انجمن های تخصصی  فلش خور
اثبات وجود خدا قابل توجه بعضیا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: مذهبی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- موضوع: اثبات وجود خدا قابل توجه بعضیا (/showthread.php?tid=258828)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: اثبات وجود خدا قابل توجه بعضیا - nazanin jon - 08-06-2016

معمای بزرگی که تو ذهن منه اینه که پیامبرا و امام ها واقعین؟

RE: اثبات وجود خدا قابل توجه بعضیا - فاطمه خانومم - 08-06-2016

آره واقعین

چند لحظه فرض کن تو قبول داری واقعین و به تمام حرفامون فک کن

اینکه میگی پیامبرا باید خاص و ماورا طبیعی باشن غلطه
خدا میخواد کسی مث بقیه آدما رو بفرسته تا آدما بفهمن میتونن هر چند نه مث پیامبرا ولی درجه های بالایی پیدا کنن

(08-06-2016، 10:23)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتقادی ندارم عمو جون   اینم مزخرفات اون ادمایی که از فهکشون استفاده کردن

راستی خودت گفتی قرآنو خوندی و قبول داری

نازنین جان به نتیجه ای رسیدی؟

از خدایی که زندگیمو خراب کرد متنفر به مظلومیت اماما اعتقادی ندارم شماهایی که انقدر خدا دوستید میدونید خود خدا گفته تو انتخاب دین آزادیم پس برا چی امام حسین بچه های شش ماهشو فدا کرد تا خودش و دینش به قدرت برسن

RE: اثبات وجود خدا قابل توجه بعضیا - ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ - 08-06-2016

(08-06-2016، 11:09)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از خدایی که زندگیمو خراب کرد متنفر         به مظلومیت اماما اعتقادی ندارم شماهایی که انقدر خدا دوستید میدونید خود خدا گفته تو انتخاب دین آزادیم پس برا چی امام حسین بچه های شش ماهشو فدا کرد تا خودش و دینش به قدرت برسن

خداوند زندگیتو خراب کرد یا خودت؟!
لا اکراه فی الدین!قد تبیین رشد من الغی!!!
فدا کردن در راه چی؟کی؟برای چی؟چرا؟چطور؟

ببین من زندگیمو فدا نکردم کدوم خدایی که دلش بخواد دست سازش رنج بکشه من دارم اینطوری رنج میکشم وقتی یه کوزه گر یه کوزه میسازه دوست داره سالبم بمونه یا بشکنه

امام حسین به نظر من اگه رفت کوفه برا اینکه حسمیکرد یه عده خواستن اما جنگیر چون میخاست دینشو به کرسی بشونه و برای همینم به شهادت (هه)رسید

(08-06-2016، 11:20)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین من زندگیمو فدا نکردم کدوم خدایی که دلش بخواد دست سازش رنج بکشه من دارم اینطوری رنج میکشم  وقتی یه کوزه گر یه کوزه میسازه دوست داره سالبم بمونه یا بشکنه

امام حسین به نظر من اگه رفت کوفه برا اینکه حسمیکرد یه عده خواستن اما جنگیر چون میخاست دینشو به کرسی بشونه و برای همینم به شهادت (هه)رسید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://etums.tums.ac.ir/Default.aspx?PageID=153

متنفرم م ت ن ف ر

اهداف امام خسین؟برای چی تو این اهداف زاویه خوب رو در نظر میگیری؟از کجا معلوم امام حسینتون برا قدرت نجنگید برا غرور نجنگید؟

(08-06-2016، 11:30)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متنفرم  م ت ن ف ر

اهداف امام خسین؟برای چی تو این اهداف زاویه خوب رو در نظر میگیری؟از کجا معلوم امام حسینتون برا قدرت نجنگید برا غرور نجنگید؟

همین بس که اسم امام حسین (ع) تا حالا پایدار مونده وبس!

متاسفم عمو جون :|

(08-06-2016، 11:30)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متنفرم  م ت ن ف ر

امام حسین برای خدا جنگید
چرا از زاویه بد در نظر بگیریم؟
خراب شدن زندگیت کار خودته اشتباه خودت اگه هم کار خداست به صلاحته تا چیزی اثبات بشه تا اتفاق خوبی برات بیوفته

نازنین تو از اول گفتی خدا و قرآن رو قبول داری که بیای بعدش ضد خدا حرف بزنی؟

(08-06-2016، 11:34)mehdi zangi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متنفرم  م ت ن ف ر

[/quot

Angel واقعن برای بعضی مریض ها متاسفم :cool:
منم برای چشمای تو