انجمن های تخصصی  فلش خور
بیاید تو وبگید کدوم آهنگ رپ رو دوس دارید<تکراری نیس اصن بحثش فرق داره> - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: بیاید تو وبگید کدوم آهنگ رپ رو دوس دارید<تکراری نیس اصن بحثش فرق داره> (/showthread.php?tid=240905)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: بیاید تو وبگید کدوم آهنگ رپ رو دوس دارید<تکراری نیس اصن بحثش فرق داره> - .....sisi kanka..... - 25-09-2015

بهزاد پکس همه اهنگاش دوس دارم
علی بابا هم همینطور
تتلو هم اهنگ کی از پشت لباستو میبنده و خونه خوبه
ارمین هم صدامو داری .

RE: بیاید تو وبگید کدوم آهنگ رپ رو دوس دارید<تکراری نیس اصن بحثش فرق داره> - شیطون بلای سایت - 05-10-2015

(24-09-2015، 17:46)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2015، 16:47)شیطون بلای سایت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رپ زیاد گوش نمیدم
ولی این آهنگارو دوس دارم:
علی سورنا:اتل متل
زدبازی:eloel
بهزاد پکس:چجوری دلت اومد و زخم کهنه و دیوونه منم
یاس:من ادامه میدم و وقته رفتن
آرمین 2afm:خوش بحالت
لکنت:چی میخوای ازم
عمران:توله ی دی

ببخشید اونوقت شما رپ گوش نمیدی دیگه؟؟؟؟؟ :297:

این مدل رپ گوش ندادنو دیگه ندیده بودیم Big Grin

خخخخخخ
من گفتم زیاااد گوش نمیدم وگرنه هر از چند گاهی هم یه سری به آهنگای رپ میزنم
ولی ابن آهنگارو خیلی دوس دارم

(24-09-2015، 17:46)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2015، 16:47)شیطون بلای سایت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رپ زیاد گوش نمیدم

خخخخخخ

(24-09-2015، 16:47)شیطون بلای سایت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رپ زیاد گوش نمیدم

خخخخخخ

RE: بیاید تو وبگید کدوم آهنگ رپ رو دوس دارید<تکراری نیس اصن بحثش فرق داره> - . . . P oo R ! A . . . - 06-10-2015

موضوع جالبیه
زیاد اهل رپ نیستم ولی مسافر یاس خیلی قشنگه

RE: بیاید تو وبگید کدوم آهنگ رپ رو دوس دارید<تکراری نیس اصن بحثش فرق داره> - KING ERFAN ╬ - 08-10-2015

این مسافر بدجوری ترکونده...!

RE: بیاید تو وبگید کدوم آهنگ رپ رو دوس دارید<تکراری نیس اصن بحثش فرق داره> - . . . P oo R ! A . . . - 08-10-2015

خو قشنگی خداییش!

RE: بیاید تو وبگید کدوم آهنگ رپ رو دوس دارید<تکراری نیس اصن بحثش فرق داره> - _.sheidg._ - 18-11-2015

اهنگ ما باهمیم از رضا پیشرو و بهرام
اهنگ بخشش از امیر عباس گلاب و حمید صفت

RE: بیاید تو وبگید کدوم آهنگ رپ رو دوس دارید<تکراری نیس اصن بحثش فرق داره> - ~~ƧЄƬƛƦЄ~~ - 18-11-2015

دختر رپ

RE: بیاید تو وبگید کدوم آهنگ رپ رو دوس دارید<تکراری نیس اصن بحثش فرق داره> - dokhtare_fotballi - 18-11-2015

آهنگ اضافی محمدبیباک

RE: بیاید تو وبگید کدوم آهنگ رپ رو دوس دارید<تکراری نیس اصن بحثش فرق داره> - ×ИамеLеsS× - 18-11-2015

باید رفت از ونتونز
میشه نری از ارتا

RE: بیاید تو وبگید کدوم آهنگ رپ رو دوس دارید<تکراری نیس اصن بحثش فرق داره> - anaheta - 19-12-2016

همه رپ های یااااسس و ارمین Heart