انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 315 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 315 (/showthread.php?tid=268028)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ÆMÆշЇÑζ - 23-12-2017

(23-12-2017، 19:33)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2017، 19:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهاان ..  نمیدونم .__. به ما نگفتن اینا رو :|

خوب طول نیم متر تا 1 متر .. عرض چی؟ ظریف کاری چی ؟ اگ فقط واسه نمره میخوای که هیچ.. نمرت رو میگیری..اگ واس خودت یا کس اشنایی بخوای میتونم برات معرق و منبت هم بزنم روش..

Bb6

خخخ ..
میدونی چیه.. یه روز یه کار خیلی ظریف انجام داده بودم.. ( دوسه تا مدیر در جریانن داستانش رو .. )  خیلی ظریف.. تعریف نباشه خودم لذت میبردم ازش.. سر و صورتم پر خاک بود .. اونم دستم..
سوار مترو که شدم چنتا دختر دبیرستانی با لحن تمسخر امیز میگفتن هعه اینا رو نگا نجارن و رشتشون چوب بریه و این حرفا.. به رو خودمون نیاوردیم .. ولی از داخل خیلی شکستیم من و چند تفر از بقیه..  بعضیا مثل شما و ملیکا و بقیه میگن هنرمند و قوت قلب میدن واسه ادامه کار , بعضیا هم با زخم زبون خستگی میزارن رو تنمون ..
همیشه هم لذت بخش نیس این کار  Smile

نه برای نمایش میخوایم راستش برای محرم . اینکارارو من انجام میدم از پسرامون بخار در نمیاد خسته ان :") 

تقریباً  چنین چیزی میخوام درست کنم حالا به اضافه بخش های مذهبیش و اینا اگه دیده باشی ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/fedn_jakav.com-baq-e-parandegan-birds-garden-isfahan-esfahan-esfehan-park.jpg-4.jpg

چون حساسم از الان شروع کردم به جمع آوری وسایلم تا عجله ای نشه .

مطمئن باش چنین دخترهایی با این شخصیت و رفتار فرهنگشون بیشتر از این نیست اصلاً اهمیت نده و ادامه بده ، انشاا.. موفق باشی و بدرخشی ♡ 

اهان.. حتما پسراتون کار گریم و پخت و پز رو انجام میدن :>

واو .. همه اینا رو میخوای تو درست کنی ؟ تنهایی؟

پس میخوای همش از چوب باشه دیگه؟  امار دقیقش رو برام پ.خ یا تل بفرس مثل ابعاد و یا طرح خاصی مثلا اگ بخوای ..

پس فقط واس نمایش میخواین دیگ.. چوب ساده تر باشه ایراد نداره ..

سپاس  Bb6

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Faust - 23-12-2017

(23-12-2017، 19:44)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2017، 19:33)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2017، 19:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب طول نیم متر تا 1 متر .. عرض چی؟ ظریف کاری چی ؟ اگ فقط واسه نمره میخوای که هیچ.. نمرت رو میگیری..اگ واس خودت یا کس اشنایی بخوای میتونم برات معرق و منبت هم بزنم روش..

Bb6

خخخ ..
میدونی چیه.. یه روز یه کار خیلی ظریف انجام داده بودم.. ( دوسه تا مدیر در جریانن داستانش رو .. )  خیلی ظریف.. تعریف نباشه خودم لذت میبردم ازش.. سر و صورتم پر خاک بود .. اونم دستم..
سوار مترو که شدم چنتا دختر دبیرستانی با لحن تمسخر امیز میگفتن هعه اینا رو نگا نجارن و رشتشون چوب بریه و این حرفا.. به رو خودمون نیاوردیم .. ولی از داخل خیلی شکستیم من و چند تفر از بقیه..  بعضیا مثل شما و ملیکا و بقیه میگن هنرمند و قوت قلب میدن واسه ادامه کار , بعضیا هم با زخم زبون خستگی میزارن رو تنمون ..

نه برای نمایش میخوایم راستش برای محرم . اینکارارو من انجام میدم از پسرامون بخار در نمیاد خسته ان :") 

تقریباً  چنین چیزی میخوام درست کنم حالا به اضافه بخش های مذهبیش و اینا اگه دیده باشی ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/fedn_jakav.com-baq-e-parandegan-birds-garden-isfahan-esfahan-esfehan-park.jpg-4.jpg

چون حساسم از الان شروع کردم به جمع آوری وسایلم تا عجله ای نشه .

مطمئن باش چنین دخترهایی با این شخصیت و رفتار فرهنگشون بیشتر از این نیست اصلاً اهمیت نده و ادامه بده ، انشاا.. موفق باشی و بدرخشی ♡ 

اهان.. حتما پسراتون کار گریم و پخت و پز رو انجام میدن :>

واو .. همه اینا رو میخوای تو درست کنی ؟ تنهایی؟

پس میخوای همش از چوب باشه دیگه؟  امار دقیقش رو برام پ.خ یا تل بفرس مثل ابعاد و یا طرح خاصی مثلا اگ بخوای ..

پس فقط واس نمایش میخواین دیگ.. چوب ساده تر باشه ایراد نداره ..

سپاس  Bb6

پسرامون کار گریم و تیپ خودشونو انجام میدن و سعی میکنن تو سرما تیشرت بپوشن :> میرن طبل و زنجیر میزنن به دخترا نگاه میکنن .. اینهمه کارو انجام میدن !! 

تنهایی که نه .. دستور میدم بقیه انجام میدن :| خرابم کنن غر میزنم :>

آره آشغال باشه اصلاً فقط در باشه ‌.. خبر میدم بهت مرسی .

حالا قشنگ میشه بنظرت عکسی که فرستادم ؟ چندتا جوجه هم میگیرم میندازم وسطشون جیک جیک کنن و چندتا اسباب بازی شتر کاروان درست میکنم فانوس میذارم ..

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Đęąđ.ğïřł - 23-12-2017

سوال دارم کمکم کنیدHuhExclamationConfused

(23-12-2017، 19:51)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرامون کار گریم و تیپ خودشونو انجام میدن و سعی میکنن تو سرما تیشرت بپوشن :> میرن طبل و زنجیر میزنن به دخترا نگاه میکنن .. اینهمه کارو انجام میدن !! 

تنهایی که نه .. دستور میدم بقیه انجام میدن :| خرابم کنن غر میزنم :>

آره آشغال باشه اصلاً فقط در باشه ‌.. خبر میدم بهت مرسی .

حالا قشنگ میشه بنظرت عکسی که فرستادم ؟ چندتا جوجه هم میگیرم میندازم وسطشون جیک جیک کنن و چندتا اسباب بازی شتر کاروان درست میکنم فانوس میذارم ..

من مذهبی نیستم.. ولی خدایی امام حسین قبول نداره تیپ بزنی , جلو دخترا هم زنجیر رو محکم تر بکوبی !

ایول :>

باشه.. ببخشید اسرار میکنم رو ابعاد.. چون اگ بخوای کاری رو بدون ابعاد انجام بدی مثل این میمونه ک غذا رو بدون اینک بدونی مواد اولیش چیه بخوای بپزی :/

اره خیلی قشنگ میشه ..
فقط بستگی به 2 چیز داره.. بقیه اون کارا به جز در ..
و طرح چیدنتون .. که اگ همینطوری باشه عالیه ..

اوکی .. پس خبرش با شما ..

شب خوش ;)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - -Demoniac- - 23-12-2017

(23-12-2017، 14:49)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2017، 9:58)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سال چندم گرافیکی ؟

سوم یا همون ۱۱
کار با چوب مال کدوم درستونه ؟ ._.
چون من ندیدم بچه های گرافیکمون با چوب کارکنن ._____________.|

چرانمیتونم پیام خصوصی بدم؟15

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - -Demoniac- - 23-12-2017

(23-12-2017، 19:06)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2017، 18:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2017، 18:50)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2017، 18:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسعله هزینش نیست , میتونه یه یادگاری باشه ..
( ولی خوب همین کاری که گذاشتم اولا اینک تماما کار من نیست ایده و نقشه پردازی از استادمه.. کاراش با ماس.. دوما همچین کاری صفحه شطرنج و پشتش با همچین کیفیتی تو ایران نیس اصلا .__. سوما اینک تو این کار مرغوب ترین چوب های ایران مثل راش و گردو و توسکا و ملش و افرا و غیره استغاده شده.. فی بالا 1/100 میخوره .. )

مرسی .. Bb6
میخواین چننا عکس دیگه از بقیه کارا نشون بدم؟

نه این چیزایی که ما میخوایم زیاد سخت نیست .. فقط من دوست داشتم یکی که میشناسیم این کارو انجام بده . چیزای خاصی نیست .. مثلا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این در  رو ببین .. تو سایز کوچیک این . هر چوبی که شد ..

میشه بنظرت ؟

خوشحال میشم :")
اووه.... نوستالژیه این درها.. در چه حدی کوچیک؟
اره چرا نشه ..
حالا چرا در ؟ برای کار خاصی لازم داری؟
دارم یک عصا میسازم..با چوب راش .. قیمتش 550_600 تومن میشه..
میتونم یادگاری بفرستم ..
این کارا هم نگا کن..

http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-20171210-221820-185_a768f.jpg

http://dl.akskhor.ir/uploads1/P-20171018-111053.jpg

اولیش یه قندون با کلی جزعیات که سرتو در اورده نمیگم  Smile

دومی هم کار سال پیش.. یه گلدون..که یه صفحه شطرنجی ساده تر روش خورده...

تقریبا هرچی بخواین میشه ساخت..
فقط بستگی داره به طرح ..

آره برای کاردستی بزرگ میخوام .. کاردرستی که رو زمین درست میکنن اسمش چی میشه ؟ 

مناسب برای یه دیوار حدوداً نیم متر یا یکم بلندتر ..

ممنون لطف داری ♡

خیلی قشنگن :") دوست داشتم همیشه خودم یه چیزی درست کنم اما همیشه تو این زمینه خنگ بودم ! 

اوج خلاقیتم یبار با نارگیل و اون موهاش یه دلقک درست کردم !

Bb6

خخخ ..
همیشه یه اثر هنری ارزشمنده (:
حالا هرچی ک میخواد باشه ^_^

(23-12-2017، 20:18)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20 تا ارسال داشته باش رو بقیه پستا..
نظر بده تو بقیه پستا ( به جز گفت و گو ازاد )
و اسپم هم نده ( خوب بود , بد نبود , مرسی و .. )
نظر خودتو بده

(23-12-2017، 20:19)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2017، 20:18)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20 تا ارسال داشته باش رو بقیه پستا..
نظر بده تو بقیه پستا ( به جز گفت و گو ازاد )
و اسپم هم نده ( خوب بود , بد نبود , مرسی و .. )
نظر خودتو بده

مرسییییییییییییییییییی ازکمکتHeart

(23-12-2017، 20:18)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همیشه یه اثر هنری ارزشمنده (:
حالا هرچی ک میخواد باشه ^_^

آدما دو دسته ان ..
اونایی که همدیگه رو میسازن و دل همدیگه رو شاد میکنن , و هر روز باعث پیشرفت خودشون و اون جامعه میشن..
و اونایی که ایراد های خودشون رو نمیبینن و فقط ایراد های همدیگه رو به رخ میکشن و باعث تخریب خودشون و اون مکان میشن ..