انجمن های تخصصی  فلش خور
حمایت یک روحانی از یاس!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: آهنگ و موسیقی (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- موضوع: حمایت یک روحانی از یاس!! (/showthread.php?tid=265241)

صفحه‌ها: 1 2

حمایت یک روحانی از یاس!! - ÆMÆշЇÑζ - 05-05-2017

حمایت یک روحانی از یاس!! 1

حمایت یک روحانی از یاس ( حسن آقامیری )

یاسر بختیاری ملقب به یاس یکی از سرشناس ترین خوانندگان این مرزو بوم میباشد که از محبوبیت بسیاری در بین جامعه ایرانی و اسلامی برخوردار است .

یاس از جمله افرادیست که با آهنگ ها و شخصیت دوست داشتی خود  در دل بسیاری از جمله سیاست مداران و …. جا خوش کرده که باعث افتخار جامعه هیپ هاپ ایران میباشد . وجه تمایز یاس و دلیل این گستردگی هوادار در گستره  شلیک کلماتی از جنس خواستن و همچنین درک بالایی روحیات مردمان این سرزمین دارد .

در یک جمله میتوان گفت : حرف دل مردم را آن گونه بیان میکند که هر انسانی از هر قشری توان درک آن را داشته و بدور از کلمات رکیک و ساختار شکن فاصله میان خود و مخاطب را میشکند  

ماه گذشته شاهد پستی از یک روحانی سرشناس بودیک که در شبکه های اجتماعی فعالیت گسترده ای دارد . حاج حسن آقامیری یکی از دنبال کنندگان یاسر بختیاری میباشد در پاسخ به سوال مخاطبین خود که چرا شما یک رپر را دنبال میکنید , بسیار زیبا پاسخ میدهد که خود بنده با دیدن آن پیشرفت یاس و هیپ هاپ برایم مشخص گردید .

چیزی که تا چند ماه گذشته برایم مشخص بود پسرفت رپ در ایران بود که دیدن این پست این پسرفت به پیشرفت شباهت گرف . برای یاس و تمامی رپر هایی که همچون یاس آرزوی موفقیت داریم  

حسن آقامیری :      من تعجب ميكنم بعضي از دوسـتان نوشتند چرا مثلا جناب آقاي “يـاسـر بختيـاري” يعني (ياس) رو فالو كردم !!! اول اينكه فالو كردن يعني اينكه من پيگيـر آثار اين هنرمند هستم و فكر نميكنم اشكالي در اين كار باشه. مطلب بعد اينكه من تو چند سال اخير از اين بزرگوار جز “فريـاد درد مردم” “عشق به ايران و گفتن حقايق چيز ديگه اي نشنيدم. چرا بايد زحمت يك هنرمــند ناديده گرفته بشه !؟ چون ما قالب هنرش رو نمي پسنديم ! اين ناجوانمردانه است. من براي زدن همه ي حرف هايي كه وظيفه ي من و هم لباس هام بود كه بگيم و نگفتيم اما “ياس” اونها رو شجاعانه و زيبا و هنرمندانه گفت از ايشون تشكر مي كنم.  

پي نوشت:

خدا زيباست و زيبايي رو دوست داره
دروغ ميگه كسي بگه عاشق خداست اما مردم رو دوست نداشته باشه
اوني كه از درد مردم ميگه و هزينه ي راست گويي هاش رو ميده عاشق مردمه
من براي دوست داشتن “ياس” چقدر ديگه بايد دليل بيارم !!!
يا رحمان سيد حسن آقاميري

“سيد حسن آقاميري” روحانيِ روشن فكر و منتقد, مردمي هست كه با هم لباس ها و هم نوعانِ خودش تفاوت دارد .

اين روحاني قبل تر  هم صحبت هاي خودش رو روي بيت هاي آهنگ هاي سنگين و دلخوشي از حصين گذاشته بود و در فضاي مجازي پخش كرده بود!!!!!!  

RE: حمایت یک روحانی از یاس!! - saeid - 05-05-2017

خیلی دوسش دارم واقعا فرق داره
امیدوارم که موفق باشه هم لباسای دیگش اذیتش نکن :!!

RE: حمایت یک روحانی از یاس!! - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 05-05-2017

یاس...Sleepy

RE: حمایت یک روحانی از یاس!! - Maryam Farrokhy - 05-05-2017

دمش گرم واقعا ... میشه این مرجع تقلید من بشه؟؟ Smile Tongue

RE: حمایت یک روحانی از یاس!! - م‍حمّد - 03-10-2019

اقا میری که منافقه!

RE: حمایت یک روحانی از یاس!! - امیر‌حسین - 03-10-2019

اقا میری منافق نیست که
همش رو منبر میره تو اینستا دارمش

RE: حمایت یک روحانی از یاس!! - red_Queen - 03-10-2019

چی میشه همه ی روحانی ها مثل این باشن
دستش درد نکه

RE: حمایت یک روحانی از یاس!! - کــــــــــⓐرمَن - 03-10-2019

دستش درد نکه عجب روحانیه

RE: حمایت یک روحانی از یاس!! - م‍حمّد - 03-10-2019

والا چه عرض کنم! 
یه سرچ بکنین به نتیجه میرسید درباره این (به ظاهر) روحانی محبوب !!!

RE: حمایت یک روحانی از یاس!! - امیر‌حسین - 03-10-2019

مهدی دانشمند هم همچین روحانیی هست.
خیلی حرفاش حقه.