انجمن های تخصصی  فلش خور
خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: آهنگ و موسیقی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- موضوع: خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو (/showthread.php?tid=265160)

صفحه‌ها: 1 2

خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو - A lover - 23-04-2017

حسین زینالی یکی از بهترین خواننده های دیس لاو حنجرش خونریزی کرده و دکتر گفته نمیتونه دیگه اهنگ بخونه اما تو این چند روزه اونقدر طرفداراش خودزنی کردن که مهراب تو چنل اصلی خودش گفته حتی اگه حنجرم پاره بشه بازم خوندن اهنگ رو ادامه میدم و الان میخواد یه اهنگ جدید بنام (مفت بری) بده بیرون  
میلاد راستاد اسطوره طرفداراش به دلایل نامعلوم دیگه نمیخواد اهنگ بخونه و دنیایه مردگان هم اخرین اهنگشه
اگه این دوتا خواننده عزیزمون دیگه اهنگ نخونن دیس لاو ایران فلج میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسایی که از نظر دادن فقط قصدشون به هم ریختن اعصاب منه و توهین به مهراب و میلاد راستاد نظر ندن سنگین ترن

RE: خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو - Maryam Farrokhy - 23-04-2017

نگران نباش دوست عزیز دیس لاو ایران با نبود اینا فلج نمیشه :|
تازه با نبودشون پیشرفتم میکنه :|
نمیتونم درک کنم که اگه اینا رپرن پس اسطوره های رپ فارس چین ؟:|

RE: خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو - A lover - 23-04-2017

هنو نفهمیدین من سر میلاد راستاد حساسم من هرچی باشم هیچوقت تورویه طرفدار یه نفر در مورد اون بد نمیگم این نهایت بی فرهنگیه
الان اونیکی رو اعصاب هم پیدا میشه
عاقلا میدونن فلج میشه
آدم هیچوقت در مورد چیزی که نمیدونه نظر نمیده
اینا رپی که میگن به همه نمیگن چون همه قدرت درکشون رو ندارن Smile

RE: خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو - A lover - 24-04-2017

(24-04-2017، 18:58)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2017، 22:29)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنو نفهمیدین من سر میلاد راستاد حساسم من هرچی باشم هیچوقت تورویه طرفدار یه نفر در مورد اون بد نمیگم این نهایت بی فرهنگیه
الان اونیکی رو اعصاب هم پیدا میشه
عاقلا میدونن فلج میشه
آدم هیچوقت در مورد چیزی که نمیدونه نظر نمیده
اینا رپی که میگن به همه نمیگن چون همه قدرت درکشون رو ندارن  Smile

تو بافرهنگ Smile
من ب خودش توهین نکردم و درواقع اصلا توهینی نکردم :|
راس میگی هیچوقت نباید در مورد چیزی ک نمیدونیع نظر بدی ... :|

توهین کردی Dodgy

RE: خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو - * MASIHA * - 24-04-2017

(23-04-2017، 18:06)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسین زینالی یکی از بهترین خواننده های دیس لاو حنجرش خونریزی کرده و دکتر گفته نمیتونه دیگه اهنگ بخونه اما تو این چند روزه اونقدر طرفداراش خودزنی کردن که مهراب تو چنل اصلی خودش گفته حتی اگه حنجرم پاره بشه بازم خوندن اهنگ رو ادامه میدم و الان میخواد یه اهنگ جدید بنام (مفت بری) بده بیرون  
میلاد راستاد اسطوره طرفداراش به دلایل نامعلوم دیگه نمیخواد اهنگ بخونه و دنیایه مردگان هم اخرین اهنگشه
اگه این دوتا خواننده عزیزمون دیگه اهنگ نخونن دیس لاو ایران فلج میشه
کسایی که از نظر دادن فقط قصدشون به هم ریختن اعصاب منه و توهین به مهراب و میلاد راستاد نظر ندن سنگین ترن

وای نه خدا .... میلاد و مهراب باید بخونن!!
بدون اونا رپ تف نمی ارزه!!!!!

RE: خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو - {HoSsein_83} - 25-04-2017

پس میلاد یعنی 2 چی میشه بالاخره میاد یانه ؟؟؟

RE: خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو - ali.... - 25-04-2017

خداکنه واقعا حیفه صدایه به این خوبی داره آمار خودزنی تویه این چند روز خیلی بالا رفته خدا کنه برگرده حداقل بخاطر این خودزنی ها

RE: خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو - A lover - 30-04-2017

دقیقا مهراب خسته صدا اسطوره طرفداراشه شاهه شطرنجه
مهرابو میلاد راستادو عشقه فقط

RE: خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو - جاسمین‏ ‏اس‏ ‏جی - 24-05-2017

وای‏ ‏نه‏ ‏خدای‏ ‏من....
اینا‏ ‏نباشن‏ ‏من‏ ‏چجوری‏ ‏با‏ ‏دردام‏ ‏سر‏ ‏کنم؟

RE: خبر فوری در مورد خوانندگان دیس لاو - A lover - 24-05-2017

این خبر خیلی وقت پیشه خداروشکر دوتاشونم دوباره میخونن Smile Heart