انجمن های تخصصی  فلش خور
مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف (/showthread.php?tid=230036)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف - محمدرضا.. - 10-04-2016

مرداد ورساچ چرا؟ من که پولو دوست دارمو میپوشم

RE: مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف - atrina81 - 11-04-2016

شهریور Big Grin

RE: مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف - Amir Ali 1000 - 11-04-2016

mrc doroste

Faqat Esfand

RE: مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف - maholly - 11-04-2016

اسفندیا عشقه

RE: مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف - serpent - 11-04-2016

برج اسد (مرداد)

متولدین این ماه دوست دارند بهترین از هر چیز را برای خود داشته باشند. اگر پول خرید لباسی را نداشته باشند، به هر طریقی باید آن را از آنِ خود کنند. همیشه خوش کیفیت ترین لباسها را بر تن این افراد می بینید. راحت بودن لباس برای آنها کم ترین اهمیت را دارد، درعوض مارک و لیبِل لباس و مطابق بودن آن با آخرین مد روز برای آنها در درجه اول اهمیت قرار دارد. کت و شلوارهای رسمی را در محل کار می پوشند اما در ساعات فراغت ترجیح می دهند لباسهای اسپرت تر و البته از مارک ها معروف تن کنند.خانم های متولد این ماه در استفاده از جواهرات و زینت آلات پر زرق و برق و گرانقیمت زیاده روی می کنند. رنگ های مورد علاقه آنها طلایی، برنز و نارنجی است. متولدین این ماه دوست دارند طوری لباس بپوشند که نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند، و الحق که راه آن را خوب بلدند.

مارک لباس مورد علاقه: Versace :bighug:

RE: مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف - MAIKY - 06-06-2016

من دی ماهیم ولی بیشتر اسپرت میپوشم

RE: مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف - oprah vinfrey - 07-06-2016

اردیبهشت
ولی اصلا درست نبود:-((
چون من لباسای رنگی رنگی و شادو به هر چیزی ترجیح میدم و مارکش هم اصلا برام مهم نیست چون برام مهم اینه که دوسش داشته باشم،حالا هرچی!!
تازه با مد هم به شدت مخالفم چون چیزیه که تن همه هست و تک و خاص نیست و از کپی بودن خوشم نمیاد
باید سلیقه خودم باشه:-))

RE: مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف - فري54 - 12-06-2016

ممنون Shy

RE: مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف - 尺ξžά - 12-06-2016

تیر فقط مد مجلسی فقط

RE: مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف - R@H@ joon - 12-06-2016

ابان Smile
طبقه بندی کردن متولدین این ماه که همیشه جذاب لباس می پوشند بسیار دشوار است. یک روز مطابق آخرین مُد روز و روز دیگر مطابق استایل ها و سبک های قدیمی لباس می پوشند. اما هر چه که بپوشند، قصد و نیت مخصوصی از آن دارند. اگر با لباس باز و سکسی بیرون بروند، احتمالاً به دنبال جلب نظر مردان هستند. اگر کت و شلوار مارک دار بسیار گرانقیمت تن کنند، احتمالاً قصد تصاحب مقام بالایی از شرکت در سرشان است. تا حدی از مُد پیروی می کنند که شایسته و متناسب آنها باشد، و به هیچ وجه بنده و برده مُد نمی شوند.استفاده از زیورآلات آنها نیز با تناقض همراه است. ممکن است گاهی سر و دستشان را پر از جواهر کنند یا اصلاً به کلی از زیورآلات استفاده نکنند. موهایشان ممکن است یک روز بلند و روز دیگر کوتاه باشد. آنها خدای تغییر قیافه اند و یکی از مهمترین ابزارهایشان برای این منظور، آرایش و گریم است. متولدین این ماه طبیعت حساس و ظریفشان را از طریق رنگ های سیاه و قرمز هویدا می کنند.