انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ (/showthread.php?tid=266438)

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - [ niki ] - 15-07-2017

چه وضیه دیگه |":

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 15-07-2017

(15-07-2017، 22:13)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 22:13)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 22:12)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کُـلا علی تُ با لاغـری مُشکل داری :|
سوالی در مورد تیپُ قیافه داشتی مراجعه کن به حاجیت D:

ب اندازه کافـی بم مُشاوره دادی :|
-___-
چیکار کنم دروغ نمیگم که :|
البته اعتماد به نفسو خورد میکنم ولی حداقلش راستگو ام و سختگیر :| قشنگ مِعیار سنجیت میکنم
:V

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - _Lσѕт_ - 15-07-2017

(15-07-2017، 22:15)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 22:13)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 22:13)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 22:12)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-___-
البته اعتماد به نفسو خورد میکنم ولی حداقلش راستگو ام و سختگیر :| قشنگ مِعیار سنجیت میکنم

میخوای گند بزنم تو اعتماد ب نَفست ؟ |: 

(15-07-2017، 22:16)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 22:15)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-___-

من اصن اعتماد به نفس ندارم تو آینه ام خودمو میبینم یاد بدبختیام میفتم منو از چی میترسونی؟ :|
خب دیگه خدافظ مادمازل

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - _Lσѕт_ - 15-07-2017

(15-07-2017، 22:17)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2017، 22:16)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-___-

من اصن اعتماد به نفس ندارم تو آینه ام خودمو میبینم یاد بدبختیام میفتم منو از چی میترسونی؟ :|
خب دیگه خدافظ مادمازل
ولی منم راس گُفتم اونموقع :|
اعتماد ب نفسِ الکی نمیدم :|
خُدافظ مِستـر ._.

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - ÆMÆշЇÑζ - 15-07-2017

علی حاجی تیکِه منه :|

خودت گفتی اسکی خوب نیس :/

با ذکر منبع استفاده کن .___.
+
شبخوش

(15-07-2017، 22:19)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+
شبخوش
دیگه حاجیو هر بچه شیرخواری وِردِ زبونشه :|
حالا..
خدافظ ((;

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - IM JUST TIRED - 15-07-2017

(15-07-2017، 22:19)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+
شبخوش

Big Grin Big Grin

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - ÆMÆշЇÑζ - 15-07-2017

(15-07-2017، 22:21)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+
شبخوش
دیگه حاجیو هر بچه شیرخواری وِردِ زبونشه :|
حالا..
خدافظ ((;
آره..خود کَلمه از پایه خَزه :|
ناگفته نماند ک وقتی حصین اون حکایت معروف رو نقل قول کرد کلمه حاجی خیلی سر زبون ها افتاد :/

فعلا ‎^_~‎

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - esiesi - 15-07-2017

(15-07-2017، 21:21)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@esiesi

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/wp-ss-20170715-0006.png

عَکس جدیدشو دیدی؟؟ ‎;D

شهری از گاف و الف :| 
خیابونِ شین و ت :| 
کوچه ف الف کاف :| 
مرکز اپیلاسیون :| 

این همون مینیکا تهامی نیس ؟ :|