انجمن های تخصصی  فلش خور
این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس (/showthread.php?tid=25280)

صفحه‌ها: 1 2 3

این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس - Apathetic - 27-12-2012

موهای بنفش رنگ یا گاهی سرخ رنگ او، مدل و اندازه چشم های غیر معمولش و حتی دور کمر باریکی که همگی به لطف جراحی های زیبایی بجود آمده اند، چیزی نیست که نظر اطرافیان را به خود جلب نکند.
آناستازیا،نوجوان 19 ساله اوکراینی است که با عمل های جراحی متعدد، خودش را شبیه به یکی از شخصیتهای کارتونی انیمیشن های ژاپنی درآورده است.
موهای بنفش رنگ یا گاهی سرخ رنگ او، مدل و اندازه چشم های غیر معمولش و حتی دور کمر باریکی که همگی به لطف جراحی های زیبایی بجود آمده اند، چیزی نیست که نظر اطرافیان را به خود جلب نکند.
او اکنون بیشتر از آنکه به انسانها شبیه باشد، به شخصیتهای کارتونی شباهت دارد و می توان گفت رکورددار در این زمینه نیز هست.چیزی که پیشتر، یک دختر آمریکایی 16 ساله به نام خود ثبت کرده بود.آن دختر بسیار به عروسکهای باربی شبیه بود.
خودش می گوید: اول از اینکه شبیه به این شخصیت محبوب رویاهای کودکی ام شده بودم، خوشحال بودم.اما الان چهره ام، دل خودم را هم میزند.دوستانم از کنارم پراکنده شده اند و من تنهای تنها هستم.
این لحن ناراحت کننده او اگرچه به واقعیت نزدیک است، اما تصاویر منتشر شده از وی در پروفایل شخصی اش در شبکه اجتماعی فیسبوک، تاکنون 1000 لایک خورده است....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس - Senator✘Strong - 27-12-2012

ههههه آدمــــــــــــــه؟؟؟

RE: این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس - نانا☀2012 - 28-12-2012

عجب دخمری

RE: این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس - street girl - 29-12-2012

خدایی آدمهExclamation

RE: این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس - اوه هانی - 29-12-2012

یه جوریه انگار مجسمه است نه یک انسان

RE: این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس - smart girl - 29-12-2012

واقعیه ؟؟؟ مرسی جالب بود دستتون درد نکنهBlush

RE: این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس - _mozhdeh_ - 29-12-2012

مرسیWinkWinkWink

RE: این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس - فرشته ي كوچولو - 29-12-2012

اصلا اينطوري خوب نيست مثل مجسمه شدهDodgy

زیباست - amir124 - 29-12-2012

زیباست

RE: این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس - یاسمن خانم - 02-01-2013

این عروسکه یاآدم؟{قربون صدقه نرفتمAngry}