انجمن های تخصصی  فلش خور
چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ (/showthread.php?tid=213417)

صفحه‌ها: 1 2

چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ - علي 2014 - 02-03-2015

مرحله اول

محبت کردن به پدر و مادر وگوش کردن به حرف های آن ها.انجام دادن به موقع وسریع کارهایی که بر عهده ما می گذارند بدون آویزان کردن لب ولوچه وقر زدن

...

مرحله دوم

تعریف کردن از اکس باکس ونام بردن مزایای آن(گرافیکش از کامپیوتر بیشتره وبکم داره ...) 

مرحله سوم

مطرح کردن خواسته ی شما با مقدمه(باباجون حوصلم سر رفته میشه ...)(استفاده ی دوباره ازمرحله ی دوم) 

مرحله چهارم(درصورتی که پدرتان قبول نکرد)

فروختن وسایل بازی ای که دارید. وادعا کردن دادن درصدی از پول اکس باکس (Ps1-ps2-رایانه قدیمی)

توجه                          توجه

اگر این روش جواب نداد در قسمت نظرات مراجعه بکنید تا من با پيام خصوصي  شما راهنمایی لازم را بفرستم. اگر در پيام خصوصي مشكلات براي خريدن ايكس باكس را بنويسيد جوابي نمي گيريد.فقط با نظرات

RE: چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ - Mahdi 2016 - 28-03-2015

(02-03-2015، 11:07)علي 2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرحله اول

محبت کردن به پدر و مادر وگوش کردن به حرف های آن ها.انجام دادن به موقع وسریع کارهایی که بر عهده ما می گذارند بدون آویزان کردن لب ولوچه وقر زدن

...

مرحله دوم

تعریف کردن از اکس باکس ونام بردن مزایای آن(گرافیکش از کامپیوتر بیشتره وبکم داره ...) 

مرحله سوم

مطرح کردن خواسته ی شما با مقدمه(باباجون حوصلم سر رفته میشه ...)(استفاده ی دوباره ازمرحله ی دوم) 

مرحله چهارم(درصورتی که پدرتان قبول نکرد)

فروختن وسایل بازی ای که دارید. وادعا کردن دادن درصدی از پول اکس باکس (Ps1-ps2-رایانه قدیمی)

توجه                          توجه

اگر این روش جواب نداد در قسمت نظرات مراجعه بکنید تا من با پيام خصوصي  شما راهنمایی لازم را بفرستم. اگر در پيام خصوصي مشكلات براي خريدن ايكس باكس را بنويسيد جوابي نمي گيريد.فقط با نظرات

RE: چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ - "تنها" - 28-03-2015

من همشو امتحان کردم 
یه هفته قهر بودم
یه هفته لب به چیزی نزدمو....

آخرشم برام نخردین

RE: چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ - hamid076 - 12-04-2015

باید مادر اول راضی باشه تا پدر رو راضی کنه Confused5B:

RE: چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ - αℓι - 25-07-2016

حالا اگه بخوایم ps4 بخریم باید چیکار کنیم؟

RE: چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ - ناشناس غریب بدبخت - 25-10-2019

من نه تنها همه مراحلو انجام دادم(هر کاری کردم.از ظرف شستن تا شستن پرده ها و جازرو زدن و شستن ماشینو شستن فرش ها و طی کشیدن درو دیوار و خریدن نان و درست کردن غذا)به مدت(فاکینگ ۳ماااااه)درضمن معدل دیپلمم ۱۸.۹۲صدم شد ولی وقتی امروز خواستم تیر اخرو بزنم وگفتم میشع لطفا برام پی اس فور پرو بخرین،هر دوتاشون خیلی محکم تکرار میکنم خییلیی محکم گفتن نه مگه بچه ای؟؟فقط بگم ادمین خدا ازت نگذره ک ۳ماه پدر ک سهله جد و آبادم از همه سوراخام اومد بیرون.میدونی معدل دیپلمت۱۸.۹۲باشه باید چقد خودتو جر بدی ک بدستش بیاری؟الان فقط به خودکشی فک میکنم همشم تقصیر توئه .اگه معدلم۱۱میشد و اینهمه زحمت نمیکشیدم حداقل..نم نمیسوخت.۲روزه نخوابیدم.فقط لطفا مطالبتو پاک کن ک بقیه مث من بدبخت نشن خ لطفا

RE: چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ - Open world - 25-10-2019

بابا ایکس باکس چیه همه رفتن تو کار پی اس 4

RE: چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ - کــــــــــⓐرمَن - 30-11-2019

بابا اکس باکس و من هر وقت بخوام به پسر عمو می گم میده Big Grin

RE: چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 01-12-2019

ایشالله کار کنه Blush

(30-11-2019، 14:09)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب خوش شانسی هستی

RE: چگونه پدر و مادرمان را راضي كنيم كه ايكس باكس بخرند؟ - کــــــــــⓐرمَن - 01-12-2019

(01-12-2019، 17:07)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالله کار کنه Blush

(30-11-2019، 14:09)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب خوش شانسی هستی

ما اینیمدا از میان هشتا پسر عمو چهارتاش دارن خب اگه بخوام میدن دا Big Grin