انجمن های تخصصی  فلش خور
داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان (/showthread.php?tid=262193)

صفحه‌ها: 1 2

داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان - mT_pOoM_taaK - 27-08-2016

موسی مندلسون پدر بزرگ آهنگساز شهیر آلمانی، انسانی زشت و عجیب الخلقه بود. قدّی بسیار کوتاه و قوزی بد شکل بر پشت داشت. موسی روزی در هامبورگ با تاجری آشنا شد که دختری بسیار زیبا و دوست داشتنی به نام فرمتژه داشت.موسی در کمال ناامیدی، عاشق آن دختر شد، ولی فرمتژه از ظاهر و هیکل از شکل افتاده او منزجر بود.زمانی که قرار شد موسی به شهر خود بازگردد، آخرین شجاعتش را به کار گرفت تا به اتاق دختر برود و از آخرین فرصت برای گفتگو با او استفاده کند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان 1
دختر حقیقتاً از زیبایی به فرشته ها شباهت داشت، ولی ابداً به او نگاه نکرد و قلب موسی از اندوه به درد آمد. موسی پس از آن که تلاش فراوان کرد تا صحبت کند، با شرمساری پرسید :
- آیا می دانید که عقد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج انسانها در آسمان بسته می شود؟
دختر در حالی که هنوز به کف اتاق نگاه می کرد گفت :
- بله، شما چه عقیده ای دارید؟
- من معتقدم که خداوند در لحظه تولد هر پسری مقرر می کند که او با کدام دختر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج کند. هنگامی که من به دنیا آمدم، عروس آینده ام را به من نشان دادند و خداوند به من گفت:«همسر تو گوژپشت خواهد بود»
درست همان جا و همان موقع من از ته دل فریاد برآوردم و گفتم:
«اوه خداوندا! گوژپشت بودن برای یک زن فاجعه است. لطفاً آن قوز را به من بده و هر چی زیبایی است به او عطا کن»فرمتژه سرش را بلند کرد و خیره به او نگریست و از تصور چنین واقعه ای بر خود لرزید. او سال های سال همسر فداکار موسی مندلسون بود.
نتیجه اخلاقی:
راست است که دخترها از گوش خام می شوند و پسر ها از چشم. Tongue

RE: داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان - roya15 - 28-08-2016

بله بله اين دادستان تكراريه ولي عكس نداشتن كه شما زحمتشو كشيدين تشكر Tongue  Big Grin

هميشه بهترين حرف باعث موفقيت ميشه نه هر حرفي Telegh_02

RE: داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان - amir.hossein.7667 - 20-11-2016

oonvaght ma mirim jozve rad o badal mikonim:O

RE: داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان - MAIKY2015 - 20-11-2016

باحال بود لایک

RE: داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان - JustFarzam16 - 05-01-2017

؟ِ:ِD

RE: داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان - MeiChiLu - 23-08-2017

عجببببببببب  Big Grin

RE: داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان - DarkLight - 29-08-2017

-_-به این میگن مخ زدن

RE: داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان - royayebarfi - 01-01-2018

یا شانسسس....!!

RE: داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان - red_Queen - 13-06-2019

خوب بود

RE: داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان - کــــــــــⓐرمَن - 23-09-2019

چه داستانی