انجمن های تخصصی  فلش خور
قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن> - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن> (/showthread.php?tid=237699)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن> - KING ERFAN ╬ - 21-07-2015

خواندن این مطلب به افراد زیر 10 سال توصیه نمی شود

من خودم دل داشتم تو بچگیم خوندم....

درخانواده ای 4 نفره در کشور زلاندنو یاهمان نیوز لند  پسری 12 ساله بود به نام جک.او یک خواهر داشت به نام لیندا که یک سال کوچک تر از خودش بود.مادرشان <در گزارشا تش>گفت که لیندا دختر آرو می بود و شیطنت زیادی نداشت
آن ها خانواده ای در سطح رفاه بودند. در عصر روز دو شنبه ی آرام اعضای خانواده به صرف عصرانه دور میز جمع شدند جک به خواهر کو چکش گفت:بیا بریم
حمام.صدای قشنگی می آید بیا گوش کن.لیندا که دختر ساده و احساساتی بود قبول کرد.جک در حمام به خواهرش گفت که صدا از زیر دوش می آید برو آنجا...
دخترک زیر دوش رفت و جک ناگهان دوش را روشن کرد.دخترک فریادی کشید و لیز خورد و افتاد کف حمام وسرش به سنگ گوشه ی حمام خورد.سرش خون ریزی میکرد از جک التماس میکرد کمکش کند.جک که تا به حال همچین کاری نکرده بود خیلی هول شد و فکری احمقانه به ذهنش رسید.
به سوی آشپز خانه دوید مادرش گفت: کجا میروی جک خواهرت کجاس؟جک بهانه ای جور کرد ورفت
فکر میکنید از آشپز خانه چه برداشت؟چاقوی تیزشان را که مخصوص قصابی بود برداشت وبدون این که پدر مادرشان متوجه شوند به حمام برد.چرا؟
برای این که پدرو مادرش نفهمند او سر او را به سنگ زده . او  خواهر کوچک ومعصومش را در حمام به قتل رساند و  به پدر و مادرش گفت که خودش خود را کشته
ولی پدرو مادرش در پایان به دروغ او پی بردند.......

حالا هرکی که اسکل بود تاتهش خوند Big Grin واقعا باور کردی؟  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue  Tongueسپاس بدینا crying
ولطفا اگر سپاس دادید نظر بذارید:ggr:

RE: قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن> - mr.destiny - 21-07-2015

خخخخخ
منو باش
اومدم زل زدم به مانیتور ببینم تهش چی میشه
خخخخ

RE: قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن> - KING ERFAN ╬ - 21-07-2015

اصن هیچ داداشی حاظر نیست این جوری کنه

RE: قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن> - DAZZLING BOY - 21-07-2015

حیف اشک من

RE: قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن> - ɪᴄᴇ - 21-07-2015

مرسی 
جالب بود 
ولی از اول تهشو خوندم Smile

RE: قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن> - KING ERFAN ╬ - 05-08-2015

(21-07-2015، 20:11)ᕈᗩᖇᔕᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی 
جالب بود 
ولی از اول تهشو خوندم Smile

معلوم تجربه داری

RE: قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن> - زینب طلا74 - 05-08-2015

(21-07-2015، 20:09)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حیف اشک من

گریه کردی؟؟؟؟؟؟؟
من فهمیدم سر کاریه نخوندم اومدم تهش4fvf

RE: قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن> - عاطفه 00 - 06-08-2015

کوفت منو ببین چجور اومدم مررررررررررض

حیف که گریه کردم

RE: قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن> - KING ERFAN ╬ - 06-08-2015

25r30

RE: قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن> - کسی پشت سرم اب نریخت - 06-08-2015

3fs چی بگم والا