انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 315 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 315 (/showthread.php?tid=268028)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Đęąđ.ğïřł - 31-12-2017

(31-12-2017، 13:30)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2017، 13:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه جکی گفت جدی نگیر

جک نگفت !

شاید یه مقدار کلماتی که استفاده کرد درست نبود و منظور رو بد رسوند اما بهرحال نباید چیزی بگه .
اطلاعاتی بیاد بگه من اطلاعاتیم Huh

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Faust - 31-12-2017

(31-12-2017، 13:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اطلاعاتی بیاد بگه من اطلاعاتیم Huh

عزیزم منظور من هم همینه که نباید بگه ! 

حالا اشتباه کرده و گفته حتماً دلیل بر این نیست که دروغ میگه ..

بذاریم رو حساب اینکه اول راهه .. دیگه بحث نکنید که .

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - -Demoniac- - 31-12-2017

یه پسر 16 ، 17 ساله یا اصلا ما میگیم 18 ساله رو الکی و زرتکی راهش نمیدن تو سپاه و ببرنش جلسات خصوصی یا نیمه خصوصی ...
مگر اینه پدری یا پدر بزرگی چیزی داشته باشه ک اونجا سابقه داشته باشه ، با حرفایی ام ک زده معلومه کسی تو خوانواده نداره ک سپاهی یا غیره باشه !
پس یا سپاهی نیست یا یه بسیجی ساده س و بعضی چیزا رو بلف میزنه !

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Berserk - 31-12-2017

(31-12-2017، 0:38)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=268382&pid=3373176#pid3373176
حیف که آپشن هام نابود شده وگرنه یک ثانیه هم نمیزاشتم این پست بمونه :|
αρнσтιc@
_
چرا تگ نمیشه؟!

بستمش 
البته قبل اینکه این ارسالتو ببینم :|

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Faust - 31-12-2017

(31-12-2017، 14:31)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه پسر 16 ، 17 ساله یا اصلا ما میگیم 18 ساله رو الکی و زرتکی راهش نمیدن تو سپاه و ببرنش جلسات خصوصی یا نیمه خصوصی ...
مگر اینه پدری یا پدر بزرگی چیزی داشته باشه ک اونجا سابقه داشته باشه ، با حرفایی ام ک زده معلومه کسی تو خوانواده نداره ک سپاهی یا غیره باشه !

لابد تو از قوانین سپاه و .. خبر داری که اینطور مطمئن صحبت میکنی .
پس اونوقت نمیشه باهات بحث کرد ((:

اگر بیشتر دقت کنی متوجه میشی من مثل خیلیای دیگه اظهار نظر نکردم به طوری که بگم وضعیت فلان جای جامعه الان به این شکل هست !

رسماً از خیلی وقت پیش یاد گرفتم وقتی در موقعیتی قرار نگرفتم و توی یه مجموعه هیچ نقش مهمی ندارم مثل خیلی از بچه های دیگه با حرفای چرت و پرتم ادعا نکنم که خیلی میدونم و سر در میارم .

منظور حرفام فقط این بود که قضاوت نکنیم اگر در سپاه نیست که نباشه به من ربط نداره اما اینکه اگر هست بهتره در مورد مسائلش صحبتی نکنه چون به صلاح همست ، به صلاح کشورمه ! 

این تنها مشکل من با نوجوانان جامعمه که وقتی چیزی رو نمیدونن تحت تاثیر حرفهای خانواده در مهمانی ها اظهار نظر میکنن دوتا جمله طنز هم از خودشون میچسبونن بهش ((:

همش ادعای بزرگی و ادعای دانستن !!!

و میخوام وقتی داری حرفامو میخونی به این نکته هم توجه داشته باشی که من کاملاً بی طرف هستم و دوست ندارم گارد بگیری و اون دوگانگی رو بکشی وسط چون وقتی بی طرفم نمیتونم از چیزی حمایت کنم یا ازش بد بگم .. 

:>

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ÆMÆշЇÑζ - 31-12-2017

(31-12-2017، 14:31)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه چند سال زحمت نمیکشید به همچین جایی هم نمیرسید ..
یه پسر هیفده هیجده ساله وقتی از ده یازده سالگی تو بسیج و حوزه و مسجد بزرگ شده باشه قطعا خیلی چیزا میفهمه و بدست میاره !
من طرفداری نمیکنم.. ولی الان مقامی ک امیر داره بابای تو نداره تو بسیج !
حالا ی سریا مثل من و شما مذهبی نیسیم و بسیج و حوزه و اینا زیاد نرفتیم...

ولی بلاخره ک باید احترام گذاشت به زحمات چند ساله یه نفر ...

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - omid13790 - 31-12-2017

نچ نچ چقد جنگ و دعوا دارید باهم

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - royayebarfi - 31-12-2017

اوووووووووو چه خبرتونه..؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - -Demoniac- - 31-12-2017

(31-12-2017، 15:09)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لابد تو از قوانین سپاه و .. خبر داری که اینطور مطمئن صحبت میکنی .
پس اونوقت نمیشه باهات بحث کرد ((:

اگر بیشتر دقت کنی متوجه میشی من مثل خیلیای دیگه اظهار نظر نکردم به طوری که بگم وضعیت فلان جای جامعه الان به این شکل هست !

رسماً از خیلی وقت پیش یاد گرفتم وقتی در موقعیتی قرار نگرفتم و توی یه مجموعه هیچ نقش مهمی ندارم مثل خیلی از بچه های دیگه با حرفای چرت و پرتم ادعا نکنم که خیلی میدونم و سر در میارم .

منظور حرفام فقط این بود که قضاوت نکنیم اگر در سپاه نیست که نباشه به من ربط نداره اما اینکه اگر هست بهتره در مورد مسائلش صحبتی نکنه چون به صلاح همست ، به صلاح کشورمه ! 

این تنها مشکل من با نوجوانان جامعمه که وقتی چیزی رو نمیدونن تحت تاثیر حرفهای خانواده در مهمانی ها اظهار نظر میکنن دوتا جمله طنز هم از خودشون میچسبونن بهش ((:

همش ادعای بزرگی و ادعای دانستن !!!

و میخوام وقتی داری حرفامو میخونی به این نکته هم توجه داشته باشی که من کاملاً بی طرف هستم و دوست ندارم گارد بگیری و اون دوگانگی رو بکشی وسط چون وقتی بی طرفم نمیتونم از چیزی حمایت کنم یا ازش بد بگم .. 

:>
حرفات درسته منم ادمی نیستم ک حرف منطقی رو رد کنم ._.
اطلاعاتی ام راجب سپاه ندارم و دلمم نمیخواد داشته باشم :|ولی این بنظرم ناممکن اومد واسه همین گفتمش... بنظرم اومد ک یه سن قانونی شاید لازمه ی شرایط و عضویت توش باشه (:
(فک کنم منم یه بار تو حرفام گفتم ک طرفدار کسی نیستم ._.فقط فرضیات و چیزایی ک بنظرم درست میاد و میگم بعضی وقتا )

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ÆMÆշЇÑζ - 31-12-2017

چرا فیلتر میکنید 10 Telegh_24