انجمن های تخصصی  فلش خور
میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به ٦٩ میلیون لیتر رسید! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: ماشین ها و موتور های روز دنیا (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=21)
+--- موضوع: میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به ٦٩ میلیون لیتر رسید! (/showthread.php?tid=250292)میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به ٦٩ میلیون لیتر رسید! - Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ - 04-12-2015

میانگین مصرف روزانه بنزین کشور در هفته منتهی به ششم آذرماه امسال به بیش از ٦٩ میلیون لیتر رسید.

در بازه زمانی سی ام آبانماه تا ششم آذرماه امسال، ٤٨٧ میلیون و یکصد هزار لیتر بنزین مصرف شد که از میانگین مصرف روزانه ٦٩ میلیون و ٥٨٥ هزار لیتر این فرآورده نفتی حکایت دارد.

بیشترین مصرف بنزین دراین بازه زمانی با ٨٨ میلیون و ٩٠٠ هزار لیتر به روز شنبه (٣٠ آبانماه) و کمترین میزان مصرف آن نیز با ٥٨ میلیون و ٩٠٠ هزار لیتر به روز جمعه (ششم آذرماه) مربوط می شود.

مقایسه آماری مصرف بنزین هفته منتهی به ششم آذرماه نسبت به هفته قبل از آن (٤٧٨ میلیون و ٥٠٠ هزار لیتر) بیانگر افزایش ٨,٦ میلیون لیتری این فرآورده نفتی است.

برپایه این این گزارش، در هفته منتهی به ششم آذرماه امسال ١٨,٢میلیون لیتر بنزین سوپر مصرف شد که بیشترین میزان مصرف آن با پنج میلیون لیتر به روز شنبه (٣٠ آذرماه) مربوط می شود.

آمار مصرف بنزین سوپر در بازه زمانی ٣٠ آبانماه تا ششم آذرماه امسال، همچنین نشان می دهد که در این مدت به طور میانگین دو میلیون و ٦٠٠هزار لیتر بنزین سوپر مصرف شده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به ٦٩ میلیون لیتر رسید! 1

منبع: خبرخودرو