انجمن های تخصصی  فلش خور
دلنوشته من ( Aмιя Hσѕѕєιη ) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: ادبیات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: دلنوشته من ( Aмιя Hσѕѕєιη ) (/showthread.php?tid=266726)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

دلنوشته من ( Aмιя Hσѕѕєιη ) - امیر‌حسین - 27-07-2017

سلام،دوستان این نوشته به قلم خودم هستش جایی مشکل داشت توی کامنتا بگید و حتی میتونید نقدش کنید ..

بسم الله الرحمن الرحیم

قصد سخنرانی ندارم،کمی درد و دلی دارم که شاید درد بسیاری از مردم عزیزمان باشد.
کشور عزیز ما، نزدیک به ۴۰ سال است که از همه طرف درحال تهدید و تحریم و... است اما همچنان مردم ما استقامت میکنند،بنده معتقدم که هنوز ایمان ما از بین نرفته است،هنوز مردان با غیرت و زنان با عفت هستند ..!
نباید نا امید شد،فرهنگ ایرانی،فرهنگ قرآنی و فرهنگ اسلامی روز به روز در حال تضعیف شدن است و این برای من و بچه های مسلمان شیعه بسیار‌نگران کننده است ..
چه خوب است،فرزند های کوچکمان را با قرآن به سرانجام برسانیم،زبان ما پارسی است ، چه خوب است ، حداقل سالی یکبار قرآن را به زبان پارسی ختم کنیم ..
دشمن درحال تلاش است،خواهر من،برادر من مسئولین من دُشمن در حال پیشرویست ..
خواهرم،دشمن بی عفتی تورا میخواهد،برادرم،دشمن بی غیرتی تو را میخواهد،مسئولین ما، دشمن رعایت نکردن حق الناس شمارا میخواهد،نکند گاه ناخواه فریبشان رو بخوریم و در دامشان بیوفتیم ..
امروز در سوریه،مردانی از جنس ایران،مردانی که پیامبر اکرم(ص) گفته بود: لو کان الدین (او العلم) معلقا بالثریا لتناوله رجال من ابناء الفارس «اگر دین (و در روایت دیگری اگر علم) به ستاره ثریا بسته باشد و در آسمانها قرار گیرد، مردانی از فارس (پارس) آن را در اختیار خواهند گرفت.» و حالا مَردانی هستند که برای حفظ کشور،حفظ دین و اسلام در سوریه جان خود را از دست میدهند ..
دوست من،خواهر من،برادر من، مدافعین حرم مظلومند!
مدافعین حرم مظلومند و بسیار مظلومتر از آنان ،خانواده هایی هستند که هم باید با درد فراغ بسازند و هم زخم زبان کسانی را تحمل کنند که در کمال امنیت زندگی می کنند ... !
آری اینگونه است ...
فرهنگی ایرانی در حال انقراض است و این بسیار نگران کننده است ..
بهتر است ناراحت نشویم و منطقی باشیم،غیرت ما درحال تضعیف است،چرا چون خواهرانمان از بیرون آمدن از خانه حراس دارند،حجاب ندارند؟ درست است،حجاب هم موثر است اما سوالم اینجاست،آیا به باحجاب هایشان تعرض نشد؟ با حجاب هارا فاکتور بگیریم،آن کودک ۷ ساله چطور؟ و آن یکی کودک ۱۰ ساله چی؟
ما درباره دین زیادی سخت نگیریم،نمیخواهم وارد بحث های دینی و بحث های سیاسی بشم. اما میخوام بپرسم آن زمان کجاست؟ زمانی که خواهرانم مرد ایرانی را در کوچه ها میدیدند احساس امنیت میکردند اما حالا...
مَرد ایرانی که هیچ،پسر ۱۵ ساله ایرانی را میبنند باید دوپا دیگر قرض کنند و فرار ...!
مخاطب حرفایم به شخصی نیست .. اول به خودم است ..
بسیار نگران کننده تر این است که هر روز میشنویم کودکی مفقود شد،کودکی ربوده شد ، به چه دلیل این کودکان باید در چنین سنی دجار چنین اتفاقاتی باشند؟
به علت شهوت بعضی ها،به علت بدهکاری بعضی ها،به علت افرادی که با مواد مخدر توهم میزنند و کودکان را...؟ به چه علتی؟
بهتر است در هیچ کجا از یاد خدا قافل نباشیم ..
فلان معلم پولیست،فلان مدیر پولیست فلا دکتر پول دوست است ، اما بهتر نیست سکوت کنیم؟ فلان مدیر و معلم و دکتر ماییم،آری دوست من، اینها خودمان هستیم فرزندانمان،اقواممان که در جایگاهی قرار میگیریم از یاد خدا قافل میشویم..
هیچوقت علم ، ادب و فرهنگ و ایمان نمی آورد .. چرا؟ دلیل بیاورم؟ دکتر چطور است ؟
دکتری که بخاطر چند صد تومن پول حاضر نشد کودک چند ماهه را عمل کند .. دکتری که حاضر نشد حتی کودک را به درستی معاینه کند و کودک میتوانس با یک عمل ۱ ساعته مداوا شود و شاید میتوانست یکی از پر افتخار ترین هموطن کشورم باشد اما فوت شد...
تا کی دختران و پسران و کودکانمان قربانی شوند؟ تا کی کودکانمان را از آقا دزده بترسانیم وقتی آن آقا دزده خود ماییم ؟
وقتی بچه مسلمان شیعه،سالی یکبار از مسجد محل خود خبر ندارد چه انتظار؟
مراسم های عذاداری در ماه مُحرم خود هم بماند ...
چرا باید خواهرانمان وقتی با شوهرشان هم هستند مورد آزار قرار بگیرند؟ آن غیرت ما کجاست که میگفت،دختر همسایه،دختر همشهری ناموس ماست؟
سالانه جوانان ما از دست میروند...
پسران ما، با موتور .. دختران ما خودکشی ..!
چرا باید با فرزندانمان با محبت صحبت نکنیم که گدای محبت افراد گرگ صفت بشوند و آخرش کار به جاها باریک کشیده شود؟

حضرت آیت الله خامنه ای میفرماید:
کشور ما کشور اسلامیست،اما ما با اسلامی واقعی خیل فاصله داریم ...

دوستان،بیاییم انسان هایی باشیم که به سوی آدمیت قدم میگذاریم،نه به سوی حیوانیت ..!
کاری کنیم حضرت قائم از ما راضی شود ..!
برادرم وخواهرم،فرهنگ ایرانی ناب ترین فرهنگ‌در جهان است این را به جرعت میتوانم عرض‌کنم،حیف است از دستش بدهیم ...
هیچ گاه،یک دشمن چندین ساله خیر و صلاح من و تورا نمیخواهد ..
ما ایرانی و مسلمان شیعه هستیم،پس اگر اخلاق قرآنی را در میش بگیریم در هیچ کجا باز نمی مانیم
<<هرگاه انسان از یاد خدا قافل شد،به گناه افتاد>>
والسلام

RE: دلنوشته من ( _Terror_ ) - ѕтяong - 27-07-2017

متنتون خوب بود فقط چنتا مشکل:
اول اینکه بعضی جاها که کاملن لحن کتابیه به صورت گفتاری نوشته شده افعالش..
دومی اینکه غلط املایی هم داشتید .....مثلن غافل نه قافل

RE: دلنوشته من ( _Terror_ ) - امیر‌حسین - 27-07-2017

(27-07-2017، 13:26)♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متنتون خوب بود فقط چنتا مشکل:
اول  اینکه بعضی جاها که کاملن لحن کتابیه به صورت گفتاری نوشته شده افعالش..
دومی اینکه غلط املایی هم داشتید .....مثلن غافل نه قافل
جاهایی که مشکل دارن رو واسم رنگی کنید .. چون خودمم وقت نکردم کامل بخونمش ..

مشکلات نگارشی داره ..

RE: دلنوشته من ( _Terror_ ) - DarkLight - 27-07-2017

یکمیشو خوندم اونجا اولش که میگه
این برای من و بچه های مسلمان شیعه بسیار‌نگران کننده است ..
مگه ما سنی ها یا مسیحی هایی که تو ایرانن همه دینهایی که هستن روچرا نگفتی فقط شمارو تهدید نمیکنند ما کوردا که درمعرض خطریم ماهم شلغمیم تواین کشور؟

(27-07-2017، 13:45)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه ما سنی ها یا مسیحی هایی که تو ایرانن همه دینهایی که هستن روچرا نگفتی فقط شمارو تهدید نمیکنند ما کوردا که درمعرض خطریم ماهم شلغمیم تواین کشور؟

چون کاملترین دین و دین رسمی کشور اسلام،شیعه ۱۲ امامی هست برای همین گفتم ‌‌..

RE: دلنوشته من ( _Terror_ ) - Mr. Potato Head - 27-07-2017

اینا اخه چه ربطی به غیرت داره
این مسائل و مشکلاتی که تو جامعه ی ما هست همش به خاطر فقر شدید فرهنگی مردم و آموزش غلط در مدارس هستش
ربطی هم به شیعه بودن و مسلمون و این چیزا نداره

(27-07-2017، 14:43)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مسائل و مشکلاتی که تو جامعه ی ما هست همش به خاطر فقر شدید فرهنگی مردم و آموزش غلط در مدارس هستش

برای مثال:
شخصی اگ غیرت داشت جلوی اون همه ادم لب سواحل دریا تو شمال بالباسای ناجور هم دیگرو بغل نمیکردن ..
شخصی اگ غیرت داشت ساعت ۱۱-۱۲ شب به زن طرف ک همراه شوهرشه ازار نمی رسوندن .. بازم بگم؟ یا بسته؟

و تازه کی گفته نداره؟
اگ کسی اطلاعات دینیش بالا بره همه مشکلات حل میشه ..

خیلی از افراد هستن حتی یکبارم قران رو ب صورت فارسی تموم نکردن که ببینن چی توش نوشته بعد ادعای مسلمونی و شیعه بودنم دارن ..

RE: دلنوشته من ( _Terror_ ) - DarkLight - 27-07-2017

(27-07-2017، 14:50)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2017، 14:43)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای مثال:
شخصی اگ غیرت داشت جلوی اون همه ادم لب سواحل دریا تو شمال بالباسای ناجور هم دیگرو بغل نمیکردن ..
شخصی اگ غیرت داشت ساعت ۱۱-۱۲ شب به زن طرف ک همراه شوهرشه ازار نمی رسوندن .. بازم بگم؟ یا بسته؟

و تازه کی گفته نداره؟
اگ کسی اطلاعات دینیش بالا بره همه مشکلات حل میشه ..

خیلی از افراد هستن حتی یکبارم قران رو ب صورت فارسی تموم نکردن که ببینن چی توش نوشته بعد ادعای مسلمونی و شیعه بودنم دارن ..

اره اینم شد یه چیزی
فک میکنین منم دوست ندارم مثل شما پسرا برم بیرون اما از این همه پسرای هوس باز میترسم حتی از کنارمم رد میشن بدنم میلرزه وقتی دارن بطرفم میان میرم اونطرف کوچه که اگه از کنارم رد شدن باهاشون تماس نداشته باشم اگه غیرت داشتن رو مادر خواهراشون کاری به دختر مردم نداشتن من واقعا میترسم

(27-07-2017، 14:56)♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2017، 14:19)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2017، 13:45)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون کاملترین دین و دین رسمی کشور اسلام،شیعه ۱۲ امامی هست برای همین گفتم ‌‌..
کلمه ی کامل ترین اشتباهه ..
شما از کجا مطمینی کامل ترین دینه؟؟
دین رسمی کشور ما فقط تشیعه شما به بقیه ی کشور های مسلمان نیگا کنین دین رسمیشون این نیست...
ایران هیچوقت اصل نیست!!!!

اسلام و شیعه ۱۲ امامی که کتابشون قرآنه کاملترین دین جهانه که حضرت محمد آورده ..

بقیه کشور هام بعضیا شیعه توش هست من بقیه کشور کار ندارم ..
کشور ما اینجوریه ..

برگردم هدیه های آسمان کلاس ۵ درس بدم ؟ :|

RE: دلنوشته من ( _Terror_ ) - Mr. Potato Head - 27-07-2017

(27-07-2017، 14:50)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای مثال:

تو اروپا و کشور های پیشرفته زن و مرد خیلی راحت کنار هم زندگیشون رو میکنن و هیچکدوم از این مشکلا رو ندارن چون که از اول تو مدرسه کنار هم بزرگ شدن ،طرز ارتباط برقرار کردن با مردم رو یاد گرفتن
ولی تو ایران از همون اول دختر و پسر رو از هم جدا میکنن طوری که حتی وقتی بزرگ هم میشن از برقراری ارتباط با هم میترسن
همین میشه که مجبور میشن به سمت کارای ناشایستی برن چون نمیتونن نیازشون رو برطرف کنن