انجمن های تخصصی  فلش خور
ᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: ᓄـیخواے بـבونے افراـב کـבوᓄ ᓄـاه جذاب ترن؟ (/showthread.php?tid=205683)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: میخوای بدونی افراد کدوم ماه جذاب ترن؟(میزان جذابیت هر ماه) - گیسو جون - 21-10-2015

مرسی گلم
متولدین مهرو خوب توصیف کردی

RE: میخوای بدونی افراد کدوم ماه جذاب ترن؟(میزان جذابیت هر ماه) - ترنج 15 - 21-10-2015

بهمن
جذابیت بهمنی ها بیشتر از ان چیزی است که فکر میکنی انها جنس مخالف را مثل یک اهن ربا جذب میکنند او یک دوست پایه و به عبارتی رفیق نیمه راه نیست تا اخرش با شما می اید هرگز سعی نکنید او را از دست بدهید زیرا مرتکب اشتباه بزرگی شدید انها شادترین و بهترین دوست هایی هستند که یک انسان میتواند داشته باشد(من بهمنی ها رو خاص ترین افراد میدونم:ngh:)

RE: میخوای بدونی افراد کدوم ماه جذاب ترن؟(میزان جذابیت هر ماه) - آرالیا - 21-10-2015

مـُـسَـلّــماََ آ ذَـ ر

RE: میخوای بدونی افراد کدوم ماه جذاب ترن؟(میزان جذابیت هر ماه) - عسل شیطون - 21-10-2015

مرداد

چیزی که در متولد مرداد نگران کنندست زود دلباختن انها به جنس مخالف است اما حتی اگر جنس مخالف او هم از ابتدا عاشقش نبود به سرعت درگیر عشق خالصانه و گرم او میشود چنان که ترک کردن او برایش دشوار میشود...
قطعا یک رقیب سرسخت است زیرا او همیشه مورد تعریف و تمجید جنس مخالف قرار میگیرد ولی انقدر سیاست دارد که به هیچ کسی اجازه نمیدهد از حد خود فراتر برود(اخ گفتی...)

RE: میخوای بدونی افراد کدوم ماه جذاب ترن؟(میزان جذابیت هر ماه) - جلسا - 21-10-2015

تیر

یکی از جذابیت های متولد تیر صحبت و گفتگو...انچنان که هنگام صحبت با او محو صدای زیبا و حرکات فریبنده او میشوی که زمان را هم فراموش میکنی...اما او روحیه حساسی دارد و خیلی زود امکان دارد از کسی متنفر شود پس هرگز سعی نکنید او را ناراحت کنید زیرا به ان سرعت که دل او را مال خود کردید به همان سرعت هم از دست میدهید...(یعنی کپی برابر اصل یه پری دریایی...4fvf) Big Grin Heart

RE: میخوای بدونی افراد کدوم ماه جذاب ترن؟(میزان جذابیت هر ماه) - √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ - 21-10-2015

ابان
بیشتر زنان متولد آبان قشنگ ، وسوسه انگیز و فریبا هستند. حتی زمانی كه كاملاً ساكت هستند ، چشمهای آنها با صدای بلند با شما سخن می گوید . آنقدر جذاب هستند كه دوستان به دورشان جمع می شوند . شما هم با انرژی جالب، مبهم و مرموز او گرفتار می شوید...در واقع در طول تاریخ با نام زنان افسونگر معروف بودن (ولی از من گفتن مراقب باشین اگه ازتون کینه ای بکنن دیگه هیچی فاتحتون خوندن 100 سالشون هم بشه هنو یادشونه)

RE: میخوای بدونی افراد کدوم ماه جذاب ترن؟(میزان جذابیت هر ماه) - oprah vinfrey - 22-10-2015

اردیبهشت 
دختر متولد اردیبهشت بسیار جذاب است و گاهی نیز ژست اغراق آمیزی به خود می گیرد
و در بسياري جهات نمك رندگي محسوب مي‌شود
.در عین حال که سعی میکند به سادگی بگردد همیشه شیک میپوشد و این به جذابیت او می افزاید
‌ در محل‌ کارشان‌ اشخاصی‌ کوشا، جدی‌، سخت‌ کوش‌ و خبره‌هستند .آنها در حین‌ کار افرادی‌ قابل‌ اعتماد، واقع‌ ، هوشمند، منظم‌ و بلند پرواز هستند وبه‌ راحتی‌ از مافوقان‌ و رؤسای‌ خود اطاعت‌ می‌کنند
اردیبهشتییم دیگه، عجیب نی!!!! Rolleyes

RE: میخوای بدونی افراد کدوم ماه جذاب ترن؟(میزان جذابیت هر ماه) - *آنا* - 22-10-2015

درسته واقعا همین اخلاقو دارم Wink

RE: میخوای بدونی افراد کدوم ماه جذاب ترن؟(میزان جذابیت هر ماه) - MaDixOl - 23-10-2015

بهمن
جذابیت بهمنی ها بیشتر از ان چیزی است که فکر میکنی انها جنس مخالف را مثل یک اهن ربا جذب میکنند او یک دوست پایه و به عبارتی رفیق نیمه راه نیست تا اخرش با شما می اید هرگز سعی نکنید او را از دست بدهید زیرا مرتکب اشتباه بزرگی شدید انها شادترین و بهترین دوست هایی هستند که یک انسان میتواند داشته باشد
در اینکـِ بهمنیا خاصن شکی نی

RE: میخوای بدونی افراد کدوم ماه جذاب ترن؟(میزان جذابیت هر ماه) - Souper star - 26-11-2015

آی ام دیـــــــ Heart Heart Heart
خصوصیات من کلا توی همه طالع بینی ها درست در میاد
والا من نمیدونم چه حکمتی توشه Confused