انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 315 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 315 (/showthread.php?tid=268028)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Faust - 23-12-2017

(23-12-2017، 22:37)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی کار ها هست!

اعتصاب کنن ماشین نیارن ؟

به جهنم ، آلودگی کمتر میشه ! 

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Đęąđ.ğïřł - 23-12-2017

(23-12-2017، 22:40)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2017، 22:37)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی کار ها هست!

اعتصاب کنن ماشین نیارن ؟

به جهنم ، آلودگی کمتر میشه ! 

لایک

خب کاربرای عزیز متشکرم که مشکلات جامعه رو امشب حل کردینWink

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Faust - 23-12-2017

(23-12-2017، 22:41)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا ... مثل آلمان که شیر گرون شده بود کسی شیر نمیخرید!

خودت داری میگی آلمان ! 

اینجاکنکوری داریم؟

ساکتین چرا؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ÆMÆշЇÑζ - 23-12-2017

(23-12-2017، 22:25)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2017، 22:02)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله مادمازل الان هرجای دنیارو ک نگاه کنی حتی اندک میبینی کشورايي پیشرفتن ک از نظر هنری غنی هستن و ب به بچه های انسانی اهمیت میدن ک فرهنگ و اقتصاد و خیلی چیزای ديگشون پیشرفت کنه (:

من وقت ندارم جایی جز جایگاه خودم رو نگاه کنم و غبطه بخورم .

فقط دنیا به اینجور چیز ها که میگی وابسته نیست ! 

.. yep
.. that's it

چقدرسوت وکور حرف بزنی صدامیپیچه هعیییی

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - -Demoniac- - 24-12-2017

(23-12-2017، 22:25)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-12-2017، 22:02)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله مادمازل الان هرجای دنیارو ک نگاه کنی حتی اندک میبینی کشورايي پیشرفتن ک از نظر هنری غنی هستن و ب به بچه های انسانی اهمیت میدن ک فرهنگ و اقتصاد و خیلی چیزای ديگشون پیشرفت کنه (:

من وقت ندارم جایی جز جایگاه خودم رو نگاه کنم و غبطه بخورم .

فقط دنیا به اینجور چیز ها که میگی وابسته نیست ! 
غبطه نخور ....ب پیشرفت خودت کمک کن با استفاده از چیزایی ک میبینی ....و باید دید تا جرقه ی پیشرفت رو زد :|
هر آدمی اگه از خودش شروع کنه واسه تغییر یا هرچی دنیا گلستون میشه ب قول معروف :/
نميگم بريد فرهنگ کهنتونو ب باد بدیدا :|
در جهت پیشرفت میگم :/
بله و متاسفانه مساعل یکی دوتا نیست :///

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Đęąđ.ğïřł - 24-12-2017

افرین برتو Smile خب دیگه چی بلدی؟

(24-12-2017، 12:25)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mïņ̃†êR

+غلاف میلین،رشته های عصبی را می پوشانند و عایق بندی میکنند!
سلول های پشتیبان بافت عصبی این غلاف را میسازند! در بعضی از قسمت ها این غلاف قطع میشود که به آن گره رانویه میگوند!

++پرده مننژ: پرده ایست که علاوه بر استخوان های مغز و نخاع، از آن ها در برابر ضربات جلوگیری میکند و باعث آسیب ندیدن مغز و نخاع میشود!

+++تالاموس:محل اولیه تحلیل و تقویت اطلاعات حسی است! اطلاعت در مرحله اول در تالاموس گردآورد میشود تا به سایر قسمت های قشر مغز جهت بررسی و تحلیل نهایی فرستاده بشود!

هیپوتالاموس: در زیر تالاموس قرار دارد و، فعالیت هایی مانند:گشنگی،تشنگی،ضربان قلب،دمای بدن را کنترل میکند!

لیمبیک:سامانه ای که احساسات در اون کنترل میشه  مانند خشم،لذت،ترس،حافظه و...!

هیپوکامپ:بخشی از سامانه لیمبیکه که مربوط به حافظه بلند مدت و کوتاه مدت است!

خوب خوندم؟ Bb4

چندمی؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Mïņ̃†êR - 24-12-2017

(24-12-2017، 12:25)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mïņ̃†êR

+غلاف میلین،رشته های عصبی را می پوشانند و عایق بندی میکنند!
سلول های پشتیبان بافت عصبی این غلاف را میسازند! در بعضی از قسمت ها این غلاف قطع میشود که به آن گره رانویه میگوند!

++پرده مننژ: پرده ایست که علاوه بر استخوان های مغز و نخاع، از آن ها در برابر ضربات جلوگیری میکند و باعث آسیب ندیدن مغز و نخاع میشود!

+++تالاموس:محل اولیه تحلیل و تقویت اطلاعات حسی است! اطلاعت در مرحله اول در تالاموس گردآورد میشود تا به سایر قسمت های قشر مغز جهت بررسی و تحلیل نهایی فرستاده بشود!

هیپوتالاموس: در زیر تالاموس قرار دارد و، فعالیت هایی مانند:گشنگی،تشنگی،ضربان قلب،دمای بدن را کنترل میکند!

لیمبیک:سامانه ای که احساسات در اون کنترل میشه  مانند خشم،لذت،ترس،حافظه و...!

هیپوکامپ:بخشی از سامانه لیمبیکه که مربوط به حافظه بلند مدت و کوتاه مدت است!

خوب خوندم؟ Bb4
اینا مگه اسمش داخل کتابای جدید تغییر نکرده؟
یچیزایی من دیدم شاخ در اوردم