انجمن های تخصصی  فلش خور
فال عشق و ازدواج برای متولدین هرماه از خنده غش می کنی! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: فال عشق و ازدواج برای متولدین هرماه از خنده غش می کنی! (/showthread.php?tid=230060)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: فال عشق و ازدواج برای متولدین هرماه از خنده غش می کنی! - mahali - 08-06-2015

آبان : چپ و راست واست دوست دختر ردیف میشه و همیشه ۳۰ – ۴۰ تا دوست دختره آن لاین داری و ۵۰ – ۶۰ تام آف لاین . همه عاشقتن و می خوان زنت بشن اما تو علاقه ای به ازدواج نداری و سرانجام در سن ۳۵ سالگی به علت مصرف زیاد دوست دختر سکته می کنی و میمیری. Big Grin Big Grin

RE: فال عشق و ازدواج برای متولدین هرماه از خنده غش می کنی! - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 08-06-2015

(06-06-2015، 9:51)کیوان1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با دختره مورد علاقه ات نامزد میشین و بعد از ۳ سال دوران نامزدی شیرین موقع عروسی سر سفره عقد عاقد سه بار از دختره می پرسه آیا حاضره زن تو بشه و اون میگه نه!!!

دختره نکبت Angry
Big Grin Big Grin Big Grin

RE: فال عشق و ازدواج برای متولدین هرماه از خنده غش می کنی! - ღ narges ღ - 08-06-2015

دی : میری خواستگاری دختر همسایه تون و با هم نامزد میشین بعد از شش ماه دختره مریض میشه و کم کم کور میشه اما تو بخاطر پیمانی که با او بستی باهاش ازدواج می کنی و سالها با هم زندگی می کنین.

من زن با شم تکلیف چیه؟|:

RE: فال عشق و ازدواج برای متولدین هرماه از خنده غش می کنی! - parisa.a - 13-06-2015

آذر : ۳ بار ازدواج می کنی و از هر زنت صاحب ۹ فرزند میشوی . همه زنات تو رو از خودشون بیشتر دوست دارن. هر سه زنت تو یک خونه در کنار هم زندگی می کنن و اصلاً باهم مشکلی ندارن . کار بیرون از خانه هم انجام نمی دی فقط سرماه به سرماه میری پول یارانه ات رو میگیری (فکر کنم ۳۱ نفر هستین هر کدوم ۴۵ هزار تومان اوه چقدر میشه) کلاً آدم خوشبختی هستی
Idea 2mo52mo5:297:
ای وای من چرا پسر نشدمممم

RE: فال عشق و ازدواج برای متولدین هرماه از خنده غش می کنی! - -Demoniac- - 15-06-2015

من مر دادم اما دخترم فکر کنم این بخت برگشتگی به پسراشون مربوط شه جالب بود Big Grin

RE: فال عشق و ازدواج برای متولدین هرماه از خنده غش می کنی! - رادمان 15 - 15-06-2015

بهمن Heart
مامان من زن می خوام crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying

RE: فال عشق و ازدواج برای متولدین هرماه از خنده غش می کنی! - MaDixOl - 15-06-2015

هم من و هم عشقم بهمنیمSmile)))

RE: فال عشق و ازدواج برای متولدین هرماه از خنده غش می کنی! - A R S H A V I R - 15-06-2015

آذر : ۳ بار ازدواج می کنی و از هر زنت صاحب ۹ فرزند میشوی . همه زنات تو رو از خودشون بیشتر دوست دارن. هر سه زنت تو یک خونه در کنار هم زندگی می کنن و اصلاً باهم مشکلی ندارن . کار بیرون از خانه هم انجام نمی دی فقط سرماه به سرماه میری پول یارانه ات رو میگیری (فکر کنم ۳۱ نفر هستین هر کدوم ۴۵ هزار تومان اوه چقدر میشه) کلاً آدم خوشبختی هستی.

چــــــــــــــــــــــــهـ شــــــــــــــــــــــــــود ?????????iiiiiiiiiiiiiiiii

RE: فال عشق و ازدواج برای متولدین هرماه از خنده غش می کنی! - گریس - 15-06-2015

اسفند :یک روز اتفاقی چشمت به پیر زن همسایه می افته و ناخودآگاه عاشقش میشی و موضوع رو به مامانت میگی اما اونا مخالفت می کنن و میگن این سن مامان بزرگتو داره اما تو میگی مهم عشق و تفاهمه که ما داریم سن و سال که مهم نیست و با مخالفت شدید پدر و مادر با هم ازدواج می کنین اما شب عروسی عروس از شدت خوشحالی سکته می کنه و می میره!! 25r30  25r30

RE: فال عشق و ازدواج برای متولدین هرماه از خنده غش می کنی! - چمان - 15-06-2015

اینا که همه در مورد پسرا بود پس دخمرا چی؟