انجمن های تخصصی  فلش خور
【گفتگو آزاد 299 ™ 】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: 【گفتگو آزاد 299 ™ 】 (/showthread.php?tid=263799)

RE: 【گفتگو آزاد 299 ™ 】 - س و گ ل یعنی سوگلی - 19-01-2017

(19-01-2017، 13:34)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2017، 13:33)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2017، 13:30)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2017، 13:26)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2017، 13:23)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر تحقیق کردی؟

چند وقته؟

خیلی زیاد و هرچی هم بدست آوردم قراره هر روز یه موضوع جدید بزارمشون شماهم میاین نظر و سپاس میدین منم میگم چاکر همتون.....همین یه هفتس از روز یکشنبه شروع کردم بعدشم یه شب قرار میزاریم با دوستام بعدش انجامش میدیم

خب تو پنج روزه داری تحقیق میکنی!!

ما 3 سال تحقیق کردیم!
بعد انجامش دادیم.
آخرش چی دو تا پای رفیقم شکست من 3 شب نتونستم بخوابم!

واقعا Huh خب منم همینو میخوام باو..برم که دیگ بر نگردم Big Grin  شوخی کردم باو فعلا همینجام میخوام تا داداشم به دنیا بیاد و ببینمش همینجا باشم Big Grin

بری؟
یعنی اونا ببرنت؟

اونا منو میخوان چیکار اخه منظورم اینه که بزنن بکشن دیگ

RE: 【گفتگو آزاد 299 ™ 】 - mT_pOoM_taaK - 19-01-2017

(19-01-2017، 13:37)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2017، 13:34)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2017، 13:33)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2017، 13:30)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2017، 13:26)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی زیاد و هرچی هم بدست آوردم قراره هر روز یه موضوع جدید بزارمشون شماهم میاین نظر و سپاس میدین منم میگم چاکر همتون.....همین یه هفتس از روز یکشنبه شروع کردم بعدشم یه شب قرار میزاریم با دوستام بعدش انجامش میدیم

ما 3 سال تحقیق کردیم!
بعد انجامش دادیم.

واقعا Huh خب منم همینو میخوام باو..برم که دیگ بر نگردم Big Grin  شوخی کردم باو فعلا همینجام میخوام تا داداشم به دنیا بیاد و ببینمش همینجا باشم Big Grin

بری؟
یعنی اونا ببرنت؟

سه سال تحقیق کردیم روز و شب!!
با استادای مختلف حرف زدیم!
 40 روز اعکاف کردیم قبل از انجام مرحله آخر
مدیوم داشتیم
تخته ویجا داشتیم
همه مراحل و انجام دادیم یه بلا هایی سرمون اومد ک نگو و نپرس
اونوقت تو میخووای بعد کمتر از یک هفته تحقیق انجامش بدی؟
رمان زیاد میخونی؟
من خودم تو سه سال 74 تا کتاب مختلفو واو به واو حفظ کردم آخرش چی؟

کارام دست خودم نبود و رفیقامم آسایشگاه بودن تا دو ماه!!
خدا بهم کمک کرد که تونستم خودمو بکشم بیرون واقعا.!!!
از من میشنوی نرو سذاغ این چیزا اطرافیانتو از دست میدی!

خب وللش دیگ کشش ندیم ابجی اینارو ببینه زنده زنده دفنم میکنه...زود باش برو سپاسمو بده..اومدن علکی نیست باید سود بدی سود همون سپاسه زود باش همینجا وایسادم تا نری سپاس ندی ولت نمیکنم55

(19-01-2017، 13:43)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2017، 13:37)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2017، 13:34)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما 3 سال تحقیق کردیم!
بعد انجامش دادیم.

بری؟
یعنی اونا ببرنت؟

مدیوم داشتیم
تخته ویجا داشتیم
رمان زیاد میخونی؟

خدا بگم چکارت کنه عمو آخی این چیبود گفتی نگو همین الانش دارم مثل چوب بید میلرزم نگو...من تا این کارا انجام ندم ول کن نیستم

(19-01-2017، 13:45)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب وللش دیگ کشش ندیم ابجی اینارو ببینه زنده زنده دفنم میکنه...زود باش برو سپاسمو بده..اومدن علکی نیست باید سود بدی سود همون سپاسه زود باش همینجا وایسادم تا نری سپاس ندی ولت نمیکنم55

(19-01-2017، 13:43)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بری؟
یعنی اونا ببرنت؟

مدیوم داشتیم
تخته ویجا داشتیم
رمان زیاد میخونی؟

خدا بگم چکارت کنه عمو آخی این چیبود گفتی نگو همین الانش دارم مثل چوب بید میلرزم نگو...من تا این کارا انجام ندم ول کن نیستم

من ک میدونم آخرش سرتو به باد میدی ولی اگه جایی واقعا خسته شدی و دیگه نتونستی تحمل کنی میتونم کمکت کنم...!
خدانگهدار!

میشه بگی چیکار کنم تا اذیتشون نکنم؟

به قول یه استادی تو با حضار داری اذیتشون میکنی!
فقط باید شانس داشته باشی ک ج.ن احظار نشه!
و اگه میخوای  عصبانی نشن باید یه سری کثافتکاری انجام بدی ک این جا نمیشه گفت.
ماهم نتونستیم انجام بدیم چون خیلی بد بود پس گزاشتیم ب شانس که خوب نبود و...!

(19-01-2017، 13:58)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واضح بحرف.کامل بحرف. اگ نمیشه بیا پ.خ بگو.فقط هر اطلاعاتی در موردشون میدونی بهم بگو crying

(19-01-2017، 14:01)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2017، 13:58)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واضح بحرف.کامل بحرف. اگ نمیشه بیا پ.خ بگو.فقط هر اطلاعاتی در موردشون میدونی بهم بگو crying

من که نمیتونم سه سالو تایپ کنم برات!

چند تا فایل ورد دارم تو رایانم چند تا نکته مه الن همینجا میفرستم

باشه فقط زود باش..میگما من نگفتم واسم داستان تعریف کن گفتم هر اطلاعاتی در موردشون میدونی واسم بگو میخوام یادداشت کنم..شاید بدردم خوردن

ظاهر کردن جن فقط باید به وسیله علماء بزرگ انجام گیرد که اطلاعات انها  در این باره کامل باشد. و بتوانند درست با جنیان صحبت کنند...!

سال قبل دخترهای دانشجو در تهران میز گردی تشکیل دادن که یک جن کافر ظاهر کرده بودن,جن کافر به اونها حمله کرده بود و وسایل منزل اونها رو شکسته بود و به دختران صدمه زده بود,در نهایت دختران تیمارستانی شدند.

علی این رو لحاظ کن تو تو کار که : صلا نمیشه به حرفهای انها اعتماد کرد چون ممکن است عملی خیر را به عملی شر تبدیل کند,فردی با یک جن در ارتباط بوده یه روز میره به یه سفر در جایگاه پارکینگ اتومبیل نگه میداره و استراحت میکنه که جن به او میگوید الان واست یه اتفاق رخ میدهد زود از انجا دور شو,وقتی خانواده میپرسند چرا داریم حرکت میکنیم گفت:یکی از جنیان بهم گفت اینجا خطرناکه,بعد از حرکت کردن درست 30دقیقعه بعد تصادف میکنند,مرد خودش میمیره,زنش فلج میشه و فرزندانش هم صدمه جزءی میبینند.

راه هفتم درحال مطالعست فردا جوابشو میفرستم !

این متن یکی از ایمیل هام به دوستم بود ...!