انجمن های تخصصی  فلش خور
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 (/showthread.php?tid=254148)

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Berserk - 27-02-2016

(27-02-2016، 11:57)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 11:54)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی الآن ی سال گذشته ؟..

آره دیگه .. اون موقع 19 - 20 دی بود ..

بعدشم ک دو سه تا پ.خ دادم جواب ندادی '_'

اون موقِع آ همه بودن !

جواب ندادمـ ؟ مطمئنی ؟

آره بیشتر از همه نورا رو یادمه 

اوهوم .. یادمه ی چی درمورد اون بازیه .. اسمش چی بود ؟ خوراک مرغ ؟خورشت مرغ ؟ مرغ و پلو؟ ..:| پرسیده بودم ._.

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Ƒαкє ѕмιƖє - 27-02-2016

(27-02-2016، 12:03)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم .. یادمه ی چی درمورد اون بازیه .. اسمش چی بود ؟ خوراک مرغ ؟خورشت مرغ ؟ مرغ و پلو؟ ..:| پرسیده بودم ._.

جوابتُ داده بودم ک !

فقط قرار بود داستانشُ بگم ک گفتم سر فرصت تعریف میکنم و خودت شاهد قضایا بودی فرصتی پیش نیومد :|

و من رفتمـ .. و حال بازگشتم :|

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Berserk - 27-02-2016

(27-02-2016، 12:10)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 12:03)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوابتُ داده بودم ک !

فقط قرار بود داستانشُ بگم ک گفتم سر فرصت تعریف میکنم و خودت شاهد قضایا بودی فرصتی پیش نیومد :|

و من رفتمـ .. و حال بازگشتم :|

اععع واقعا ؟..

من ده سال بعد ماجرا فهمیدم چیشده   ..  -__-

خوش برگشتی ._. .. خب الان بیا پ.خ بگو ^__^ :|

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Ƒαкє ѕмιƖє - 27-02-2016

(27-02-2016، 12:18)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اععع واقعا ؟..

من ده سال بعد ماجرا فهمیدم چیشده   ..  -__-

خوش برگشتی ._. .. خب الان بیا پ.خ بگو ^__^ :|

چیُ ؟

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ - 27-02-2016

(27-02-2016، 11:22)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 11:00)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2016، 10:28)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2016، 10:04)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2016، 9:48)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191175&pid=3171255#pid3171255

الان فهمیدین آيفون داره یا بیشتر توضیح بده :|

به مردم چیکار دارین/؟؟؟ سرتون به کار خودتون باشه!

افرین بچه های خوب نبینم کسی رو مسخره کنیدااااااااااااااا :|

منم جزو مردمم دیگه ..
ب کار من چیکار داری ؟
سرت ب کار خودت باشم آفرین ^-^ !

خخخخخخخخخ من منظورم مسخره کردن بود ننه!

بچه مردمو مسخره نکن خو :/

خانمـ عزیز شر نکن!:|

:/ شره؟

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Dead Silence - 27-02-2016

(27-02-2016، 11:25)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشم میاد سه تایی باهم مریض شدیم :|

چهـارشنبه نرفتـم همشون درس دادن! :|

شایعه شده فردام تعطیله ! !! :| شنیدی تو هم ؟

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Tɪɢʜᴛ - 27-02-2016

(27-02-2016، 10:42)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 3:06)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2016، 15:36)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-02-2016، 23:08)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-02-2016، 21:51)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شنبه امتحان هـــــــــــندسهـــــــــهههههههههه
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 109

من مـردم دیگـه !udoudoudoudoudo

سارا اسمم تو پـروت نیسـت چـرا!! -____-

واااییی ببخشید
O_O

تینا به منم آنفلانزا دادی :>

:ngh: اسم ت تو پروم هست نامرد :|
عه خـدایی ؟ D: مدرسه رو تعطیل کن ! من چارشنبه نرفتمD:

خدایی جا موندی -_-

شنبه خودش طعتیله (تطیل|:؟) لامصب |:

یک شنبم اردو -_-

کاش یکشنبه تعطیل بود.. امتحان هندسه دارم :| دوشنبه هم امتحان شیمی -___-

خوش بگذره ^_^ :>

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ - 27-02-2016

دوستان فلشخوری همگی خوبی بدی دیدین حلال کنید 4xv

خداحافظظظظظظظظظظظظظظظظظ 735

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Dead Silence - 27-02-2016

(27-02-2016، 13:38)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 10:42)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 3:06)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2016، 15:36)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-02-2016، 23:08)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واااییی ببخشید
O_O

تینا به منم آنفلانزا دادی :>

خدایی جا موندی -_-

یک شنبم اردو -_-

مرسی عشقـم Confused Heart
برو تاپیک کره ! :| نظرسنجی رو بجـواب !

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Tɪɢʜᴛ - 27-02-2016

(27-02-2016، 13:53)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2016، 13:38)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی جا موندی -_-

یک شنبم اردو -_-

مرسی عشقـم Confused Heart
برو تاپیک کره ! :| نظرسنجی رو بجـواب !

:v

الان میرم .-.

ملیکم مریض شده ؟ :v