انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوے آزاد نسخه 313 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوے آزاد نسخه 313 (/showthread.php?tid=266967)

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - -Demoniac- - 01-09-2017

(01-09-2017، 19:28)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 19:25)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 19:22)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضیا ام میفهمن و میبینن و خودشونو به نفهمیدن میزنن !
اوج احمقیت (:

ببین دوتا حالت داره یا گول خوردن واقعا یا میزنن ب اون راه 
راه سومیم هست برای نشون دادن اینکه وای داداش من خیلی کولم من پشتتم اره برو بریم اکیپی حرف بزنیم خرابش کنیم 
بچن دیگه....
تا یجایی میشه کلا نادیده گرفت ولی وقتی توهمات زیاد میشه دیگه باید برخورد کرد 
اینم در صورتیه ک اگر بقیه بودن همون بار اول محروم ب دفعات بعدیم نمیرسید کلا ای پی رو میبستن

همه اخن تو خوبی 
ما داریم الکی میگیم
حرفات اعتبارشون در حد شبکه خبره
حمید (:
دادش اصلادتو درست میگی شیوا ام اون موقع رزت و زرت بنتون میکرده :|
خب سنش کمتر بوده و خیلی پایبند قانون بوده ...شما هم شر بودین ..
یه چیزی بوده تموم شده !
چرا مث عقده ایا رفتار میکنین حالا ؟
الان ک اینجوری نیس ....
الانو دریاب !

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - Son of anarchy - 01-09-2017

(01-09-2017، 19:33)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدی چقدر زشته؟یادبگیر چیزی ک برای خودت بد میدونی ب بقیه نسبت ندی 

من منظوری نداشتم تو داشتی
 مطمعن باش اگه منظورت ی چیزی بود جوابتو میدادم از تو زاخارای دورو برتم نمیترسم

شب شیک

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - Mïņ̃†êR - 01-09-2017

(01-09-2017، 19:31)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 19:31)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توام یکی از اونا ک اصلا نمیدونه من کیم و فقط حرف شنیده 
ب همین روال شناختت از ادما ادامه بده 
هروقت چیزی با مدرک داشتی(از اینکه دقیقا از کجا فهمیدی من منفورم و این توهمات...) بیا صحبت کنیم ببینم چی میگی اصن 

من مدرک ندارم
علی ک مدرک داشت چی اونم چرتو پرت میگفت؟:|
میشه توضیح بدی کدوم علی؟و دقیقا مدرکش چی بود؟خیلی برام.جالب شد

(01-09-2017، 19:34)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 19:31)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 19:31)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هروقت چیزی با مدرک داشتی(از اینکه دقیقا از کجا فهمیدی من منفورم و این توهمات...) بیا صحبت کنیم ببینم چی میگی اصن 

من مدرک ندارم

واقعا حال ندارم میخای ای دی بدم بری باش حرف بزنی؟:|

هوا سرده یا من سردمه یا من سرما خوردم؟:|

(01-09-2017، 19:33)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حمید (:
یه چیزی بوده تموم شده !
الان ک اینجوری نیس ....
الانو دریاب !
درسا عزیزم من اصلا حمیدو نمیشناسم یکبار هم همین اواخر بن شدن چون  توهین کردن  بدون دلیل 
حداقل بزارید اشنا شیم بعد جبهه بگیرید

(01-09-2017، 19:35)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 19:34)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدرک ندارم

اره برام بفرست چون واقعا نمیدونم چی بوده 
+
در معرض سرماخوردگی هستی

(01-09-2017، 19:36)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 19:33)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حمید (:
یه چیزی بوده تموم شده !
الان ک اینجوری نیس ....
الانو دریاب !
درسا عزیزم من اصلا حمیدو نمیشناسم یکبار هم همین اواخر بن شدن چون  توهین کردن  بدون دلیل 
حداقل بزارید اشنا شیم بعد جبهه بگیرید

(01-09-2017، 19:35)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدرک ندارم

اره برام بفرست چون واقعا نمیدونم چی بوده 
+
در معرض سرماخوردگی هستی

ElliotAldrsn

(01-09-2017، 19:39)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ElliotAldrsn
این ای دی تل هست؟

(01-09-2017، 19:42)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 19:39)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ElliotAldrsn
این ای دی تل هست؟

ره

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - _Lσѕт_ - 01-09-2017

ادامـه بدید , بریـم نُسخـه بعدی ! :|

(01-09-2017، 19:42)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 19:42)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ElliotAldrsn
این ای دی تل هست؟

ره
اوکی برم ببینم جریان چیه