انجمن های تخصصی  فلش خور
پیشنهادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: پیشنهادات (/showthread.php?tid=22)

RE: پیشنهادات - ~ aylin ~ - 09-09-2015

دُرود..

اونجور که اطلاع دارم لیست دوستان رو برای یه مدت برای مشخص شدن ایراد حذف کردین

بهتر نیست این زیر شاخه لیست دوستان رو در پروفایل .،نامشو تغییر بدید ؟

(فقط یک پیشنهاده .. )

RE: پیشنهادات - ∆سحر∆ - 17-09-2015

پیسنهاد می کنم لطفا یه تاپیک بزنید درباره ی نظراتی که اسپم نیستند.

بابا ما که هر نظری میدیم میگین اسپمه¡¿

RE: پیشنهادات - ملیک افشار - 17-09-2015

(21-03-2011، 12:51)amin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

دوستان عزیز میتوانند تمامی پیشنهادات مربوط به انجمن را در اینجا بیان کنند تا بررسی شود و اگر مورد قبول بود اجرا شود .

همه چیه این سایت خوبه ولی یه بدی که داره اینکه هیچ کدوم بازیها با موبایل یا تبلت باز نمیشوند لطفا رسیدگی کنید

RE: پیشنهادات - Apathetic - 19-09-2015

(17-09-2015، 9:39)∆سحر∆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما اول تاپیکه مخصوصِ اسپم رو مطالعه کنید ، بعدش بخواید تاپیک غیر اسپم بزنن ..
[ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید ]
پست هایی که بیهوده باشن ، جز سنگینی فایده ای نداشته باشن و همون معنای کلیدِ سپاس رو داشته باشن مثل ممنون ، جالب بود و ... اسپم هستن .
پست هایی که جالب باشن ، مربوط به تاپیک باشن و برای خوانندگان سود مند باشن ، در رابطه با مبحث اصلی یک خبر بدن ، یک خاطره بگن و بدرد بخورن پست های عادی هستن .
حتما لازم هم نیست که شما در هر تاپیکی که میرید پست بدید .. برای بالا بردن ارسال هاتون میتونید خودتون تاپیک بزنید ..

RE: پیشنهادات - ∆سحر∆ - 19-09-2015

(19-09-2015، 13:31)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2015، 9:39)∆سحر∆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید ]
پست هایی که بیهوده باشن ، جز سنگینی فایده ای نداشته باشن و همون معنای کلیدِ سپاس رو داشته باشن مثل ممنون ، جالب بود و ... اسپم هستن .
پست هایی که جالب باشن ، مربوط به تاپیک باشن و برای خوانندگان سود مند باشن ، در رابطه با مبحث اصلی یک خبر بدن ، یک خاطره بگن و بدرد بخورن پست های عادی هستن .
حتما لازم هم نیست که شما در هر تاپیکی که میرید پست بدید .. برای بالا بردن ارسال هاتون میتونید خودتون تاپیک بزنید ..

من فقط ۲۱ ارسال می خوام و بس.

RE: پیشنهادات - L²evi - 20-09-2015

(09-09-2015، 20:30)~ aylin ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دُرود..

(فقط یک پیشنهاده .. )

پیشنهادتون پیگیرے میشه!

RE: پیشنهادات - L²evi - 20-09-2015

(09-09-2015، 20:30)~ aylin ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دُرود..

(فقط یک پیشنهاده .. )

درود
لیست براے مدتے حذف شده نه براے همیشه[همونطور که خودتون گفتید]
پس نیاز به تغییر نیست چون بعد مشخص شدن ایراد درست میشه
کار اضافی ای که نامشو تغییر بدیمـ
باتشکر..

(19-09-2015، 15:23)∆سحر∆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2015، 13:31)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیک کنید ]

من فقط ۲۱ ارسال می خوام و بس.

درود
دوست عزیز بهتره ارسالتون رو از طریق ارائه موضوع و نظرات منطقی در دیگر موضوعات بالا ببرید
۲۱،۲۱ارسال جم شود وانگهے سایت سنگین شود((=

موفق باشید!

RE: پیشنهادات - эмiя - 09-10-2015

به نظره من بهتره که مدیر هارو هر 4 ماه یک بار عوض کنن تا بعد بین مدیر های انتخاب شده یک رای گیری گذاشته بشه و کاربرا خودشون بتونن مدیر رو انتخاب کنن اینجوری خیلی خوب میشه

RE: پیشنهادات - Apathetic - 09-10-2015

(09-10-2015، 16:02)эмiя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظره من بهتره که مدیر هارو هر 4 ماه یک بار عوض کنن تا بعد بین مدیر های انتخاب شده یک رای گیری گذاشته بشه و کاربرا خودشون بتونن مدیر رو انتخاب کنن اینجوری خیلی خوب میشه

سلام .
اینجوری که شما میگین اصلا منطقی نیست و فکر نکنم همچین تغییری ایجاد بشه ..
یک سری معیار ها برای انتخاب مدیر هست که کاربران عادی از اونها خبر ندارن پس نمیتونن درست تصمیم گیری کنن .
انتخاب مدیر باید بر عهده ی مدیریت ارشد و تیم مدیریت سایت باشه تا با توجه به مسائل خاص و متنوعی مدیران رو انتخاب کنن . مطمئن باشید تیم مدیریت به نظر کاربران هم در مورد کاندیدای مدیریت توجه میکنن و از تمام زوایا به داوطلبان نگاه میکنن و خیلی دقیق اونا رو انتخاب میکنن .. جای نگرانی ای وجود نداره !
با سپاس ..

RE: پیشنهادات - эмiя - 09-10-2015

(09-10-2015، 16:27)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2015، 16:02)эмiя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام .
اینجوری که شما میگین اصلا منطقی نیست و فکر نکنم همچین تغییری ایجاد بشه ..
یک سری معیار ها برای انتخاب مدیر هست که کاربران عادی از اونها خبر ندارن پس نمیتونن درست تصمیم گیری کنن .
انتخاب مدیر باید بر عهده ی مدیریت ارشد و تیم مدیریت سایت باشه تا با توجه به مسائل خاص و متنوعی مدیران رو انتخاب کنن . مطمئن باشید تیم مدیریت به نظر کاربران هم در مورد کاندیدای مدیریت توجه میکنن و از تمام زوایا به داوطلبان نگاه میکنن و خیلی دقیق اونا رو انتخاب میکنن .. جای نگرانی ای وجود نداره !
با سپاس ..

خوب اینی که شما میگید درست اما به نظر من این درست نیست که همیشه یک نفر مدیر باشه و حتما کاربرای دیگه ای هم هستند که توانایی هاشون خیلی بیش تر باشه