انجمن های تخصصی  فلش خور
بازی کلش آف کلنز حرام است؟!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: مذهبی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- موضوع: بازی کلش آف کلنز حرام است؟!! (/showthread.php?tid=234942)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

جایز نیست!!! - ابراهیم هادی - 28-06-2015

سود رسانی به برنده از اعتبار و منابع و هزینه های بازنده و فروش اعتبار به دست آمده از وی جایز نیست

بازی کلش آف کلنز حرام است؟!! 1

متن و پاسخ شایعه

متن شایعه

"سلام دوستان خبر بسیار مهم

امام خامنه ای و آیت الله سیستانی و آیت الله مکارم شیرازی
بازی کلش آف کلنز رو حرام اعلام کردن
کسانی که شک دارن ویا مرجع تقلیدشون غیر از این سه بزرگوار هست با این شماره تماس بگیرن.
با شماره دفتر مرجعشون
"

پاسخ شایعه

با انتشار مطالب مختلف و درخواستهای مکرر مخاطبین سایت ، جهت روشنگری در مورد بازی آنلاین «برخورد قبایل» که مخاطبان زیادی هم پیدا کرده ، به آگاهی می رسانیم طی تماس با دفتر مقام معظم رهبری استفتایی شده که به شرح زیر است:

1. اگر از فرد بازنده به فرد برنده چیزی پرداخت شود که ارزش مالی داشته باشد حکم قمار داشته و اشکال دارد .

2. خرید و فروش اعتبار بدست آمده از بازنده برای شخص برنده جایز نیست .

3. اگر در حمله ها اعتبار و منابعی نصیب برنده شود (که قبلا بازنده با پرداخت وجه و خرید منابع به دست آورده) حکم قمار داشته و اشکال دارد .

4. اگر در مراحل و ماموریت های تعبیه شده در خود بازی ، سودی حاصل و منابع و امکاناتی کسب شود اشکالی نداشته و از نظر شرعی شامل قمار نیست.

5. به دلایل مختلف می بایست از این بازی دوری کرد که از مهمترین آنها ، اعتیاد شدید به بازی و اتلاف وقت است !

6. در این بازی شما در یک دور باطل هستید ! آپگرید می کنید و غارت میکنید که بزرگ شوید تا دوباره آپگرید شوید تا سرزمین بزرگتری را غارت کنید و دوباره پیشرفت کنید تا آخر ... !!

7. با وجود جذابیت اولیه ، این بازی معایب زیادی چون ترویج خشونت ، تشویق به تخریب و غارت ، بیتفاوتی به ضعیفان ، ترویج فراماسونری و شیطان پرستی ، ترویج توسعه طلبی ، نژادپرستی و اعتیادآور بودن و... دارد.

RE: جایز نیست!!! - Mr.Unnamed - 20-07-2015

مث همیشه آقا،حدتعادلو حفظ کردن ک کسی اعتراضی نکنه!
اولش میگه حرام نیست بعد هزار تا دلیل میاره ک بده!

ی سوال داشتم!

2،2تا چن تا میشه؟؟؟

ی چیزی بین 3 و 5،آره؟؟؟

مرسی از موضوعت!

RE: جایز نیست!!! - ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ - 20-07-2015

این بازی هم مانند بازی های دیگر است یعنی اگر در این بازی قمار و شرط برد و باخت گذاشته شود یا دارای تصاویر خاص و تحریک کننده باشد یا موجب ارتباط غیر شرعی با نامحرم گردد ، شرعا جایز نیست و همچنین اگر هر نوع فساد و گناه دیگری ایجاد کند اما اگر به صورتی که ذکر شد نباشد ، به خودی خود حرام نیست.

RE: جایز نیست!!! - T@NNAZ - 20-07-2015

شیطان پرستی؟؟؟ Confused  Sad

RE: جایز نیست!!! - DAZZLING BOY - 20-07-2015

من بازیمو میکنم..............والا..........اصن همه چی حرام شدع.........والا

RE: جایز نیست!!! - mr.destiny - 20-07-2015

(20-07-2015، 14:37)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بازیمو میکنم..............والا..........اصن همه چی حرام شدع.........والا

کارتو اشتباهه
این که همه چی حرام شده دروغه
زمان پیامبر هم قمار حرام بوده
زمان پیامبر هم بی حجابی حرام بوده
الآن هم هست
ولی الآن دامنه این گناهان گسترده شده
یعنی شما تو هر جا بری باید این چیزا رو رعایت و اونوقت به چشمت زیاد میاد

RE: جایز نیست!!! - ☮ VENOM VΛDΞR ☮ - 21-07-2015

ببخشید معذرت میخوام ولی این حرفا دیگه چیه یک دقیقه میخواییم بازی کنیم اونم حرامه؟؟؟
خشونت تو این بازی کجا بود؟؟؟؟
نزاد پرستی کجا بود؟؟؟
شیطان پرستی چ؟>؟؟
تخریب غارت؟؟؟
یعنی چی
یک سرگرمی معمولیه
کاملا معمولی
اگرم اینطوریه یک حد سنی بزارید به احتمال زیاد شاید بیتفاوتی به ضعیف هارو در بچه ها ایجاد کنه

RE: جایز نیست!!! - ابراهیم هادی - 21-07-2015

(21-07-2015، 15:06)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید معذرت میخوام ولی این حرفا دیگه چیه یک دقیقه میخواییم بازی کنیم اونم حرامه؟؟؟
خشونت تو این بازی کجا بود؟؟؟؟
نزاد پرستی کجا بود؟؟؟
شیطان پرستی چ؟>؟؟
تخریب غارت؟؟؟
یعنی چی
یک سرگرمی معمولیه
کاملا معمولی
اگرم اینطوریه یک حد سنی بزارید به احتمال زیاد شاید بیتفاوتی به ضعیف هارو در بچه ها ایجاد کنه

دقت کنید همه این هارو می بینید این بازی در سطح جهانی عرضه شده چرا پرچم قدرتمندان فقط توی بازی وجود داره علامات شیطان پرستی هم بصورت خیلی کوچک توی صفحه وجود داره اشکالتون در مورد تخریب و غارت هم بی مورده اساس این بازی این دو مورده. این بازی خشونت نداره؟؟؟ وقتی به یک بازیکن دیگه حمله می کنید دیوار هاشو خراب نمی کنید؟؟؟ افرادش رو از بین نمی برید؟؟؟ همزاد پنداری نمی کنید با افراد مهاجم؟؟؟ توی دلتون نابودی طرف مقابل رو نمی خواهید؟؟؟فاعتبروا......

RE: جایز نیست!!! - ☮ VENOM VΛDΞR ☮ - 22-07-2015

نکن چند روز دیگه همه مردم وحشی بشن ؟؟؟
یا بیان دیواریه خونمونو خراب کنن؟؟؟؟

خب جدا درمورد پرچمایه کلش خوب اشاره ای بود

ولی نماد شیطاان پرستی من ندیدم؟؟؟کجا بود؟؟؟

RE: جایز نیست!!! - Mr.Unnamed - 22-07-2015

(22-07-2015، 9:40)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکن چند روز دیگه همه مردم وحشی بشن ؟؟؟
یا بیان دیواریه خونمونو خراب کنن؟؟؟؟

خب جدا درمورد پرچمایه کلش خوب اشاره ای بود

ولی نماد شیطاان پرستی من ندیدم؟؟؟کجا بود؟؟؟

اینا بیشتر رو ذهنشون تاثیر میذاره!
منظور اینه ک بی تفاوت میشن!
براشون عادی میشه!
ی مثال برات دارم تو خصوصی میگم!
اینجا دعوا میشه! Big Grin

شیطان پرستی هم الان همه جا هست و ی عده ای دیگه برا هرچزی ازش استفاده میکنن ک بگن بده!حساس نشو!