انجمن های تخصصی  فلش خور
پیشنهادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: پیشنهادات (/showthread.php?tid=22)

RE: پیشنهادات - ☭Nicola☭ - 09-03-2012

نقل قول: خب فوتبال و ساير ورزش ها هستش ديكه......
اوه ببخشید حواسم نبود!!!
ولی یک بخشی به نام هواپیماها و وسایل پرنده هم افتتاح کنید.این یکی روتو انجمن ندیدم.من عاشق هواپیماها به خصوص جنگیش هستم

RE: پیشنهادات - poya - 09-03-2012

(09-03-2012، 16:55)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه ببخشید حواسم نبود!!!
ولی یک بخشی به نام هواپیماها و وسایل پرنده هم افتتاح کنید.این یکی روتو انجمن ندیدم.من عاشق هواپیماها به خصوص جنگیش هستم

فكر نكنم اين جور بخشي نياز بشه جون عكس هوابيما يا توضيحاتي درباره هوابيما تو كفتكوي ازاد ميتونين بزنين.

RE: پیشنهادات - .ali. - 09-03-2012

صابر پیشنهاد میدم بازی های جدیدی رو تو سایت بزاری

RE: پیشنهادات - ~SoLTaN~ - 09-03-2012

(09-03-2012، 16:55)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه ببخشید حواسم نبود!!!
ممنون از پیشنهاد خوب شما . دفعه ی قبل هم توضیح دادم ! اگر بخواهیم برای هر چیز جزئی یک بخش جدید درست کنیم هزاران بخش هم می توان درست کرد . البته انجمن به چند زیر بخش نیاز دارد اما تمامی این کار ها از تاریخ 25 ام به بعد بررسی خواهد شد ....

RE: پیشنهادات - 1939 - 14-03-2012

اقا از وقتی ففرید جان رفته کارهای اقای سلطان احساس چند برابر شده بنابراین مدیرت به بخش تاریخ نمیرسد
من باید هشدار بدم این بخش خطرناکی است
مخصوصا با وجود موضوع های جدیدی که توش جریان داره

RE: پیشنهادات - ~SoLTaN~ - 14-03-2012

کاملا صحیح هستش دوست عزیز ! اما کسی شرایط مدیر شدن رو دارا نیست !

فقط یک راه وجود دارد و آن هم مدیریت موقتی یک کاربر است که به مسائل تاریخ وارد باشد ...

RE: پیشنهادات - ps3000 - 14-03-2012

من پيشنهاد ميدم قسمت شكلك هايه بيشتر چند قسمتي بشه
اينجوري تعداشون زياده تو يه صفحه جا نميشن!

(14-03-2012، 14:48)008 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من پيشنهاد ميدم قسمت شكلك هايه بيشتر چند قسمتي بشه
اينجوري تعداشون زياده تو يه صفحه جا نميشن!
بررسی میشود .

RE: پیشنهادات - wushu - 14-03-2012

اقا خواهشا این بخش چت رومو درست کنین الان برین ببینی توش چه خبهر همه به هم شماره پیشنهاد دوستی میدن و حرف های غیر اخلاقی هم خودم با چشمای خودم دیدم Dodgy

(14-03-2012، 14:53)alireza_1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا خواهشا این بخش چت رومو درست کنین الان برین ببینی توش چه خبهر همه به هم شماره پیشنهاد دوستی میدن و حرف های غیر اخلاقی هم خودم با چشمای خودم دیدم Dodgy
سر این موضوع هم بحث شد ! هیچ مدیری توانایی چک کردن دائمی چت روم رو نخواهد داشت ! یا باید چت روم به طور کلی برداشته شود که اینکار از بازدید کنندگان سایت کم میکند ! یا باید شما کاربران در صورت مشاهده ی تخلف به ما گزارش دهید .