انجمن های تخصصی  فلش خور
عاشقا و دلشکسته ها یه سوال؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: عاشقا و دلشکسته ها یه سوال؟؟ (/showthread.php?tid=218733)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: عاشقا و دلشکسته ها یه سوال؟؟ - p.a.r.y.a - 19-09-2015

والا اگه عشق وجود داشت تصور کن............................
....................................HuhExclamation

RE: عاشقا و دلشکسته ها یه سوال؟؟ - فرزانه17 - 19-09-2015

عشق ینی قبل خواب و وقتی که بیدار میشی ناخوداگاه بهش فکر کنی ینی وقتیاعصابت خورده فکرشو خاطراتش ارومت کنه ینیوقتی کنارشی قلبت تند تر بزنه دستات یخ کنه

RE: عاشقا و دلشکسته ها یه سوال؟؟ - آراگل - 23-11-2015

عشق یعنی
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
علاقه نه کفگیر و ملاقه
خخخخخخخخخخخخخخخ چقد من احساسیم 25r30

RE: عاشقا و دلشکسته ها یه سوال؟؟ - √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ - 24-11-2015

خدایا...یعنی یه مدیر فعال نیست این تاپیکای تکراری و بی کیفیت رو ببنده؟؟؟؟ 

واقعا موضوع مزخرف و چرتیه Dodgy

RE: عاشقا و دلشکسته ها یه سوال؟؟ - _.sheidg._ - 24-11-2015

عشق یعنی من Big Grin

RE: عاشقا و دلشکسته ها یه سوال؟؟ - reyhaneh 937 - 15-01-2016

عشق یعنی بدون اینکه طرفت خبر داشته باشه عاشقش باشی
بدون اینکه بدونه براش غصه بخوری
بدون اینکه بدونه براش نگران باشی
براش حرص بخوری
گریه کنی
خوابشو ببینی
از صبح تا شب بهش فکر کنی
نتونی بهش زنگ بزنی و حالشو بپرسی
وقتی دلتنگشی نتونی بهش زنگ بزنی
نمیدونی دوست داره یا نه
عشق یعنی درد
عشق یعنی هزارتا درد و مرض
این عشق واقعیه
همین و تمام
به سلامتیه عشق خودم که واقعا براش میمیرم و تنها خودمو خدای خودم از عشق واقعیه من خبر داره

عشق یعنی وقتی صداشو میشنوی بهت احساس ارامش بده
وقتی صدات میکنه قلبت تند تر میزنه
وقتی اتفاق بد میفته فقط صدای اون ارومت میکنه
وقتی نگرانی با فکردن بهش بهت ارامش میده
..............
خیلی زیاده
و یه چیز دیگه : وقتی بهش فکر میکنی و دلتنگشی دستات به لرزه میفته
مثل الان خودم

RE: عاشقا و دلشکسته ها یه سوال؟؟ - Nike 2 - 22-02-2016

عشق غیر قابله وصفه. .....عشق های الان بیشتر دروغن و آدم ها هم ادعای عاشق بودند دارن البته بعضی اینجوری فکر میکنن امامن نه .من نظرم اینکه عشق یعنی ببینی عشقت کنار خوشحاله و خنده هاشو ببینی  البته کلی هم سختی داره ولی برا آدم عاشق سختی هاش معلوم نیست  عشق یعنی وقتی داغونی آرومت کنه با صدای خندش دلت بلرزه با دیدنش دیوانه بشی و خیلی چیزی دیگه ولی باید خیلی مواظب باشی که اسم وابستگی های الکی رو عشق نزاری .عشق ترکیبی از شادی و غمه باید مردونه پاش وایسی .من پاش هستم

RE: عاشقا و دلشکسته ها یه سوال؟؟ - niloofar... - 22-02-2016

(22-02-2016، 20:15)Nike 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عشق غیر قابله وصفه. .....عشق های الان بیشتر دروغن و آدم ها هم ادعای عاشق بودند دارن البته بعضی اینجوری فکر میکنن امامن نه .من نظرم اینکه عشق یعنی ببینی عشقت کنار خوشحاله و خنده هاشو ببینی  البته کلی هم سختی داره ولی برا آدم عاشق سختی هاش معلوم نیست  عشق یعنی وقتی داغونی آرومت کنه با صدای خندش دلت بلرزه با دیدنش دیوانه بشی و خیلی چیزی دیگه ولی باید خیلی مواظب باشی که اسم وابستگی های الکی رو عشق نزاری .عشق ترکیبی از شادی و غمه باید مردونه پاش وایسی .من پاش هستم

امیدوارم باعشقت خوش باشی و خوش بخت بشین

RE: عاشقا و دلشکسته ها یه سوال؟؟ - Nike 2 - 22-02-2016

(22-02-2016، 20:30)niloofar... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2016، 20:15)Nike 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم باعشقت خوش باشی و خوش بخت

مرسی عزیز دلم امیدوارم همه با عشقشون خوش باشن 

RE: عاشقا و دلشکسته ها یه سوال؟؟ - σνєяɗσѕ - 23-02-2016

عشق وجود نداره اصن... Exclamation