انجمن های تخصصی  فلش خور
رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: آهنگ و موسیقی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- موضوع: رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن (/showthread.php?tid=214999)

رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن - Brave Girls - 13-03-2015

سلام

امروز فهمیدم که بین ملیسا و نایل هیچ رابطه ای وجود نداره و ملیسا  چن روز پیش توییت زده که"بین من و نایل هیچ رابطه ای وجود نداره و ما دوتا فقط دوستای همین طوری هستیم "پس نایل گرلا خیالتون راحت باشه!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن 1
و رابطه ی زین و پری

همه ی شما تو ذهنتون سواله که آیا زین و پری با هم دوستای واقعی هستن یا نه؟بهتره بدونید بین زین و پری هیچ رابطه ی عشقی وجود نداره و این دوستی کاملا اجباری بوده بذارید کامل توضیح بدم که قضیه چی بوده
لیتل میکس یک گروه دخترونه با طرفدارهای زیاد بود که از ایکس فکتور قبول شده بود اما با اومدن وان دایرکشن لیتل میکس تموم طرفدارهاش رو از دست میده و شرکت سونی پیکچرز می بینه که یک گروه با طرفدارای بالا داره "وان دایرکشن"و یک گروه خوب هم "لیتل میکس"داره بنابراین سعی می کنه تا طرفدارهای لیتل میکس زیاد بشه  و برای اینکار از زین درخواست می شه که توی مصاحبه هایی که ازش می کنن از پری حرف بزنه و پولی هم دریافت می کنه
زین هم این کار رو انجام میده و طی یک مدت طرفدار های لیتل میکس زیاد می شه و فروش پیدا می کنن ولی بعد از اون دوباره تعداد طرفدارها پایین میاد و فروششون کم می شه بنابراین سونی میاد و زین و پری رو که داخل گروهشون با بقیه فرق داشتن انتخاب می کنه و این دوتا رو باهم دوست می کنه به اجبار با این کار دوباره فروش لیتل میکس بالا میره اما بعد از یه مدت مردم می فهمن که این دوستی الکیه و لیتل میکس باز هم شکست می خوره ولی سونی تسلیم نمی شه و برای پری یک حلقه می خره البته این حلقه قیمت خیلی پایینی هم داشت و  سونی خبرش رو توی مجلات پخش می کنه وداخل مجله ها  مثلا حلقه از طرف زینه و این باعث می شه تا مردم باور کنن که این دوتا واقعا دوستن و الان هم نامزد کردن بعد از این طرفدار ها به سه گروه تقسیم شدن یک گروه طرفداره زین یک گروه طرفدار پری و یک گروه هم طرفدار هر دو
پس زری کاملا فیکه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رابطه ی نادین و هری

توی این رابطه هم نادین گفته که من این قدر بی کار نیستم که بخوام با هری قرار بذارم و گفته با هری دوست نیست

RE: رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن - _ƬӇЄ Ɗ▲ƦƘ_ - 14-03-2015

حرف مفته زین و پری نامزدن.کار دیه نبوده برا ملت گیر دادن ب این زین .بچع ب این مظلومی.دیوار کوتا تر از زینو پری ندارن اینا؟

RE: رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن - Brave Girls - 15-03-2015

نه واقعیته فقط به خاطر وان دی بود که لتل میکس مشهور شد بعدشم اگه اینطور نیست چرا باهم ازدواج نمی کنن یا اینکه چرا واسه کریسمس از شو ن عکسی ندیدیم یا اصلا تولد زین ؟

RE: رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن - ❤уαѕαмιη❤ - 15-03-2015

مـنـبـع؟؟؟؟؟
پـس اون خـآلکـوبـی زیـن چـی عـکـس پریه

RE: رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن - Brave Girls - 15-03-2015

منبع یه پیج تو اینس/تا/گرام

RE: رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن - Brave Girls - 16-03-2015

اون خالکوبی هم یه جوری مثلا می خواد رابطشون رو واقعی جلوه بده

RE: رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن - yeganeh malik - 18-05-2015

اگه دقت کنین خالکوبی عکس پری پاک شده و خونه ی مشترکشون رو زین فروخته
پس هوراااا

RE: رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن - Mrs styles - 29-03-2020

اینقدر من از نادین بدم میاد!!! هری من به این خوبی چطور دلش میاد بگه من بیکار نیستم!? دختره ی ایکبیری