انجمن های تخصصی  فلش خور
^_^--->کلـــبهــ یـ خاطراتـــــ<---^_^(سری 1 ) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: مطالب طنز و خنده دار (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=76)
+---- موضوع: ^_^--->کلـــبهــ یـ خاطراتـــــ<---^_^(سری 1 ) (/showthread.php?tid=234057)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: ^_^--->کلـــبهــ یـ خاطراتـــــ<---^_^(سری 1 ) - یاسی@_@ - 15-09-2015

(15-09-2015، 13:24)mahya . m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بار سره امتحان زبان یکی از گرامرا یادم رفته بود که با اهنگه سلنا تونستم جوابش بدم

خخخخخخخخ

ای ول به سلنا پَ

(15-09-2015، 13:21)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:19)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:18)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:16)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:15)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اها بعله.......تچكر كن Big Grin
از من تچكر نيكني؟

باوشه

از تو هم تچکر می شود

Undecided همين؟
من گل ميخوام

واییییییییی

-_-

بیخیال دیگه
ميگم من گل ميخوااااااااااااااااااام Angry
گريه ميكنما

می زنمتا

RE: ^_^--->کلـــبهــ یـ خاطراتـــــ<---^_^(سری 1 ) - mahya . m - 15-09-2015

یه بار سره امتحان زبان یکی از گرامرا یادم رفته بود که با اهنگه سلنا تونستم جوابش بدم
فقطم نیم نمره داشت Dodgy

فقطم نیم نمره داشت Dodgy
[center][/center]

فقطم نیم نمره داشت Dodgy
[center][/center]

فقطم نیم نمره داشت Dodgy
[center][/center]

فقطم نیم نمره داشت Dodgy
[center][/center]

فقطم نیم نمره داشت Dodgy
[center][/center]

RE: ^_^--->کلـــبهــ یـ خاطراتـــــ<---^_^(سری 1 ) - alone hasti - 15-09-2015

چ علاقه اي داري ب زدن من Angry
ميگم گل ميخوام توام زود برام ي گل بفرس 3ztz

(15-09-2015، 13:27)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

د می زنمتاااااااااااااااا

(15-09-2015، 13:29)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:27)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ميميري برام ي گل بفرستي؟
Angry
اصن نميخوام.

(15-09-2015، 13:31)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:29)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:27)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ميميري برام ي گل بفرستي؟
Angry
اصن نميخوام.

حالا شد

آورین آورین

من گل ميخوام :rum:

fs10
بیاااااااااااااااا

(15-09-2015، 13:34)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گل ميخوام :rum:

دیووووووووووووووووونم کردی

(15-09-2015، 13:36)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

fs10
بیاااااااااااااااا

واااااااااااااي مرسي
از اول ميفرستادي چقد خوب ميشد
4xv

خوب كاري كردم

(15-09-2015، 13:39)alone hasti نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2015، 13:36)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

fs10
بیاااااااااااااااا

واااااااااااااي مرسي
از اول ميفرستادي چقد خوب ميشد
4xv

خوب كاري كردم

پسش میگیرما -_-

به جون خودم اشتباه کردم پست گذاشتم