انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ (/showthread.php?tid=266438)

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - _Lσѕт_ - 16-07-2017

(16-07-2017، 22:23)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:22)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ɪnτersτellαr

این همونی بود ک میگفتی حمید ؟ :|

ن احمق اون هلیا رو میگم :|

چی شُده ؟ :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - Maryam Farrokhy - 16-07-2017

اهم اهم مدیر ناظم مال منو عوض کن crying
من پوتیتو خودمو میخوام .__.

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - RedSparrow - 16-07-2017

(16-07-2017، 23:05)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 23:03)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:59)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:54)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 22:50)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این خوبه فقط زمان بره یکم فکر کنم

راه دگ ای داری ؟-_- پشنهادی داری من قبول میکنم -_-

آره مثلا اینکه بگردی دنبالش

دارم سعیمو میکنم تگشم کردم حتی :|

همین که تلاش میکنی کافیه به نظرم
در همین حین بگو روزنامه ها هم تو صفحه ی اخبار بنویسن

2 , 3 جا زنگ زدم صحبت کردم اتفاقا چندتا سوال پرسیدن بعد بدون خدافظی قطع کردن
حالا دنبال اینم چنتا خبرنگار از فیس بوک پیدا کنم

(16-07-2017، 23:10)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 23:08)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 23:03)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی جدا new folder جنبه فان نداره!

خوبه ولی در کل :| 
ب نشونه ای حمایت ازش سال دگ میرم اسمم و میزارم new folder 1

پس الان میگم همین الان برات عوضش کنن
Wait for it

بگو :|
از چی میترسونی منو ؟-_-

(16-07-2017، 23:10)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 23:08)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 23:03)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی از حضورت ._____.

تا من و داری غم نداشته باش :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ - Interstellar - 16-07-2017

(16-07-2017، 23:10)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس الان میگم همین الان برات عوضش کنن
Wait for it

بگو :|
از چی میترسونی منو ؟-_-

[/quote]

بگم جدی؟
من میرم مارول اصلا :|

تایم اوتِ باز :|

(16-07-2017، 23:18)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگم جدی؟

ن بابا بشین جون من , حالا بنده ی چیزی گفتم دل بچه نگیره , بیا و خوبی کن :|
رات نمیدن :| منم میرم باب اسفنجی ^.^

درد ینی تو تابستون نت نداشته باشی :/

(16-07-2017، 23:18)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 23:18)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگم جدی؟

رام میدن , تازه جشن ده سالگیشونم هست استقبالشون دو برابر میشه
ولی تو رو دیگه راه نمیدن اونجا واقعا

(16-07-2017، 23:11)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی بود نام کاربری قبلیتون؟

منم بیا ببر ):
خدا بزرگه , ی جوری میرم داخل :|

(16-07-2017، 23:26)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 23:18)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگم جدی؟

(16-07-2017، 23:11)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Miss potato بودم ._.
با سپاس فراوان .__.

(16-07-2017، 23:29)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-07-2017، 23:26)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگم جدی؟

(16-07-2017، 23:11)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Miss potato بودم ._.
با سپاس فراوان .__.

نمیخوام بگم که فقط پرسیدم