انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 315 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 315 (/showthread.php?tid=268028)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - omid13790 - 30-12-2017

(30-12-2017، 11:05)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من امروز ک داشتم میرفتم مدرسه صبح تو راه یه سگ رو دیدم ک معلوم بود تربیت شدس و عادت داره به ادما چون میومد خودشو میمالید به من و ناز کردنی و اینا بود ولی کثیف شده بود  معلومه ک نژادش نگهبانه ولی الان کوچیکه و داره دندون در میاره و رنگشم کرمه من خودم جا ندارم ک سگ نگه دارم  اگه کسی تو تهرانه و میتونه ازش مراقبت کنه لطفا بگه چون همه اسرار دارن ببرنش کمپین ولی من میخوام یه صاحب خوب داشته باشه ...
خیلی گوگولی و خوشگله صاحبم نداره پرسیدم از همه :|
ولی خیلی باهوشه همه چی میفهمه ^^
مجانی ام هست :||||
خرج نگهداریش یه واکسن و حمومه ._. ( ک ممکنه خودم این کارارو بکنم اگه وقت کنم چون درس دارم )
خلاصه اگه خواستید بگید (:
تبلیغاتم نیس حس حیوان دوستیمه :|
نمیتونم ببینم حیوونارو تو خیابون اذیت میکنن (:
خودم اگه جا داشتم نگهش میداشتم

حیوونا باید آزاد بشن بفرستش تو کوه و دشت واسه خودش بچره

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Đęąđ.ğïřł - 30-12-2017

(30-12-2017، 12:16)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-12-2017، 11:05)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من امروز ک داشتم میرفتم مدرسه صبح تو راه یه سگ رو دیدم ک معلوم بود تربیت شدس و عادت داره به ادما چون میومد خودشو میمالید به من و ناز کردنی و اینا بود ولی کثیف شده بود  معلومه ک نژادش نگهبانه ولی الان کوچیکه و داره دندون در میاره و رنگشم کرمه من خودم جا ندارم ک سگ نگه دارم  اگه کسی تو تهرانه و میتونه ازش مراقبت کنه لطفا بگه چون همه اسرار دارن ببرنش کمپین ولی من میخوام یه صاحب خوب داشته باشه ...
خرج نگهداریش یه واکسن و حمومه ._. ( ک ممکنه خودم این کارارو بکنم اگه وقت کنم چون درس دارم )

سگ نمیچره

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - omid13790 - 30-12-2017

(30-12-2017، 12:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-12-2017، 12:16)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سگ نمیچره

کفر نگو

(30-12-2017، 12:37)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-12-2017، 12:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سگ نمیچره

کفر نگو

یعنی چی؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - sama00 - 30-12-2017

اصن باید یه بخش تو فلشخور باشه به اسم «ترانه نوشت» که هروقت یه آهنگی رو مخت رژه رفت یه جا بنویسیش که راحت شی....بقیه هم با آهنگای دیگه آشناشن....

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ÆMÆշЇÑζ - 30-12-2017

(30-12-2017، 13:18)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن باید یه بخش تو فلشخور باشه به اسم «ترانه نوشت» که هروقت یه آهنگی رو مخت رژه رفت یه جا بنویسیش که راحت شی....بقیه هم با آهنگای دیگه آشناشن....

من به شخصه هر روز یه پلی لیست از همه رپکن ها گوش میدم و همشون هم همیشه تو مخمن !!
موضوعش جذاب نیست.. بی کیفیت میشه یکم..

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - sama00 - 30-12-2017

(30-12-2017، 13:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-12-2017، 13:18)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من به شخصه هر روز یه پلی لیست از همه رپکن ها گوش میدم و همشون هم همیشه تو مخمن !!
موضوعش جذاب نیست.. بی کیفیت میشه یکم..

مشکل بزرگیه17171717

وسط امتحان فقط میاد توذهن ادم

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Mïņ̃†êR - 30-12-2017

(29-12-2017، 20:11)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه یس :/ شبیه خارجیا حرف میزنی خخخ .. صلح جهانی منتظر مهدی موعود باش ..

چ ربطی به جو گیری داره؟ سپاه و بسیج نبود الان ایرانیم نبود .. الان ی آمریکایی جلو بابات تورو به اسارت میگرفت! کاپیتالاسیون!

یکی از دلایل پیشرفت سپاه کارهای نامنظمشونه ..!
+به هرحال من تاحالا هرچی دیدم کمک به مردم بوده!
تاجایی که شبا سوار تویوتا میشدیم میرفتیم به بیچاره ها غذا میدادیم!

سپاه با زور خودش در میاره حقوق کارمنداشو میده تا به دولت کمک میکنه به مردمم کمک میکنه!

بعد دولت خودش مونده خرج کارمنداشو بده!

سپاه دزدی نمیکنه! اگه دزدی میکرد تا الان باید ورشکست میشد!

تو نمیدونی دیگه .. برو ببین گزینش هاش چقد سخته!

هرکسیو جذب نمیکنن!

در مورد سپاس هیچی نگو خب؟
دقیقااز صحبت هات مشخصه هیچ.اطلاعی نداری و نمیدونی چخبره 
تنها چیزی ک مردم ایران باید ازش بترسن همین سپاهه تو این موقعیت 
+
فقط یه مورد اشاره میکنم بودجه مداد و پاک کن توی سپاه دویست میلیون !
هیچی در مورد اینکه چطوری مردم و میچاپن نمیدونی خواشن اصلا ورود نکن چون نمیشه بحث کرد اینجا 

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - -Demoniac- - 30-12-2017

(30-12-2017، 14:46)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-12-2017، 20:11)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه یس :/ شبیه خارجیا حرف میزنی خخخ .. صلح جهانی منتظر مهدی موعود باش ..

چ ربطی به جو گیری داره؟ سپاه و بسیج نبود الان ایرانیم نبود .. الان ی آمریکایی جلو بابات تورو به اسارت میگرفت! کاپیتالاسیون!

یکی از دلایل پیشرفت سپاه کارهای نامنظمشونه ..!
+به هرحال من تاحالا هرچی دیدم کمک به مردم بوده!
تاجایی که شبا سوار تویوتا میشدیم میرفتیم به بیچاره ها غذا میدادیم!

سپاه با زور خودش در میاره حقوق کارمنداشو میده تا به دولت کمک میکنه به مردمم کمک میکنه!

بعد دولت خودش مونده خرج کارمنداشو بده!

سپاه دزدی نمیکنه! اگه دزدی میکرد تا الان باید ورشکست میشد!

تو نمیدونی دیگه .. برو ببین گزینش هاش چقد سخته!

هرکسیو جذب نمیکنن!

در مورد سپاس هیچی نگو خب؟
دقیقااز صحبت هات مشخصه هیچ.اطلاعی نداری و نمیدونی چخبره 
تنها چیزی ک مردم ایران باید ازش بترسن همین سپاهه تو این موقعیت 
+
فقط یه مورد اشاره میکنم بودجه مداد و پاک کن توی سپاه دویست میلیون !
هیچی در مورد اینکه چطوری مردم و میچاپن نمیدونی خواشن اصلا ورود نکن چون نمیشه بحث کرد اینجا 
مرسی :*