انجمن های تخصصی  فلش خور
عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! (/showthread.php?tid=244808)

صفحه‌ها: 1 2 3

عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! - parmida11 - 18-09-2015

مردم در نقاط مختلف دنیا سنتها و جشنهای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالب و گاهی عجیب دارند که برخی از آنها با شوخی چند نفر با هم آغاز شده و کم کم به کل شهر و یک کشور تسری یافته است ، مانند آنچه در یکی از شهرهای کشور اوکراین برگزار شده و به "جشن آب" شهرت یافته است.
در این جشن که روز دوشنبه ی پس از عید پاک برگزار می‌شود، پسران جوان و نوجوان در نقاطی از شهر "لفیف" کمین می‌کنند و با عبور رهگذران و بالاخص

این مراسم در چند شهر دیگر کشور اوکراین نیز در این روز برگزار می‌شود ، تاکنون شکایاتی در زمینه ی آزار و اذیت در هنگام برگزاری جشن و همچنین سرماخوردگی
عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! 1عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! 1عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! 1عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! 1عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! 1عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! 1

RE: عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! - . . . P oo R ! A . . . - 18-09-2015

چه ملت خوشحالی!
خوش بحالشون

RE: عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! - parmida11 - 19-09-2015

(18-09-2015، 20:02)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ملت خوشحالی!
خوش بحالشون
بله برا شما پسرا خوبه ولی به فکر ما دخترا که نیستینAngry crying

RE: عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! - . . . P oo R ! A . . . - 19-09-2015

(19-09-2015، 13:24)parmida11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2015، 20:02)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ملت خوشحالی!
خوش بحالشون

مگه من این رسم و رسومو گذاشتم؟؟؟؟
.
.
.
آقا این رسمای بدبد چیه تو جامعه راه میندازین؟؟!؟!...نمیگین دخترا گناه دارن؟؟

RE: عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! - parmida11 - 20-09-2015

(19-09-2015، 17:46)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2015، 13:24)parmida11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ملت خوشحالی!
خوش بحالشون

مگه من این رسم و رسومو گذاشتم؟؟؟؟
.
.
.
آقا این رسمای بدبد چیه تو جامعه راه میندازین؟؟!؟!...نمیگین دخترا گناه دارن؟؟
آفرین حالا خوب شد Smile Big Grin Blush

RE: عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! - . . . P oo R ! A . . . - 20-09-2015

پخخخخخخخ...
ولی با حاله...
آی کیف میده!!!!
4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf

(20-09-2015، 14:15)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پخخخخخخخ...
ولی با حاله...
آی کیف میده!!!!
4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf
ایششششششAngry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry

RE: عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! - . . . P oo R ! A . . . - 20-09-2015

لا اله الا الله...
مگه شما گربه ای که از آب بدت میاد!!!
فوقش خیس میشی دیگه!

RE: عکسهای جشن ویژه برای آزار و اذیت دخترها!! - ▲Aяєηα▲ - 20-09-2015

من بودم فقط فحش میدادم Big Grin

(20-09-2015، 14:20)▲Aяєηα▲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بودم فقط فحش میدادم Big Grin
قربون دهنت Blush