انجمن های تخصصی  فلش خور
پسرا چه دخترايي رو دوست دارن؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: مطالب طنز و خنده دار (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=76)
+---- موضوع: پسرا چه دخترايي رو دوست دارن؟؟ (/showthread.php?tid=259944)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: پسرا چه دخترايي رو دوست دارن؟؟ - shuu - 21-07-2016

شما چن سالته؟ میگی ابجی حس میکنم دارم با یه ازین مردای سیبیلوی بازاری حرف میزنم...پس نگو

RE: پسرا چه دخترايي رو دوست دارن؟؟ - ÆMÆշЇÑζ - 21-07-2016

(21-07-2016، 18:34)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما چن سالته؟ میگی ابجی حس میکنم دارم با یه ازین مردای سیبیلوی بازاری حرف میزنم...پس نگو

من 16 سالمه

شرمنده اگ بهت برخورد اتفاقا سيبيل هم گذاشتماا Big Grin Big Grin

(21-07-2016، 18:33)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:31)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:29)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان تموم شد... ولی توام ضد دختراننویس

عجب کاری کردما نوچ نوچ-_-

خدايي حق با منه ابجي

يه طرفه پيش قاضي نرو اول اون حرف زشت زد رو پستم

حق بده دگ Big Grin  Big Grin

(21-07-2016، 18:31)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصله دهن دهن با ادم چرت ندارم

ادم احمق احمقه ابجي بيخيال  

فدا سر جفتمون

دیگه تو هم بستته
ضد دترا چیزی ننویس وگرنه بد میشه واست

من كاري نكردم كه فقط يه پست گذاشتم محض خنده

فقط بعضيا جنبه نداشتن

وا خوبه یه سال ازم بزرگتریا.... یه لحظه فکر کردم الان میکه بیستو خورده ای هستی.... دشمنت شرمنده...

(21-07-2016، 18:36)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:35)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:34)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 16 سالمه

شرمنده اگ بهت برخورد اتفاقا سيبيل هم گذاشتماا Big Grin  Big Grin

او تو چقدر قلبمه سلبمه میحرفی
برو بزرگترتو بیار Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

(21-07-2016، 18:35)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 16 سالمه

شرمنده اگ بهت برخورد اتفاقا سيبيل هم گذاشتماا Big Grin  Big Grin

(21-07-2016، 18:33)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:31)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:29)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان تموم شد... ولی توام ضد دختراننویس

عجب کاری کردما نوچ نوچ-_-

خدايي حق با منه ابجي

يه طرفه پيش قاضي نرو اول اون حرف زشت زد رو پستم

حق بده دگ Big Grin  Big Grin

(21-07-2016، 18:31)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصله دهن دهن با ادم چرت ندارم

ادم احمق احمقه ابجي بيخيال  

فدا سر جفتمون

دیگه تو هم بستته
ضد دترا چیزی ننویس وگرنه بد میشه واست

من كاري نكردم كه فقط يه پست گذاشتم محض خنده

فقط بعضيا جنبه نداشتن

ادم ودش باید شخصیت داشته باشه کوتاه بیاد
حداقلش دیگه تو کوتاه بیا

چشم ابجي هرچي تو امر كني

چه حرف گوش کن شدی یه دفعه*_* تا باشه ازین دفعه ها.....

(21-07-2016، 18:39)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وا خوبه یه سال ازم بزرگتریا.... یه لحظه فکر کردم الان میکه بیستو خورده ای هستی.... دشمنت شرمنده...

نه فقط عكس عكس حاجيمونه

خودم كه هنو16مم

(21-07-2016، 18:42)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه حرف گوش کن شدی یه دفعه*_*  تا باشه ازین دفعه ها.....

من كلا اول لجباز بودم بعد دست و پا در اوردم

الانم ادم نشدمااااا

فقط ابجيم خيلي ارومم كرد Smile

وگرنه من همونم Big Grin Big Grin

پست هاي جديد هم تو راههههههه Big Grin

پس معلومه باز باهم هم صحبت میشیم ...هوم؟ هه

خواهر اعتماد به سقفت از پهلو تو حلق دشمن★_★

(21-07-2016، 18:48)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:43)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2016، 18:39)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه فقط عكس عكس حاجيمونه

خودم كه هنو16مم

(21-07-2016، 18:42)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه حرف گوش کن شدی یه دفعه*_*  تا باشه ازین دفعه ها.....

من كلا اول لجباز بودم بعد دست و پا در اوردم

الانم ادم نشدمااااا

فقط ابجيم خيلي ارومم كرد Smile  

وگرنه من همونم  Big Grin  Big Grin  

پست هاي جديد هم تو راههههههه Big Grin

نمیدونستم اینقدر من خاصم

خاص نيسي

بلكه اين منم كه خاص حس ميكنم

بععععععله

(21-07-2016، 18:49)shuu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهر اعتماد به سقفت از پهلو تو حلق دشمن★_★

خيلي حسوديياااا

ولي خوشم اومد صبا  رفففففففف هههه