انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوے آزاد نسخه 313 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوے آزاد نسخه 313 (/showthread.php?tid=266967)

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - * MASIHA * - 25-08-2017

(25-08-2017، 12:14)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2017، 11:41)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@✠LEGENDARY✠

حواسم هس صورتی شدی :|
شاید به عنوان آخرین نفر .. صورتی شدنت مبارک =)))))))
نمیشناسمت ولی مچکر [ حتی به عنوان آخریـ ـن نفر ] D:

خب نبودم دیگه ! =|
اگه بودم اولین نفر تبریک می گفتم ..
تعجبی نداره بعد از چهار ماه هیشکی منو نمی شناسه تو که مدیری و سرت شلوغه جای خود داری

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 25-08-2017

(25-08-2017، 12:22)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2017، 12:14)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2017، 11:41)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@✠LEGENDARY✠

خب نبودم دیگه ! =|
تعجبی نداره بعد از چهار ماه هیشکی منو نمی شناسه .
من چهار ماه پیشم نمیشناختمت |:
قبلا از تو انجمن ثبت نام کرده بودی؟ |:

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - saba 3 - 25-08-2017

ماشیا خدایی چ انتظاراتی داری من عضویتم واسه 2014 الا تقریبا 4 ساله عضوم اینجا 4 ماه چیه خداییش 1 هفته نباشم دیگه کسی اسمم یادش نمیاد

انقد دوستان به من توجه دارن خدایی

اونوقت خداییش عضویت2017 بعدشم بعد 4 ماه تاکید می کنم 4 مااااااااااااه اومدی میگی کسی منو یادش نمیاد

فدای اون دل خجستت بشم

تو دیگه کی هستی

خدایی انقد گفتی کسی منو یادش نمیاد فک کردم از بچه های 2012 یی اکانتتو یادت رفته اومدی اینجوری میگی اکانت تازه زدی

روم نشد ازت بپرسم

واقعا خیلی خیلی خجسته ای

(25-08-2017، 12:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2017، 12:22)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@✠LEGENDARY✠

خب نبودم دیگه ! =|

من شیش ماهه اینجام
چهارماه پیشم رفتم
الانم برگشتم
(:

(25-08-2017، 12:30)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشیا خدایی چ انتظاراتی داری من عضویتم واسه 2014 الا تقریبا 4 ساله عضوم اینجا 4 ماه چیه خداییش 1 هفته نباشم دیگه کسی اسمم یادش نمیاد

اونوقت خداییش عضویت2017 بعدشم بعد 4 ماه تاکید می کنم 4 مااااااااااااه اومدی میگی کسی منو یادش نمیاد

فدای اون دل خجستت بشم

تو دیگه کی هستی

خدایی انقد گفتی کسی منو یادش نمیاد فک کردم از بچه های 2012 یی اکانتتو یادت رفته اومدی اینجوری میگی اکانت تازه زدی

روم نشد ازت بپرسم

واقعا خیلی خیلی خجسته ای

عزیزم من تو دو ماه بودنم ۱۲ ساعت روز و تو گفتگو آزاد بودم !
هر کی رو نام ببری می شناسم .
من نگفتم کل بیو منو یادشون باشه ..
ولی حداقل در حدی نباشه که به دختره پ.خ میدم سلام بگه شما !

(25-08-2017، 12:31)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2017، 12:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@✠LEGENDARY✠

خب نبودم دیگه ! =|

من شیش ماهه اینجام
چهارماه پیشم رفتم
الانم برگشتم
(:

(25-08-2017، 12:30)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدای اون دل خجستت بشم

تو دیگه کی هستی

روم نشد ازت بپرسم

واقعا خیلی خیلی خجسته ای

عزیزم من تو دو ماه بودنم ۱۲ ساعت روز و تو گفتگو آزاد بودم !
هر کی رو نام ببری می شناسم .
من نگفتم کل بیو منو یادشون باشه ..
ولی حداقل در حدی نباشه که به دختره پ.خ میدم سلام بگه شما !

بیخیال مهم نیس

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 25-08-2017

لینک گروهه ام ک بت دادم
+
و دوستان خدافظ .. وعده ما 1 شهریور D:
باز آمد بویِ گَنده ماهه مدرسه

(25-08-2017، 12:37)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک گروهه ام ک بت دادم
+
و دوستان خدافظ .. وعده ما 1 شهریور D:
باز آمد بویِ گَنده ماهه مدرسه

آره دستت درد نکنه ‌..

+شیوا اعضا کمه ربات اد کن ممبرات بره بالا !

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - ÆMÆշЇÑζ - 25-08-2017

(25-08-2017، 12:17)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه من که بحثو نکشیدم به اونور
دوستان دیگ کشیدن اون لحظه هم نبودم که بتونم از اونور بکشم به یه ور دیگه

بله درس میفرمایید

ممنون
میشن هر روزم ارزون تر احمَــقا همیشه دنباله پس موندن ..
مهم نی براشون ته بازی چی میبرن فقط میخوان بِرن برسن به تهش زود تر ..

#خَفن

(25-08-2017، 13:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2017، 12:17)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه من که بحثو نکشیدم به اونور
دوستان دیگ کشیدن اون لحظه هم نبودم که بتونم از اونور بکشم به یه ور دیگه

بله درس میفرمایید

ممنون
میشن هر روزم ارزون تر احمَــقا همیشه دنباله پس موندن ..
مهم نی براشون ته بازی چی میبرن فقط میخوان بِرن برسن به تهش زود تر ..

#خَفن
منظورت چیه

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - Mr. Potato Head - 25-08-2017

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-20170825-144749.jpg
:|