انجمن های تخصصی  فلش خور
شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول (/showthread.php?tid=249265)

صفحه‌ها: 1 2

شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول - 3RG - 13-11-2015

سلام دوستان عزیز

اگه ایرانسلی کد 537796072  بفرست به 737461  
و اگه همرا اولی کد  1778657488 بفرست به 205025  
هردو تا  تا 20 تومن شارژ رایگان میدن با شارژ صفر هم میتونین بگیرین کاملا رایگانه. Heart

RE: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول - sm_aghili - 13-11-2015

سلام
خودت استفاده کردی؟ Huh

RE: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول - دخی خوشمل - 13-11-2015

کسی استفاده کرده

RE: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول - 3RG - 13-11-2015

(13-11-2015، 15:43)دخی خوشمل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی استفاده کرده

بعله من خودم چندتا گرفتم....امتحان کن

(13-11-2015، 13:15)sm_aghili نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
خودت استفاده کردی؟ Huh

اره من خودم زدم چندتا شارژ گرفتم 

RE: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول - . . . P oo R ! A . . . - 13-11-2015

من خودم تا حالا هزار بار با این ترفند شارژ گرفتم....ولی اینی ک این میگه واسه خودشه ن شما!!!

RE: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول - 3RG - 13-11-2015

(13-11-2015، 16:55). . . P oo R ! A . . . نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم تا حالا هزار بار با این ترفند شارژ گرفتم....ولی اینی ک این میگه واسه خودشه ن شما!!!

خب کسی که عرضه داشته باشه میتونه بگیره پس ربطی نداره واسه من باشه یا واسه کس دیگه

RE: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول - دخی خوشمل - 14-11-2015

این کدم شارژ میده واس ایرانسل فقط به همون شماره بالا ارسال کنه
129527577

RE: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول - . . . P oo R ! A . . . - 14-11-2015

(13-11-2015، 23:45)3RG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2015، 16:55). . . P oo R ! A . . . نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب کسی که عرضه داشته باشه میتونه بگیره پس ربطی نداره واسه من باشه یا واسه کس دیگه

میگی اگه کدو بفرستن بهشون شارژ میده در صورتی ک هیچ شارژی برای بقیه درکار نیست و شارژ برای توعه.....و این ینی دروغ گفتن نه با عرضه بودن!
دو تا خط همراه اول بردار و از این یکی بفرس برا اون و از اون هم بفرس برا این....بعد ک شارژ اولو گرفتی جفتشونو خاموش کن و دوباره همون کارو تکرار کن

RE: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول - 3RG - 14-11-2015

(14-11-2015، 9:20). . . P oo R ! A . . . نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2015، 23:45)3RG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگی اگه کدو بفرستن بهشون شارژ میده در صورتی ک هیچ شارژی برای بقیه درکار نیست و شارژ برای توعه.....و این ینی دروغ گفتن نه با عرضه بودن!
دو تا خط همراه اول بردار و از این یکی بفرس برا اون و از اون هم بفرس برا این....بعد ک شارژ اولو گرفتی جفتشونو خاموش کن و دوباره همون کارو تکرار کن

چرا مردم نیمه خالی لیوانو میبینن؟ چرا به اینش فکر نمیکنن که تو هم میتونی کدتو پخش کن شارژتو بگیری....من دارم بهت لطف میکنم پسر خوب من که اسلحه نگرفتم رو شقیقه ت....نزن ...من کسیو اجبار نکردم

RE: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول - هلی - 14-11-2015

اقا نفرستین....این ب نفع خودش حرف میزنه....این ی چیزی مث گل کوئسته......شبکه های هرمی.....گولشو نخورین