انجمن های تخصصی  فلش خور
دانش آموز تنبل - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: فرهنگی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=35)
+--- موضوع: دانش آموز تنبل (/showthread.php?tid=263438)

صفحه‌ها: 1 2

دانش آموز تنبل - ⍣Raha⍣ - 01-12-2016

این بنده بی مقدار ؛ بی کار و بی عار که دمارش را برآورده روزگار !

ای خالق مدرسه و ای به وجود آورنده فرمول های حساب و هندسه ؛ ای خدای عزیزم ، بیزارم از این نیمکت و میزم ؛ دانش آموزی سحر خیزم که هر روز صبح زود ساعت 10 از خواب بر می خیزم ؛ و روز های شنبه تا پنجشنبه اغلب از مدرسه می گریزم ؛ که من انسانی نحیفم و در کلاس درس بسیار ضعیفم ؛ اگر چه نزد معلم و دانش آموزان خیلی خوار و خفیفم ؛ ولی خارج از مدرسه به هرکاری حریفم !

ای خالق شهرستان های کرمان و یزد و رشت ؛ نمره انضباط مرا داده اند هشت ؛ دیگر به چه امیدی می توان سر کلاس درس نشست ؟ ؛ آنجا که معلم هم نمیکند گذشت ؛ چه کنم اگر سر نگذارم به کوه و به دشت ؟ ؛ الهی می دانی که من کیستم ؛ هرچند که دانش آموزی فعال و درس خوان نیستم ؛ ولی چقدر عاشق نمره بیستم ؟!؟!

پروردگارا سال گذشته هنگام امتحان خواستم تقلب کنم ، معلم از راه رسید ؛ رنگ از رخسارم پرید ؛ برگه امتحانی ام را گرفت و کشید و آن را از هم درید و چنان کشیده ای به صورتم کشید که برق سه فاز از چشمم پرید و صدایش را مادرم در خانه شنید !

ای خالق آموزگار و ای سازنده مداد و خط کش و پرگار ، آن چنان هدایتم کن تا این معنی را بدانم که اگر معلم خودش درس را میداند پس چرا از من میپرسد و اگر نمیداند چرا از دیگران و آن هایی که میدانند نمیپرسد ؟

ای آفریدگار خودکار بیک ؛ سوگند به کتاب های شیمی و فیزیک ؛ و فرمول اسید اتانوئیک ؛ که مشتاقم به یک دست لباس شیک ؛ و از خوراکی ها آرزومندم به خوردن قیمه با ته دیگ ؛ ولی اگر نبود راضی ام به یکی دو سیخ شیشلیک !

الهی از مدرسه بسیار دلتنگم و در کلاس درس همیشه منگم و با دو ابر قدرت شرق و غرب یعنی بابا و معلم همیشه در جنگم ولی در ساعت تفریح بسیار زرنگم !!! اصن دروغ چرا ؟ حقیقت آن است که در یک کلام برای خانه و مدرسه بسیار مایه ننگم …

RE: دانش آموز تنبل - تینا45 - 09-12-2016

حوصله نداشتم نخوندم 25r30

RE: دانش آموز تنبل - مهدی1381 - 09-12-2016

امید وارم دیگه مایه ننگ نباشی
البته از دخترا بعیده :112: 25r30

RE: دانش آموز تنبل - み£∂ɨע£ - 10-12-2016

وای حال نداشتم بخونم

RE: دانش آموز تنبل - ⍣Raha⍣ - 11-12-2016

(09-12-2016، 20:10)تینا45 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا زحمت کشیدی Big Grin

RE: دانش آموز تنبل - تینا45 - 11-12-2016

(11-12-2016، 0:03)«رها» نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-12-2016، 20:10)تینا45 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا زحمت کشیدی Big Grin

اره Shy

RE: دانش آموز تنبل - آتوسا*-* - 24-12-2016

بیش تر پسرا مایه ننگ و بی آبرویین

RE: دانش آموز تنبل - Maryam Farrokhy - 24-12-2016

(24-12-2016، 7:22)آتوسا*-* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاغا من موندم شما چ دشمنی ای با این پسرای بدبخت دارین؟ عمه منه پنج تا پنج تا دوس پسر داره عایا؟ Undecided

RE: دانش آموز تنبل - آتوسا*-* - 24-12-2016

(24-12-2016، 7:27)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-12-2016، 7:22)آتوسا*-* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاغا من موندم شما چ دشمنی ای با این پسرای بدبخت دارین؟ عمه منه پنج تا پنج تا دوس پسر داره عایا؟ Undecided

دوس پسر برای سرگرمی هسش و
بیشتر برای اینکه سر کارش بذاریم

RE: دانش آموز تنبل - 20842 - 24-12-2016

درست صحبت کن Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry