انجمن های تخصصی  فلش خور
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 (/showthread.php?tid=256051)

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 - -Demoniac- - 30-04-2016

(30-04-2016، 17:07)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 17:00)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 16:55)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 16:05)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 16:03)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با این90% بیشتر موافقم ._.*

اخه خودممـ میخوامـ برمـ هنر :|

یه زمانی به زور مامانمـ میخواستم برمـ انسانی ....

ولی الان میگه ازادی ^-^*

هنر 1000 تا رشته داره :| 
کدومش ؟ 

اولویتای خودم اینجوریه 
1 بازیگری-کارگردانی
2 تئاتر 
3 موسیقی

کارگردانی رتبه دو رقمی میخواد..

موسیقی هم خیلی سخته عملیش..

ولی خب بازم به نظرم بخوای میشه..((:
کارگردانی خیلی اوکیه.. ولی خب کلاسشو برو..
شُما رفتین ؟؟

اوهوم ._.*

ولی بازم از راهنماییتون ممنونمـ اقای.....!

نه .. منم میخواستم برم هنر.. ولی چون کارگردانی میخواستم یا موسقی.. رشته جدا نداشت.. گفتم انسانی رو میخونم بعد میرم پیش هنر.. ولی نمی ارزه سه سال یه درسایی رو بخونی بعد عوض کنی.
و اینکه من با جهانگردی , باستان شناسی و تا حدودی روانشناسی اوکی بودم رفتم انسانی..
و کلاس های کارگردانی.
_
موسیقی هم تئوریش راحته ولی عملیشو با اینکه من خودم چندین سال دارم میرم ولی سخت میگیرن به نظرم.
چه طولانی شد (((:
بله خیلی طولانی شُد ولی ارزششو داره مگه نه؟!(:

راستی خودتونو معرفی نکردین ؟؟

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 - esiesi - 30-04-2016

علی هست ولی هانتو نیس :| 

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 - [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] - 30-04-2016

هِلُو دوستــآن (: ♥

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 30-04-2016

سـاختم دیگه :|

(30-04-2016، 17:12)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 17:10)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 17:08)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 17:06)( lιεβ ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=401

هرکی میخواد بیاد ، بیاد . ._.

دارم میام 
وقتی که احصان با سَر به دُنبال غزل میرود :||

بیشعورا دلم برا شل تنگ شده :| 
غزل یخورده باش ح بزن دلش واشه -.-*
به قول دهخدا :
زهر هجری کشیده است که نپرس :>

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 - Medusa - 30-04-2016

(30-04-2016، 17:06)( lιεβ ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از ثبت نام باید چیکار کُنیم ؟ ._.

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 - Interstellar - 30-04-2016

(30-04-2016، 17:13)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 17:07)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 17:00)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 16:55)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 16:05)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنر 1000 تا رشته داره :| 
کدومش ؟ 

اولویتای خودم اینجوریه 
1 بازیگری-کارگردانی
2 تئاتر 
3 موسیقی

شُما رفتین ؟؟

اوهوم ._.*

نه .. منم میخواستم برم هنر.. ولی چون کارگردانی میخواستم یا موسقی.. رشته جدا نداشت.. گفتم انسانی رو میخونم بعد میرم پیش هنر.. ولی نمی ارزه سه سال یه درسایی رو بخونی بعد عوض کنی.
و اینکه من با جهانگردی , باستان شناسی و تا حدودی روانشناسی اوکی بودم رفتم انسانی..
و کلاس های کارگردانی.
_
موسیقی هم تئوریش راحته ولی عملیشو با اینکه من خودم چندین سال دارم میرم ولی سخت میگیرن به نظرم.
چه طولانی شد (((:

آره..
دنیا هستم ! (:
شما؟

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 - ( lιεβ ) - 30-04-2016

(30-04-2016، 17:17)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 17:06)( lιεβ ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از ثبت نام باید چیکار کُنیم ؟ ._.

هیچی دیه ! باید بازی کنی تا لولت زیاد شه ! ._.

(30-04-2016، 17:19)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 17:13)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شُما رفتین ؟؟

اوهوم ._.*

و کلاس های کارگردانی.
_
چه طولانی شد (((:

آره..
دنیا هستم ! (:
شما؟
منمـ دُرسا هستمـ ...!

از اشنایی تون خوشبختمـ .. (:

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287 - esiesi - 30-04-2016

(30-04-2016، 17:16)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 17:12)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 17:10)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2016، 17:08)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم میام 
وقتی که احصان با سَر به دُنبال غزل میرود :||

بیشعورا دلم برا شل تنگ شده :| 
غزل یخورده باش ح بزن دلش واشه -.-*
به قول دهخدا :
زهر هجری کشیده است که نپرس :>

وقتی بلد نیستی چرا شعر میگی ؟ :|