انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 315 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 315 (/showthread.php?tid=268028)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ÆMÆշЇÑζ - 16-12-2017

(16-12-2017، 18:53)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-12-2017، 18:49)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(   الان فقط پر شده از ادمایی که ادعا دارن ... زندگی واقعی رو فراموش کردن و دنبال مقامای بیخودی تو مجازین
یادش بخیر خودم چقد دوس داشتم مدیر شم !!!
خوش حالم که بزرگتر شدم  
)

عجب ..
موفق باشید ..

لابد علاوه بر این ها خودتم "میگیری" ؟

(((((:
به همین میدون که حرم روبه روشه من فقط به عشق خود رپ و موسیقی مدیر شدم و فقط همین بخش !
:|
چی فک میکنن اینا اخه راجب من یا امیر Telegh_01

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Maryam Farrokhy - 16-12-2017

حرف دله (:
و. امیدوارم اخرش رو هم خونده باشید
هر چند ب نظر من این موضوع جای بحث نداره ...

چیز مهمی نیست ک ب خاطرش ناراحتی پیش بیاد
(موفق باشید ) !

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Faust - 16-12-2017

(16-12-2017، 18:56)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-12-2017، 18:53)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-12-2017، 18:49)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(   الان فقط پر شده از ادمایی که ادعا دارن ... زندگی واقعی رو فراموش کردن و دنبال مقامای بیخودی تو مجازین
خوش حالم که بزرگتر شدم  
)

عجب ..
موفق باشید ..

(((((:
به همین میدون که حرم روبه روشه من فقط به عشق خود رپ و موسیقی مدیر شدم و فقط همین بخش !

نه نه نه تو خودتو میگیری !

:^

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - امیر‌حسین - 16-12-2017

سـَـلــَـم!

(16-12-2017، 18:57)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-12-2017، 18:56)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش حالم که بزرگتر شدم  
)

عجب ..
موفق باشید ..

(((((:

باشه^_^
خوشحالم یکی انتقادشو دوستانه مطرح کرد :>

(16-12-2017، 18:05)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اُستاد امیر و کوروش کبیر ، این اخطارُ محرومیتی ک به اون بنده خدا داده شد عادلانه نبود
هرچند من فکر میکنم بیشتر حرکتش ی بهانه داد برای اخطار دادن بهش و قضیه مال اون جر بحثِ چن وقت پیشه
اینجور مسائِلُ این داستانا رو وارد حرکتایی ک ب وسیله ابزار مدیریت انجام میدین نکنید ((;

اول تذکر لفظی!
بعد اخطار!

وئ طبق این دو باز تو پ.خ ادامه داد محروم شد ..

کجاش ناعادلانه بود؟
تو بخش مدیریت توضیح دادم!
(16-12-2017، 17:37)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاد پارسال بخیر Smile
چقد خوب بود فلش
الان فقط پر شده از ادمایی که ادعا دارن ... زندگی واقعی رو فراموش کردن  و دنبال مقامای بیخودی تو مجازین
خوش حالم که بزرگتر شدم
دلم براتون تنگ شده دوستای فلشخوریم Smile

قطعا مردم به اون سطح سواد رسیدن که مقام و صندلی ها تو دنیای واقعی گذراست و به کسی وفا نکرده!
پس قطعا هم باید بدونن چنین چیزی در دنیای واقعی گذراست در دنیای مجازی گذرا تره که اونم با خاموش کردن مودم میشه اون پست مقام رو از فرد خاطی گرفت تا تو حال خودش باشه!

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 16-12-2017

اگه قرار بر اخطار دادن باشه نباید ک دو ساعت مناظره کرد با طرف، ک پیچیده تر بشه قضیه
کسی ک اخطار میگیره همیشه فک میکنه مورد ظلم واقع شده ( همه همینجورین |: ! ) 
حرفایی ک به تایپک ربطی نداره ام بهتره تو پ.خ گفته بشه از قبیل همون بحث هایی ک شد :|
و بهتره مدرک معتبری از قوانینُ ک مستنده رو برای حرفتُ دلیل اخطارت بگی وگرنه بحث همچنان ادامه داره
شاید بهتر باشه بگم اون مورد ک محرومیت گرفت اسیر این شد ک تو نتونستی قانعش کنی و فقد بحثُ کش دادی
و اینکه اگه قرار باشه یکی انتقاد کنه از رفتاری ک باش صورت گرفته باید به حرفش گوش بدی ببینی چی میگه نه اینکه اخطار بدین دوباره...!

(16-12-2017، 18:57)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش حالم که بزرگتر شدم  
)

عجب ..
موفق باشید ..

(((((:

مث ماست ســِــوِن :v

(16-12-2017، 18:57)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـَـلــَـم!

سیلام ..

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Faust - 16-12-2017

(16-12-2017، 19:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه^_^
خوشحالم یکی انتقادشو دوستانه مطرح کرد :>

الان واقعاً متوجه نشدی که جدی نیستم ؟

خواستم بهت بگم در ادامه ی اون حرفها ، این جمله ی من ( خودتو میگیری ) همیشه مطرحه !