انجمن های تخصصی  فلش خور
پیشنهادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: پیشنهادات (/showthread.php?tid=22)

RE: پیشنهادات - Ɗєя_Mσηɗ - 24-07-2020

(24-07-2020، 17:09)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی اقا صابر بهتر نیس به بخش خبر زیر شاخه اضافه کنید؟

مثلا

سیاسی
اقتصادی‌
بین المللی
داخلی

به نظرم باید اخبار ورزشی هم تو بخش خبر باشه نه انجمن فوتبال و سایر ورزش ها باید توی اون بخش اطلاعات خبری بدن مثل فواید ورزش و‌‌‌‌‌.......

خبر ورزشی شاخه خبر باید تو انجمن خبر باشه

نمیدونم حرف هام درسته یا نه Blush

@SABER

هر کدوم از مواردی که اشاره کردید یک بخش از انجمن رو به خودشون اختصاص دادن ، پس بهتر نیست که مطالب مرتبط توی بخش خودش قرار گرفته بشه تا کاربر هایی که علاقه مند هستند به راحتی بتونن اونها رو مشاهده کنن ؟

درسته که همشون زیرشاخه ی بخش خبر محسوب میشن ، اما برای نظم انجمن و راحتی کاربران نیازه که در بخش مربوطه ی خودشون قرار داده بشن !

RE: پیشنهادات - Sirvan10_a - 24-07-2020

(24-07-2020، 17:20)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2020، 17:09)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی اقا صابر بهتر نیس به بخش خبر زیر شاخه اضافه کنید؟

مثلا

سیاسی
اقتصادی‌
بین المللی
داخلی

به نظرم باید اخبار ورزشی هم تو بخش خبر باشه نه انجمن فوتبال و سایر ورزش ها باید توی اون بخش اطلاعات خبری بدن مثل فواید ورزش و‌‌‌‌‌.......

خبر ورزشی شاخه خبر باید تو انجمن خبر باشه

نمیدونم حرف هام درسته یا نه Blush

@SABER

هر کدوم از مواردی که اشاره کردید یک بخش از انجمن رو به خودشون اختصاص دادن ، پس بهتر نیست که مطالب مرتبط توی بخش خودش قرار گرفته بشه تا کاربر هایی که علاقه مند هستند به راحتی بتونن اونها رو مشاهده کنن ؟

درسته که همشون زیرشاخه ی بخش خبر محسوب میشن ، اما برای نظم انجمن و راحتی کاربران نیازه که در بخش مربوطه ی خودشون قرار داده بشن !
منم همینو گفتم باید تو بخش خبر یه زیر شاخه براشون درست کنن من خبر سیاسی ندیدم کدوم بخشه؟؟

اگه مثل بخش خبر  چند انجمن مثل موسیقی داشته باشه بهتر نیس

کنار حوادث اخبار سیاسی و....

ابنطوری بهتر  ادم وقتی میره بخش خبر انجمنشو دنبال میکنی بعضی که تازه واردن مثل شما که قدیمی هستید اطلاع ندارن مثل شما دنبال خبر اقصتادی بگردی کجا میری اول میری بخشه خبر دیگه

به نظرم من باید بخش خبر چندتا شاخه داشته باشه مثلا بعضیا دنبال خبر سیاسی هستن میرن انجمن سیاسی در بخش خبر

RE: پیشنهادات - امیر‌حسین - 24-07-2020

سلام
برای بخش خبر مثلا زیر شاخه ورزشی موسیقی سینما و...
اضافه کنیم ، بخش های ورزشی و موسقی و سینما خالی میمونه پس بهتره اخبار مربوط به هر بخش رو تو همون بخش بزنید

RE: پیشنهادات - Sirvan10_a - 25-07-2020

(24-07-2020، 17:39)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
اضافه کنیم ، بخش های ورزشی و موسقی و سینما خالی میمونه پس بهتره اخبار مربوط به هر بخش رو تو همون بخش بزنید
حرفتون کاملا تایید میکنم

ولی؟

سیاسی اقصادی این چطور نمیشه براشون شاخه درست کرد؟؟ تو بخش خبر Huh

RE: پیشنهادات - sober - 25-07-2020

(25-07-2020، 0:22)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2020، 17:39)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
حرفتون کاملا تایید میکنم

ولی؟

سیاسی اقصادی این چطور نمیشه براشون شاخه درست کرد؟؟ تو بخش خبر Huh

سلام
موضوعات سیاسی انقدر زیاد نیستن که براشون یه زیرمجموعه ی جدا گذاشته بشه
بعد هم رنج سنی انجمن پایین تر از اونه که درگیر سیاست باشن
برای بخش اقتصاد هم این بخش هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=66

RE: پیشنهادات - Medusa - 25-07-2020

(24-07-2020، 16:30)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..ببخشید میخواستم بدونم میشه به زیرشاخه های انجمن موسیقی یکی دیگه هم اضافه کنید برای متن،دانلود یا حتی اخبار موسیقی سنتی؟(:

تشکر(:

@SABER

سلام، ممنون از پیشنهادت! جالبه.
ولی فکر نمی‌کنم حجم موضوعات و فعالیت کاربرا توی این سبک انقدر زیاد باشه که بخش جدا نیاز باشه.
مثلا برای کی‌پاپ بخش جدا داریم چون خیلی گسترده‌ست و کاربرا هم خیلی فعالن راجع بهش.
ولی برای مطالب سبکای دیگه مثل سنتی و پاپ و رپ و ... به نظرم زیربخش‌های فعلی موسیقی کافی‌ان.
مثلا متن آهنگ‌های سنتی رو هم توی همون بخش متن‌های خوانندگان قرار بدین و...

RE: پیشنهادات - BIG-DARK - 15-08-2020

سلام اگه میشه افراد توی پیام خصوصی رو تا 3الی10 نفر ارتقا بدید مثله یه گروه اگه میشه ممنونتونم

@SABER
@"Offred"
@"мᴀᴢᴇ"

RE: پیشنهادات - SABER - 15-08-2020

(15-08-2020، 21:49)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اگه میشه افراد توی پیام خصوصی رو تا 3الی10 نفر ارتقا بدید مثله یه گروه اگه میشه ممنونتونم

@SABER
@"Offred"
@"мᴀᴢᴇ"
سلام.
این محدودیت برای اینه که بعضی های می ان پیام تبلیغاتی می فرستن....

با سپاس.

RE: پیشنهادات - فرنودِ بن گیومرث - 17-08-2020

سلام علیکم.

امروز یه اکانتِ جدید زدم و فکر کنم باید حجمِ غریبی از اسپم های اکانت مآب برای من و ذهنِ الکنم باشه که هر سری یا پسورد یادم نیست یا یوزرنیم.

در کل خواستم بگم کجاست آن شوق و آن آکادمی ومپایرز نوشتن ها و آن مشاعره های خیلی جدی و انجمن های گفت و گویی که نسخه به نسخه مضاف می شدند.

البتّه سخنم هرز بود و خود اسپم. امّا کاش می شد یک گروه تلگرام زد و سلام علیکی کرد و خدا را چه دیدید. شاید چند نفری جمع شدیم و باز این جا پست های ادامه دارِ رمان طور یا فکت های علمی گذاشتیم و از بیگانگان حمایت کردیم.

یا حق!

RE: پیشنهادات - سهَ‌ند - 17-08-2020

(17-08-2020، 14:10)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم.

امروز یه اکانتِ جدید زدم و فکر کنم باید حجمِ غریبی از اسپم های اکانت مآب برای من و ذهنِ الکنم باشه که هر سری یا پسورد یادم نیست یا یوزرنیم.

در کل خواستم بگم کجاست آن شوق و آن آکادمی ومپایرز نوشتن ها و آن مشاعره های خیلی جدی و انجمن های گفت و گویی که نسخه به نسخه مضاف می شدند.

البتّه سخنم هرز بود و خود اسپم. امّا کاش می شد یک گروه تلگرام زد و سلام علیکی کرد و خدا را چه دیدید. شاید چند نفری جمع شدیم و باز این جا پست های ادامه دارِ رمان طور یا فکت های علمی گذاشتیم و از بیگانگان حمایت کردیم.

یا حق!

سلام ، بررسی میشه.

باسپاس Smile