انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 315 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 315 (/showthread.php?tid=268028)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 17-11-2017

(17-11-2017، 14:02)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-11-2017، 13:43)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کافیه لایِ کتابُ باز کنی و حسش میاد تغریبا..
درسی مث ریاضی برای من دقیقا برعکسه، هیچ خِیری تو خوندنش نمیبینم و فقد استرس میده به آدم 
|:

چی بگم؟
کلا حس درس نمیاد
حتما دقت کن برای انتخاب رشته علاقه مهمه فقط!
فقط و فقط علاقه!
من دیر فهمیدم
من انتخاب کردم رفت <:
بچه هایی ک ریاضی و تجربی رفته بودن پشیمون بودن از سختیش.. و اینکه علاقه مهمه آره چون بهت انگیزه برای درس خوندن و یادگرفتن چیزی رو میده ک دوس داری.."
+
رفدم طراحی وب

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Berserk - 17-11-2017

(17-11-2017، 14:02)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-11-2017، 13:43)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسی مث ریاضی برای من دقیقا برعکسه، هیچ خِیری تو خوندنش نمیبینم و فقد استرس میده به آدم 
|:

چی بگم؟
کلا حس درس نمیاد
فقط و فقط علاقه!
من دیر فهمیدم

فقط علاقه ؟ 
پس استعداد چی ؟ 
من خودم به ریاضی علاقه داشتم .. ولی واقعا توش استعداد نداشتم .. هیچی هیچی 
فرض کنیم اگه بر اساس علاقم میرفتم ریاضی با اینکه بهش نمیخورم
خب چند وقت اول درسا آسون بودن و زیاد مشکلی پیش نمیومد 
ولی بعد یکی دوسال طبیعتا درسم افت میکنه چون استعداد توش ندارم 
و بخاطر بدترین بودنم .. علاقمم کم کم از بین میره ! 
ولی مثلا وقتی برم انسانی و توش استعداد داشته باشم وقتی که همش نمره های خوب میارم و بهترینم کم کم علاقمم ب وجود میاد 
نمیشه گفت استعداد فقط مهمه یا فقط علاقه ! 
باید 50-50 از هردو مایه بزاری .. فقط در این صورته که موفق میشی
توازن برقرار کردن بهترین کاره 

معمولا کسی که استعداد داره تو یه چیزی علاقه ام همراش هست'
و کلا بیخیال مباحث درسی شید 
فقد استرس
|:

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Berserk - 17-11-2017

چقد بده که من جزو معمولنا نیستم :|

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - shayana - 17-11-2017

Smile سلام

(17-11-2017، 15:36)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-11-2017، 14:08)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفدم طراحی وب
front back end ?
wtf |:

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - _._hnw_._ - 17-11-2017

اسم یع برنامه کیبورد خوب برا اندروید لطفن معرفی کنید بمن =)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ÆMÆշЇÑζ - 17-11-2017

(17-11-2017، 18:00)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Go keyboard lite
اگه هم اهل چٌـسکلاسی برای فونت دادن یا کشیدن کلمه به اون صورت کیبورد زیبا نویس...
جفنش تو بازار هست..

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - sober - 17-11-2017

(17-11-2017، 14:12)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|:

چی بگم؟
کلا حس درس نمیاد
فقط و فقط علاقه!
من دیر فهمیدم

فقط علاقه ؟ 
پس استعداد چی ؟ 
من خودم به ریاضی علاقه داشتم .. ولی واقعا توش استعداد نداشتم .. هیچی هیچی 
فرض کنیم اگه بر اساس علاقم میرفتم ریاضی با اینکه بهش نمیخورم
خب چند وقت اول درسا آسون بودن و زیاد مشکلی پیش نمیومد 
ولی بعد یکی دوسال طبیعتا درسم افت میکنه چون استعداد توش ندارم 
و بخاطر بدترین بودنم .. علاقمم کم کم از بین میره ! 
ولی مثلا وقتی برم انسانی و توش استعداد داشته باشم وقتی که همش نمره های خوب میارم و بهترینم کم کم علاقمم ب وجود میاد 
نمیشه گفت استعداد فقط مهمه یا فقط علاقه ! 
باید 50-50 از هردو مایه بزاری .. فقط در این صورته که موفق میشی
توازن برقرار کردن بهترین کاره 

به به ملیکا ^_^
با ما به از این باش که با خلق جهانی ملیکا/آرتا
من فکر می کردم استعداد باش حله ولی باورت میشه وقتی علاقه باشه استعداد و خلاقیت به وجود میاد؟
من الان سال سوم دانشگاهم و حس می کنم وقتمو تلف کردم در حالی که می تونستم برم ازاد و رشته دلخواهمو بخونم
می دونی گاهی فکر می کنم اگه بتونم برگردم عقب جلوی همه ی ادما وایمیستم و میگم فقط و فقط همینو میخوام نه چیز دیگه
با یه تصمیم کوچک یه زندگی عوض میشه
الان ما توی دنیایی زندگی می کنیم که هزاران راه برای رسیدن به اهدافمون هست
کلی کلاس و موسسه معتبر هستن که همه دروس ریاضی و هنر رو ساپورت می کنن و حتی مدارک بین المللی میدن بعضیاشون!
یادت نره ادم اگه بخواد کاری کنه راهشو پیدا می کنه
اگه حس می کنی علاقه نداری به چیزی از خودت دورش کن
بعدها کسی ازت نمی پرسه که معدل دیپلمت چند شد یا کدوم دانشگاه درس خوندی فقط ازت می پرسن راهی که رفتی رو حاضری تکرار کنی و به اینجا برسی؟
الان فکر کن بهش ایا از چیزی که میخوای باشی راضی هستی؟
حس می کنی برات رضایت بخشه؟
به خودت دروغ نگو
حتی اگه به همه دروغ میگی به خودت نگو
شاید اولش همه چیز خوب باشه ولی یه جایی توی خودت حس پوچی می کنی
شاید الان حرفام سخت باشن ولی بعدا خودت بهشون می رسی(:!

(17-11-2017، 14:31)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد بده که من جزو معمولنا نیستم :|

جوری باش که ارامش داشته باشی
اینکه خودت از اینکه هستی خوشحال باشی کافیه
بقیه جای تو زندگی نمی کنن که بخوان برات تصمیم بگیرن!

(17-11-2017، 18:00)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Kika
البته توی پلی استور سرچ کنی کلی کی برد بهت معرفی می کنه که مطابق سلیقه ت باشه!

+
@Faust
خوبی رها؟(:

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Faust - 17-11-2017

(17-11-2017، 18:29)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Faust
خوبی رها؟(:

سلام .

خوبم مرسی ، خوبی تو ؟