انجمن های تخصصی  فلش خور
از دست هکر ها مخفی بمانید !! ( پست امنیتی ) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: رایانه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: امنیت و روش های مقابله با هـک (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=85)
+--- موضوع: از دست هکر ها مخفی بمانید !! ( پست امنیتی ) (/showthread.php?tid=264667)

صفحه‌ها: 1 2

از دست هکر ها مخفی بمانید !! ( پست امنیتی ) - امیر‌حسین - 05-03-2017

سلام !

خب دوستان من خودم یک هکرم ....! و طریقه پیدا کردن قربانی هامو خیلی خوب بلدم و میدونم ! اما بارها و بارها هم شده خواستم رد یکی رو بزنم اما نشده و به بن بست خوردم !!! و گشتم و دلیلشم پیدا کردم که قربانی تونسته چه امنیتی رو پیاده سازی کنه که من این همه سر در گم و گیج بشم ؟!!! فهمیدم از یک روشی بسیار ساده تونسته ای پی خودشو مخفی کنه که بعد ورود و اتصال به اینترنت من ای پی وی رو به صورت مریع ببینم ! خودمم خوشم اومد چون بار اول این ترفند رو کشف کرده بودم و امتحانش کردم دیدم واقعا امنیت خوبی هستش و میتونه هر هکری رو سر درگم کنه و دور بزنه ! خب اینبارم در این پست قرار شد اموزششو بزارم که الان خدمتتون عرض میکنم خیلی روش ساده و اسونی هم هست ! توجه داشته باشید هر بار از اینترنت خارج شدید دوباره قبل از وارد شدن به نت دستور را تایپ کنید. همانطورم که میدونید در صورتی که شما تحت شبکه باشید هر بارم که وارد سیستم می شوید دیگر افرادی که در شبکه هستند متوجه ورود و خروج شما می شوند .! اما این ترفندی که هم اکنون بهتون یاد میدم کمک میکنه شما به صورت مخفی وارد شبکه بشیدبه طوری که هیچکس متوجه حضور شما نشود !

کافیه از منوی start به run بروید و در ان عبارت net config server: /hidden:yes را تایپ کنید !

تموم شد و رفت !

امید وارم مفید واقع شده باشه موفق باشید !

RE: از دست هکر ها مخفی بمانید !! ( پست امنیتی ) - nazanin jon - 05-03-2017

خب من ک با گوشیم چی؟

RE: از دست هکر ها مخفی بمانید !! ( پست امنیتی ) - امیر‌حسین - 05-03-2017

میتونید از برنامه هایی مث سایفون که فیل+تر شکن هستن جهت تغییر ای پی استفاده کنید ..!

اخه اینا خودشون هکرن عکسارو بر میدارن":/
بعدم Hک کردن گوشی خیلی اسونه من تا حالا یکی دو تا Hک کردم ولی هنوز نمیدونم چطوری گوشیمو قفل کنم

(05-03-2017، 20:19)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه اینا خودشون هکرن عکسارو بر میدارن":/
بعدم -- کردن گوشی خیلی اسونه من تا حالا یکی دو تا -- کردم ولی هنوز نمیدونم چطوری گوشیمو قفل کنم

ینی چجوری Hک کردید؟
یکم واضح تر درباره Hک کردنتون بهم بگید (:

اونش که بماند
حالا نمیشه راهنمایی کنید؟

(05-03-2017، 20:25)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونش که بماند
حالا نمیشه راهنمایی کنید؟

من باید بفهمم منظورتون از Hک چیه(:

هکی که با برنامه آسون و لقمه شده تو دهن باشه که Hک نیست ..

مثل Hک وای فای. با این برنامه حتی بچه 1ساله میتونه هکر بشه ..

+راهنمایی در باره چی؟من متوجه نشدم منظورتون چی بود؟!

ای بابا ن من اطلاعات یکی دو نفرو از گوشیشون دزدیدم با برنامه ای که خودم طراحی کردم":/
حالا ایناش مهم نیس اصن ولش کن از یکی دیگ میپرسم

(05-03-2017، 20:30)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا ن من اطلاعات یکی دو نفرو از گوشیشون دزدیدم با برنامه ای که خودم طراحی کردم":/
حالا ایناش مهم نیس اصن ولش کن از یکی دیگ میپرسم

برنامه هایی نظیر این هم وجود دارن(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=264672&pid=3303800#pid3303800

موفق باشید

RE: از دست هکر ها مخفی بمانید !! ( پست امنیتی ) - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 01-12-2019

به ما هم یاد بده هکر بشیم