انجمن های تخصصی  فلش خور
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 (/showthread.php?tid=254148)

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - sober - 05-03-2016

(05-03-2016، 22:36)〇ᗰᓮᗪ ᙅᖇ7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی؟

مرسی
تو خوبی؟(:

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - mobin@ - 05-03-2016

میشه زود بیاین بهم کمک کنین

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Berserk - 06-03-2016

(05-03-2016، 20:52)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2016، 16:00)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اختلال شخصیتی خود شاخ پنداری .-.

تو از کی آرین شدی o_o ؟

آمم از .. ی هفته پیش فک کنم :297:

(05-03-2016، 22:20)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2016، 22:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شيفت شب مگه اسمش ريحانه نبود؟؟
نه اسمش ملیکا س.-.

نخیرم آرینه:|

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - •ДmịrHoSsiŋ• - 06-03-2016

(05-03-2016، 22:05)mobin@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من تازه واردم میشه بهم راهنمایی کنین که چطوری میتتونم با کاربران حرف بزنم ,,,چطوری میتونم یکی رو به دوستام اضافه کنم :hlp:

میشه بیاین در پیام خصوصی بهم بگین؟ممنون میشم nky

بهم کمک کنین crying  :hlp:  :hlp:

سلام.خوش اومدين nky

اگه منظورتون اينه كه چجوري به صورت خصوصي گفتگو كنيد بايد تعداد ارسالاتون به21برسه(تايك ستاره بشين)

در جواب سوال دوم هم بايد بگم  كه در كنترل پنل هر كاربر در قسمت ليست دوستان يه گزينه اي به نام (افزودن به فهرست دوستان)هست.

اين لينك زيرهم يه نيم نگاهي بندازيد(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-‘๑’- فلشخور چیست و چگونه (•¿•)

+

درضمن سوالاتون رو اينجا بايد مطرح كنيد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 06-03-2016

یکی از دلایلی که 99% کسایی که ثبت نام میکنند و تو انجمن موندگار نیستند
ایـنه که یکی نیس بهشون در مورد سایت توضیح بده
یه زمانی تا میومدی پورمن پیام میداد و تایپکای مفیدی رو لینکش رو به کاربر میفرستاد وتقریبا با انجمن آشنا میشدی..
سال 2013 هم 4 هزار نفر همزمان اومدن فلش و ثبت شده و من فکر نمیکنم الان حتی تو یه روز 100 نفر (( با هم )) آنلاین شن :|
هعی :||

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - τοxικ - 06-03-2016

(06-03-2016، 16:04)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه زمانی تا میومدی پورمن پیام میداد و تایپکای مفیدی رو لینکش رو به کاربر میفرستاد وتقریبا با انجمن آشنا میشدی..
سال 2013 هم 4 هزار نفر همزمان اومدن فلش و ثبت شده و من فکر نمیکنم الان حتی تو یه روز 100 نفر (( با هم )) آنلاین شن :|

مگه چیز توضیح دادنی هم داره ؟؟؟ :hiccp:

بخاطر رفتار بعضی افراد همه رفتن!!!!

(06-03-2016، 16:34)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2016، 16:04)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه چیز توضیح دادنی هم داره ؟؟؟ :hiccp:

بخاطر رفتار بعضی افراد همه رفتن!!!!

بله خیلی چیزا .. :|
ن راس میگه حرفه حقه .. :|
ینی کل این افراد ک موندگار نیستن با رفتار بعضیا رو ب رو شدن ؟ :|

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - امیر‌حسین - 06-03-2016

یکم اطلاعات کسب کن مثلا نویسنده ای:/

پورمن وقت نداشت شب و روز به همه پی ام بدع..
یه پلاگین هست به اسم پ.خ خوش امد گویی الان هم رو انجمن نصب هست و صابر اونو رو حساب کاربری پورمن تنظیم کرده و میامش رو نوشته و هرکی ثبت نام میکنه اون پلاگین پس از فاصله از طرف پورمن برای اون کاربر پ.خ ای ک صابر متنشو تو پنل کل از قبل نوشته ارسال میشه :|

+اینم موافقم چارتا تازع وارد افتادن..خاص حرف میزنن و... تا دیروز نوع غذاشونم تو پروفشون میذاشتن الان اواتار ها و امضا های عجق وجق میذارن:/

(06-03-2016، 16:46)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرکی ثبت نام میکنه اون پلاگین پس از فاصله از طرف پورمن برای اون کاربر پ.خ ای ک صابر متنشو تو پنل کل از قبل نوشته ارسال میشه :|

دوستم و دختر خالم ثبت نام کردن نیومد واسشون پ.خ .. ولی برا من اومد موقع ثبت نامم ..

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - امیر‌حسین - 06-03-2016

احتمالا برای نسخه 1.8 صابر پلاگینشو ست نکردع ولی تا الان فک کنم ستش کرده باشه