معمای معامله حیوانات سه مرد (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) - " Arrow" - 05-01-2015

عالی بود .......تبسم دمت گرم....صداش در نمیاد..خخخخ

RE: معمای معامله حیوانات سه مرد (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) - roblex - 05-01-2015

من با تو شما دوتا بعدا کار دارم

میزاشتید یکی دو نفر تایپیک میزدن

بعد مارو ضایع میکردید

حالااااااا با شماها کار دارمAngryAngryAngryAngryAngryAngry

RE: معمای معامله حیوانات سه مرد (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) - tabasom27 - 05-01-2015

(05-01-2015، 20:15)roblex نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با تو شما دوتا بعدا کار دارم

میزاشتید یکی دو نفر تایپیک میزدن

بعد مارو ضایع میکردید

حالااااااا با شماها کار دارمAngryAngryAngryAngryAngryAngry
بابا چند بار میگی فهمیدیم باهامون کار داری مثل تو نفهم نیستیم که بعد با اون بچه چیکار داری خواست حرف حق بزنه

RE: معمای معامله حیوانات سه مرد (یعنی اگه حل کردی من گردنمو با تبر قطع میکنم) - ali123z - 05-01-2015

اولی7
دومی11
سومی21 ضایع شدیTongue
حالا خودتو دار بزن فیلمشم به ایمیلم بفرست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
alizakeri56@gmail.com
Big Grin
Big Grincrying
crying
crying

Big Grin
Big Grin