انجمن های تخصصی  فلش خور
مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: رایانه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: آموزش رایانه و اینترنت (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- موضوع: مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! (/showthread.php?tid=262375)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 22-07-2015

با سلام .

کاربران گرامی شما میتوانید در این تاپیک هر سوالی را که مربوط به رایانه هست مطرح کنید ..

و همینطور مشکلاتتون رو !

توجه : تاپیک جداگانه زده نشود ، در صورت مطمئن بودن به سوال های دیگران پاسخ دهید .  

با تشکر !

مَن خودم یهـ سوالی دارم اونم اینهـ کهـ چطوری میشهـ Standard User در کامپیوتر رو به Administrator  تبدیل کرد؟ <:

+ قبل از مطرح کردن سوال یه جست و جو درموردش تو گوگل انجام بدید! تو پروسه حلش کمک میکنه ..

RE: سـُؤالات کامپیـوتری! - Faust - 22-07-2015

- در منوی استارت در کادر سرچ عبارت lusrmgr.msc را تایپ کرده و Enter بزنید.

- از سمت چپ روی Users کلیک کنید.

- در سمت راست روی یوزر استانداردی که میخواهید حذف شود، راست کلیک کرده و Delete را بزنید.

- روی yes کلیک کنید !

سپس به مسیر C:\Users رفته و فولدر مربوط به یوزر حذف شده را بطور دستی Delete نمایید

RE: سـُؤالات کامپیـوتری! - mr.destiny - 23-07-2015

از وقتی ویندوز را عوض کردم هیچ بازی باز نمیکنه
الآن دقیقا باید چیکار کنم

RE: سـُؤالات کامپیـوتری! - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 23-07-2015

(23-07-2015، 13:46)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از وقتی ویندوز را عوض کردم هیچ بازی باز نمیکنه
الآن دقیقا باید چیکار کنم
EROR میدهـ؟
برو تو درایو ها جایی که بازیو نصب کردی ببیــن مث قبل موندهـ یعنی چیزی کَم نشدهـ!
احتمالا بازی حذف شدهـ دوبارهـ نصب کن!(:
اگه درست شد کهـ هیچ..
اگهـ نه مشکل از جای دیگست!
ویدوزی کهـ نصب کردی چیهـ؟
اگه مُمکنهـ یه عکس از وقتی رو بازی کلیک میکنی نمیارهـ بزار تو این تایپک اینجوری بهتر میتونم بگم مشکل چیه ..
اگهـ پاک شده باشه از دِرایو فقط یه Icon  از بازی رو صفحه مانیتورت میمونهـ  به احتمال زیاد مشکلت پاک شدن بازیه بازم میگم  دوباره بازیاتو نصب کن!

RE: سـُؤالات کامپیـوتری! - mr.destiny - 23-07-2015

مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! 1

تو این فکر کنم مشکل از فایل بازیه

و

RE: مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! - Faust - 17-02-2016

منتقل ، ویرایش و مهم شد ! 

RE: مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! - mr.destiny - 17-02-2016

جدیدا وقتی بازی سنگین باز میکنم یه دفعه صفحه کلا قطع میشه باید چیکار کنم

پاسخ‌گویی تلفنی به مشکلات رایانه‌ای و تلفن همراه - an idiot - 01-09-2016

‌وب‌سایت همراه رایانه، ارائه‌دهنده‌ی مطالب آموزشی و راه‌حل‌های جامع پیرامون مشکلات کامپیوتری و موبایلی کاربران می‌باشد .

شما می‌توانید مطالب و راه‌ حل‌های آموزشی در حوزه‌های نرم‌افزار، سخت‌افزار، امنیت، اندروید، موبایل و.... را در مرجع حل مشکلات کامپیوتری در همراه رایانه مطالعه نمایید.

کارشناسان این مرکز به صورت شبانه‌روزی و 24 ساعته آماده پاسخ‌گویی به سوالات رایانه‌ای و مشکلات موبایلی شما می‌باشند .

برای ارتباط با کارشناسان و دریافت کمک آنلاین می‌توانید با شماره‌ی هوشمند کشوری 9099070345 از طریق تلفن ثابت و بدون کد تماس بگیرید.

برای آن دسته از کاربرانی که به تلفن ثابت دسترسی ندارند با ثبت‌نام در سامانه شارژی همراه رایانه امکان تماس از طریق تلفن همراه نیز وجود دارد.

با پیشرفت روز افزون استفاده از گوشی موبایل سوالات و مشکلات این ابزار و تکنولوژی هم بیش‌تر می شود. در صورتی در مورد انواع گوشی‌های هوشمند و حتی انواع تبلت‌ها نیاز به کمک داشتید می‌توانید از کارشناسان همراه رایانه یاری بخواهید. همراه رایانه همواره در جهت پاسخ‌گویی به سوالات رایانه‌ای و مشکلات موبایلی کاربران سعی کرده تا از قافله تکنولوژی عقب نماند و به‌روز باشد و در راستای این امر در تلاش است تا برای مخاطبان خود نیز مفید واقع شود .

با عضویت در کانال تلگرام همراه رایانه نیز می‌توانید آموزش‌ها و اخبار دنیای آی‌تی و فناوری را بر روی گوشی خود مطالعه نمایید .

RE: مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! - dindarloo - 26-03-2017

سلام.
من ویندوز 10 نصب کردم ، موقع تماشای فیلم و گوش دادن آهنگ مرتب صدای نویز از تو هدفون و اسپیکر میاد ، مشکل از هدفون و اسپیکر نیست چون عوض کردم ولی درست نشد. صدای مثل جرقه.

RE: مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! - امیر‌حسین - 27-03-2017

ویندوز ۱۰ چون کامل کامل نیست برای همینه ..!

همیشه سعی کنید از سیستمی استفاده کنید ۱ سال یا حداقل چندین ماه از منتشر شدنش بگذره تا مشکلات گزارشی حل بشه ..

از اخرین نسخه ویندوز ۱۰ استفاده کنید ..