انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 315 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 315 (/showthread.php?tid=268028)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Interstellar - 16-11-2017

(16-11-2017، 23:26)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ماهان رنگ پریده(:

سلام (((:

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - sober - 16-11-2017

(16-11-2017، 23:26)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2017، 23:26)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ماهان رنگ پریده(:

سلام (((:

خوبی؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Interstellar - 16-11-2017

(16-11-2017، 23:28)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2017، 23:26)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ماهان رنگ پریده(:

سلام (((:

خوبی؟

مرسی تو خوبی؟
تولدت مبارک , با کمی تاخیر (((:

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - _._hnw_._ - 17-11-2017

(16-11-2017، 18:33)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامـ (:
امیدوارمـ بی جوابـ نمونعـ .__.

مرسی توجه ._.

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Berserk - 17-11-2017

(16-11-2017، 22:24)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمک های نقدی شما به زلزله زدگان کرمانشاه

باتیم مدیریت شروع کنیم:

@SABER
@# αпGεʟ
@Mïņ̃†êR
@Titiw
@Tɪɢʜᴛ
@Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
@"[Wєв ρяιηcєѕѕ]"
@_Lσѕт_
@ÆҐÆŠĦ
@Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
@"αρнσтιc"
@•ДmịrHoSsiŋ•
@"✠LEGENDARY✠"
@"_terror_"
@ÆMÆշЇÑζ

همون روز اول چیزای زیادی فرستادیم..
حالا باز پول اضافی دستمون اومد چشم :'|

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Mïņ̃†êR - 17-11-2017

(16-11-2017، 22:24)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمک های نقدی شما به زلزله زدگان کرمانشاه

باتیم مدیریت شروع کنیم:

@SABER
@# αпGεʟ
@Mïņ̃†êR
@Titiw
@Tɪɢʜᴛ
@Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
@"[Wєв ρяιηcєѕѕ]"
@_Lσѕт_
@ÆҐÆŠĦ
@Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
@"αρнσтιc"
@•ДmịrHoSsiŋ•
@"✠LEGENDARY✠"
@"_terror_"
@ÆMÆշЇÑζ

در حد توان انجام دادیم روز اول 
انشالا ماه های اینده 

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 17-11-2017

(16-11-2017، 22:44)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2017، 22:41)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم مُحتاجم ((;

ولی اونا محتاج ترن!
شکی درش نیست
ولی بهتره کالا باشه ترجیها چون بیشتر میشه رو تمامُ کمال رسیدنش حساب باز کرد..

(16-11-2017، 23:15)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2017، 19:14)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@×ѕoвeя×
ارع عزيزم .__.
جيغ جيغو ؟! :|
ت چطوري نسيم ؟! :*

خوبم عزیزم
هنوز زنده م(:!
اره جیغ جیغو
تو یادت نیس ولی من یادمهD:
ترور کیه؟
جدیده؟
+
من بعد یه سال اومدم کسیو نمی شناسم
فکر کن کسی که بعد ۴سال اومده الان چه حسی داره:|
+
دوتا اشنا دیدم
علی و حمید
خوبین؟
@✠LEGENDARY✠
@HÚñ〒ÈR
سلام
شماها برعکسین، تابستون ک خبری نیس نمیاین موقع امتحانا پیداتون میشه (;

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - sober - 17-11-2017

(16-11-2017، 23:39)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2017، 23:28)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ماهان رنگ پریده(:

سلام (((:

خوبی؟

مرسی تو خوبی؟
تولدت مبارک , با کمی تاخیر (((:

مرسی منم بد نیستم
مرسی خیلی خیلی مرسی^_^
فکر کنم تو گ.آ دیدم کنکور داری
موفق باشی(:!

+

@✠LEGENDARY✠
تابستون هم اومدم اتفاقا
گاهی اوقات میام یه یر می زنم و میرم
اتفاقا این هفته و هفته بعد امتحان دارم
نمی دونم چطور بخونم._.*

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 17-11-2017

کافیه لایِ کتابُ باز کنی و حسش میاد تغریبا..
درسی مث ریاضی برای من دقیقا برعکسه، هیچ خِیری تو خوندنش نمیبینم و فقد استرس میده به آدم 
|:

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - sober - 17-11-2017

(17-11-2017، 13:43)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کافیه لایِ کتابُ باز کنی و حسش میاد تغریبا..
درسی مث ریاضی برای من دقیقا برعکسه، هیچ خِیری تو خوندنش نمیبینم و فقد استرس میده به آدم 
|:

چی بگم؟
کلا حس درس نمیاد
حتما دقت کن برای انتخاب رشته علاقه مهمه فقط!
فقط و فقط علاقه!
من دیر فهمیدم