انجمن های تخصصی  فلش خور
مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: رایانه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: آموزش رایانه و اینترنت (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- موضوع: مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! (/showthread.php?tid=262375)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: یه سوال واسه کامپیوتر - Ɗєя_Mσηɗ - 16-03-2020

(16-03-2020، 15:48)pesar.sistani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2020، 15:37)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2020، 15:35)pesar.sistani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2020، 15:24)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2020، 14:36)pesar.sistani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره درسته دیدم اما الان من نمیدونم بلواستکس کجای کامپیوتره داره فضای کامپیوترو پر میکنه ویندوز 7 کامپیوترم

امممم احتمالا از رو دسکتاپ پاک کردی ولی حذف نصب نکردی
برو تنظیمات بعد بزن رو برنامه ها بعدش رو هر برنامه ای بزنی ی گزینه داره برا حذف نصب

خب منم همون جا رفتم بواستکس نیست وی هنوز کار میکنه

عه مگه میشه؟
از کجا مطمئنی کار میکنه؟؟؟
سرچ کن اسمشو
شاید اورد!
اینکارو کردم هیچ اطلاعاتی کامپیوتر نداره ازش

از کجا فهمیدی داره کار میکنه؟؟؟

RE: یه سوال واسه کامپیوتر - pesar.sistani - 16-03-2020

چون هیچ برنامه ای کار نمیکنه و روی همه برنامه ها بلواستکس کار میکنه

RE: یه سوال واسه کامپیوتر - pesar.sistani - 16-03-2020

(16-03-2020، 11:22)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چند جایی گوگل درباره معایب این نرم افزار گفتن
ببین یه برنامه دیگه هست به نام NOX و SPEED ADMIDOUS که چند
نفر و خود گوگل گفهته بهترن اینارو نصب کن تا ممکنه به جای بلواستکس کار کنن با وجود داشتن برنامه بلواستکس

الان کامپیوترم به هیچی دست رسی نداره Huh Huh

RE: یه سوال واسه کامپیوتر - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 16-03-2020

(16-03-2020، 13:30)pesar.sistani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان کامپیوتر من به هیچی دسترسی نداره نمیتونم نه چیزی دانود کنم نه کاری تازه داره فضای هارد رو هم پر میکنه نمیدونم چیکار کنم تو این وضع کرونا هم نمیتونم جایی ببرم کامپیوترو

سلام گوشی که داری!

نت گوشی رو روشن کن کابل USB رو وسل کن یه سر کامپیوتر یه سر گوشی تو تنظیمات هات اسپات یه گزینه هست به نام اتصال اینترنت به USB یه همچین چیزی....

بعد باهاش برنامه ای که دوستان پیشنهاد دادن دانلود کن...

RE: یه سوال واسه کامپیوتر - Ɗєя_Mσηɗ - 16-03-2020

احتمالا اون روش جواب نده
برنامه عادی نیست که
شبیه ساز اندرویده
ویندوز بزور میاره بالا
چه برسه به گوشی!

RE: مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! - pesar.sistani - 20-05-2020

سلام دوستان فایروال چیه

RE: مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! - Jack Daniel'ѕ - 20-05-2020

خیلی ساده بگم یه نوع سیستم تدافعیه
تو گوگل بزنی برات خیلی چیزا میاره

RE: مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! - _sehun_ - 20-05-2020

سلام
من میخوام برنامه شبیه ساز نوکس رو نصب کنم
اول نصب کردم کامل اومد بعد ندونستم چطور باهاش کار کنم حذفش کردم
بعد فهمیدم باید چطور ازش استفاده کنم
الان هرچی میزنم دانلود یا به جای عکس برنامه عکس چن تا کتاب دان میشه یا یه چیز سفید
وقتی هم که دانشون تموم شد میزنم روش نمیاره

RE: مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! - Jack Daniel'ѕ - 20-05-2020

چندتا کتاب فک کنم zip یا winrar باشه
کاش عکس میدادی اینطوری نمیفهمم

RE: مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه ! - _sehun_ - 20-05-2020

(20-05-2020، 19:30)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چندتا کتاب فک کنم zip یا winrar باشه
کاش عکس میدادی اینطوری نمیفهمم

وقتی میخوام اسکرین بگیرم دکمه های اف 12 و پرینت اسکرین رو میگیرم ولی بعدش یه صفحه ی پیچ در پیچ میاره که نمیفهمم باید چیکار کنم crying