انجمن های تخصصی  فلش خور
سلنا/وان دایرکشن/تیلور/جاستین/مایلی طرفدارهرکدومی بیاتو....بیاین ،خیلی جالبه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: آهنگ و موسیقی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- موضوع: سلنا/وان دایرکشن/تیلور/جاستین/مایلی طرفدارهرکدومی بیاتو....بیاین ،خیلی جالبه (/showthread.php?tid=204067)

صفحه‌ها: 1 2

RE: سلنا/وان دایرکشن/تیلور/جاستین/مایلی طرفدارهرکدومی بیاتو....بیاین ،خیلی جالبه - ρяіηcεss~Αιοηε - 25-01-2015

تیلور واقعا داره شلوغش میکنه
خودم طرفدارش ولی خب واقعا تعجب کردم !
در عرض 3 سال 10 ،12 با عاشق شده
و حالا با عمشون بهم زده و تا یارو رو به خاک سیاه نشونه و همه جا دیسش نکنه و 100 تا اهنگ درباره اش ننویسه ول کن نی :|
باوو یه رابطه بود تموم شد رف دگ :|
نصف اخبار هالیوودیا شده تیلور و دوس پسراش بقیه اش هم جلنا :|||||

RE: سلنا/وان دایرکشن/تیلور/جاستین/مایلی طرفدارهرکدومی بیاتو....بیاین ،خیلی جالبه - مگان - 25-01-2015

(25-01-2015، 1:01)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و حالا با عمشون بهم زده و تا یارو رو به خاک سیاه نشونه و همه جا دیسش نکنه و 100 تا اهنگ درباره اش ننویسه ول کن نی :|

تیلورهیچ وقت براوقت گذرونی دوس پسرنداشته
همشون جزتیلورلانتربه تیلورخیانت کردن یاازش روابط خواص خواستن
رابطه تیلوربادوس پسراش جزجیک جینهال درحدبوسه بوده ن بیشتر

RE: سلنا/وان دایرکشن/تیلور/جاستین/مایلی طرفدارهرکدومی بیاتو....بیاین ،خیلی جالبه - ρяіηcεss~Αιοηε - 25-01-2015

(25-01-2015، 1:34)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-01-2015، 1:01)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت داري ميگي درحد بوسه
پس حالا زه بهم زدن اون نبايد انقد شلوغش كنه
قرارم ني همه ي دوس پسراش بد باشن
لابد اونم اشتباهاتي داشته
اما همـــرو تقصير دوس پسراش ميندازه !!

RE: سلنا/وان دایرکشن/تیلور/جاستین/مایلی طرفدارهرکدومی بیاتو....بیاین ،خیلی جالبه - Alison - 27-01-2015

(15-01-2015، 13:06)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه هاشمالیست ازهیچ خواننده ای نمیخواین؟
چرالیستrihannaوaustin mahoneرومیخوام
میشه بذاری

(25-01-2015، 14:45)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-01-2015، 1:34)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در عرض 3 سال 10 ،12 با  عاشق شده

خودت داري ميگي درحد بوسه
پس حالا زه بهم زدن اون نبايد انقد شلوغش كنه
قرارم ني همه ي دوس پسراش بد باشن
لابد اونم اشتباهاتي داشته
اما همـــرو تقصير دوس پسراش ميندازه !!

واقعاهم بوده
تسلوربراین عقیدس اگه عشقی که نسبت به دوس پسراش 
داشترووارداهنگ کنه تموم میشن

RE: سلنا/وان دایرکشن/تیلور/جاستین/مایلی طرفدارهرکدومی بیاتو....بیاین ،خیلی جالبه - ☆♡yekta hidden♡☆ - 27-01-2015

خییییییییلییییییی ممنون سپاس

RE: سلنا/وان دایرکشن/تیلور/جاستین/مایلی طرفدارهرکدومی بیاتو....بیاین ،خیلی جالبه - horya.love - 01-02-2015

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartTongueHeartBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartTongueHeart
Big GrinBig GrinBig GrinHeartTongueHeart
Big GrinBig GrinHeartTongueHeart
Big GrinHeartTongueHeart
HeartTongueHeart
TongueHeart

(01-02-2015، 14:14)horya.love نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartTongueHeartBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartTongueHeart
Big GrinBig GrinBig GrinHeartTongueHeart
Big GrinBig GrinHeartTongueHeart
Big GrinHeartTongueHeart
HeartTongueHeart
TongueHeart
میبخشین یک شکلک جاموند!Tongue

RE: سلنا/وان دایرکشن/تیلور/جاستین/مایلی طرفدارهرکدومی بیاتو....بیاین ،خیلی جالبه - ~ CrAzY HuMaN ~ - 01-02-2015

تیــــلـــور *^_^*

RE: سلنا/وان دایرکشن/تیلور/جاستین/مایلی طرفدارهرکدومی بیاتو....بیاین ،خیلی جالبه - ~Шоиďєгfůι G!яl~ - 08-02-2015

Love storyHeartHeartHeartHeartمیسی دوستمTongueHeart