انجمن های تخصصی  فلش خور
به کانال فلش خور در تلگرام بپیوندید!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: اخبار، اطلاعیه ها و قوانین (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع: به کانال فلش خور در تلگرام بپیوندید!! (/showthread.php?tid=248537)

صفحه‌ها: 1 2

RE: به کانال فلش خور در تلگرام بپیوندید!! - امیررضا* - 15-12-2020

ایدی اصلی flashkhor دست منه
دلت بسوزه عموصابر بت نمیدمممم

RE: به کانال فلش خور در تلگرام بپیوندید!! - KᏙ¥றᏙƝ - 16-12-2020

خيلي خوب ميشه ي گپ ب مديريت اقا @SABER يا امير تو تلگرام درست كنيد!
خوشحال ميشيم با اقا صابر چت كنيم و بيشتر اشنا شيم Smile

حالا الان ك كمتر ولي قبلنا ب اقا صابر پيام ك ميدادي ٢ روز ميزد در حال خواندن پيام خصوصي بعد ميگفتي الانه ك جواب بده بعد يهو ميزد در حال مشاهده صفحه اصلي!! Smile)
بعد ي هفته جوابت ميومد... اگ مث من يا بقيه هم زياد پيام ميدادي ميرفتي تو ليست سياه -_- ♥️

RE: به کانال فلش خور در تلگرام بپیوندید!! - SABER - 16-12-2020

(16-12-2020، 4:09)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا الان ك كمتر ولي قبلنا ب اقا صابر پيام ك ميدادي ٢ روز ميزد در حال خواندن پيام خصوصي بعد ميگفتي الانه ك جواب بده بعد يهو ميزد در حال مشاهده صفحه اصلي!! Smile)
بعد ي هفته جوابت ميومد... اگ مث من يا بقيه هم زياد پيام ميدادي ميرفتي تو ليست سياه -_- ♥️
سلام.
چرا شایعه درست می کنید!! 
من تو ده سال کلا شاید دو نفر رو گذاشتم لیست سیاه که بعد لغوش کردم!!
با سپاس.

RE: به کانال فلش خور در تلگرام بپیوندید!! - KᏙ¥றᏙƝ - 16-12-2020

(16-12-2020، 4:40)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-12-2020، 4:09)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
چرا شایعه درست می کنید!! 
با سپاس.

چرا ناراحت ميشي اقا صابر Sad

اخه بر حسب اتفاق همون دو نفر يكيش من و اميررضا بوديم.
از بقيه اطلاعي نداشتم و خودمو گفتم
منظوري نداشتم !

RE: به کانال فلش خور در تلگرام بپیوندید!! - BIG-DARK - 16-12-2020

بوووووو(:
من طی این نه ماهی که اومدم 60درصد پیام هام از منو اقا صابر بوده(:
40درصدش متفرقه-ــ-
ی دفعه گیج بودم از اقا صابر مشاوره گرفتم:/

RE: به کانال فلش خور در تلگرام بپیوندید!! - SABER - 16-12-2020

(16-12-2020، 4:46)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-12-2020، 4:40)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
چرا شایعه درست می کنید!! 
با سپاس.

چرا ناراحت ميشي اقا صابر Sad

اخه بر حسب اتفاق همون دو نفر يكيش من و اميررضا بوديم.
از بقيه اطلاعي نداشتم و خودمو گفتم
منظوري نداشتم ببخشيد!
ناراحت می شدم که سپاس نمی دادم!  Wink 
با سپاس.