انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 315 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 315 (/showthread.php?tid=268028)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ຖēŞค๑໓ - 31-12-2017

همه جارو یکی پس از دیگری دارن قطع میکنن! :/

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - esiesi - 31-12-2017

(29-11-2017، 11:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2017، 19:23)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بمیرین :|

چطوری فرانَک ؟ :o

LÒL 
Telegh_01
یادته هنوز ؟! 
خیلی داغونی عزیزم  Telegh_01

اگه من کشته شدم تو این جریانات ، تو کل کتاب مرگ فروشنده میلرو اجرا کن تنهایی  Telegh_01

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Faust - 01-01-2018

(31-12-2017، 23:21)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2017، 11:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2017، 19:23)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بمیرین :|

چطوری فرانَک ؟ :o

LÒL 
Telegh_01
یادته هنوز ؟! 
خیلی داغونی عزیزم  Telegh_01

اگه من کشته شدم تو این جریانات ، تو کل کتاب مرگ فروشنده میلرو اجرا کن تنهایی  Telegh_01

آره آخه عکس العملت عالی بود :>

فَرانک چیه عزیزم نمایشنامه آمریکاییه ، فِرانک  25r30

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ - 01-01-2018

تگ شده ایم ._.

حال ندارم بخونم Telegh_01

تولد همه خسته هایی که حال نداشتن تاریخ تولدشونو بزنن هم مبارک Telegh_01

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Wanton - 01-01-2018

با خودت حلش کن مث همیشت :ngh:

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - omid13790 - 01-01-2018

(31-12-2017، 22:33)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2017، 8:38)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع  به این خوبی -_

آره , به نظر شما با این اطلاعات کم احتمالا باید هم موضوع خوبی باشه!
_
@tiiiinaaaa اونی که شما میگی قراره برخورد کنه سیارک هست , نه شهاب سنگ و اینکه قراره با 60km فاصله از کنار زمین عبور کنه , نه اینکه برخورد کنه 

حتی مدیر سایت هم تایید کرده تو دیگه این وسط چیمیگی مردک رادیواکتیوی؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - ßяɪcε - 01-01-2018

(31-12-2017، 22:33)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2017، 8:38)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع  به این خوبی -_

_
@tiiiinaaaa اونی که شما میگی قراره برخورد کنه سیارک هست , نه شهاب سنگ و اینکه قراره با 60km فاصله از کنار زمین عبور کنه , نه اینکه برخورد کنه 
بله سیارکه اون اشتباه تایپی بود ببخشید
در نهایت اونقدر فاصلش کم میشه ک برخورد کنه ولی خب زمان دقیقی نمیشه داد بهش!

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - -Demoniac- - 01-01-2018

(31-12-2017، 17:26)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2017، 12:53)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-12-2017، 22:00)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که داخلشونم تو جلسات محرمانشون کمو بیش هستم ..
نامه های مخرنامه رو کم ک بیش میبینم نمیدونم .. بعداً تو میدونی ؟ :|

معمولاً اینجور افراد هویتشون رو تو فضای مجازی فاش نمیکنن ؛ که یوقت اطلاعاتی بدن به کسی ! 

شاید مسخره بنظر برسه برای بعضی ها اما هر فردی که وارد اینطور شغل ها میشه حتی اون کوچکترین چیزی که بدونه ارزش داره .‌.

هستن افرادی که بخوان از همین حرفها سوءاستفاده کنند ؛ یکم رعایت کن !

اره!
ولی خب وارد موضوع اصلیشون من رو وارد نمیکنن!
در همین حد!

و مطمئن باش اگرم وارد کنن ، چنین حرفی رو حتی به پدرمم نمیزنم!

این حرفایی که میزنم یه چیز فرمالیتس! زیاد طبقه بندی شده نیست که بخواد لو بره فاجعه بشه!

(31-12-2017، 14:31)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه پسر 16 ، 17 ساله یا اصلا ما میگیم 18 ساله رو الکی و زرتکی راهش نمیدن تو سپاه و ببرنش جلسات خصوصی یا نیمه خصوصی ...
مگر اینه پدری یا پدر بزرگی چیزی داشته باشه ک اونجا سابقه داشته باشه ، با حرفایی ام ک زده معلومه کسی تو خوانواده نداره ک سپاهی یا غیره باشه !
پس یا سپاهی نیست یا یه بسیجی ساده س و بعضی چیزا رو بلف میزنه !

اره من بلف میزنم!
مجبورتون نکردم باور کنید!

حیف که هرچیزی رو نمیشه نشون داد وگرنه من میتونستم خیلی از مدارک رو نشون بدم!

یه سریا بسیجین .. یه سریا بسیجی ترن! دقت کن!
به بسیجی تر ها ی سری آموزش ها و... میدن و ی سری صحبت هایی میکنن که یه بسیجی ساده رو راه نمیدن!

من نگفتم پاسدار مملکتم که :/

من مثلا میرم پیششون از صحبت هاشون میفهمم اوضاع چجوره!
یه جلسه دارن یکم حساسه میگن اوو این طرف هیچی بزا بمونه .. ولی جلوی من یکی از دوستام که باباش اصلاح طلب بودن رو خیلی راحت پیچوندنش!

این ها درحاتیه که هر بسیجی نمیتونه بهش دست پیدا کنه!
گرفتی چی میگم؟

و اینم بدونید این شلوغ کاری هایی که شده از هر ۲۰ نفر ۱۰ نفرشون بسیجی و پاسدار و... هستن!

برای منم اونقدر مهم نیست که بخوام جولان بدم !
ای کاش همین درجات رو در کشب علم و دانش داشتم :/
حیف!

(31-12-2017، 15:09)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2017، 14:31)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه پسر 16 ، 17 ساله یا اصلا ما میگیم 18 ساله رو الکی و زرتکی راهش نمیدن تو سپاه و ببرنش جلسات خصوصی یا نیمه خصوصی ...
مگر اینه پدری یا پدر بزرگی چیزی داشته باشه ک اونجا سابقه داشته باشه ، با حرفایی ام ک زده معلومه کسی تو خوانواده نداره ک سپاهی یا غیره باشه !

لابد تو از قوانین سپاه و .. خبر داری که اینطور مطمئن صحبت میکنی .
پس اونوقت نمیشه باهات بحث کرد ((:

اگر بیشتر دقت کنی متوجه میشی من مثل خیلیای دیگه اظهار نظر نکردم به طوری که بگم وضعیت فلان جای جامعه الان به این شکل هست !

رسماً از خیلی وقت پیش یاد گرفتم وقتی در موقعیتی قرار نگرفتم و توی یه مجموعه هیچ نقش مهمی ندارم مثل خیلی از بچه های دیگه با حرفای چرت و پرتم ادعا نکنم که خیلی میدونم و سر در میارم .

منظور حرفام فقط این بود که قضاوت نکنیم اگر در سپاه نیست که نباشه به من ربط نداره اما اینکه اگر هست بهتره در مورد مسائلش صحبتی نکنه چون به صلاح همست ، به صلاح کشورمه ! 

این تنها مشکل من با نوجوانان جامعمه که وقتی چیزی رو نمیدونن تحت تاثیر حرفهای خانواده در مهمانی ها اظهار نظر میکنن دوتا جمله طنز هم از خودشون میچسبونن بهش ((:

همش ادعای بزرگی و ادعای دانستن !!!

و میخوام وقتی داری حرفامو میخونی به این نکته هم توجه داشته باشی که من کاملاً بی طرف هستم و دوست ندارم گارد بگیری و اون دوگانگی رو بکشی وسط چون وقتی بی طرفم نمیتونم از چیزی حمایت کنم یا ازش بد بگم .. 

:>

طبق گفته هات رها !

گفتم، این حرفام اگه لو بره زیاد مهم نیست !

چون چیز خاصی نیست و اگرم باشه قطعا نه در فضای مجازی بلکه در فضای واقعی هم‌نمیگم!

اینو مطمئن باشید!

الان یه پسر ۱۰ ساله هست واسه اطلاعات شهر مجاور کار میکنه :/
کی باورش میشه؟!

منم ادعا ندارم .. بعدا صلاح شد عکس حکمم رو واس یکی میفرستم ببیینن البته اون جاهای محرمانش رو فیلتر میکنم!

من قبلا تو بخش فرهنگی بودم ولی تخصصم فضای مجازی بود آوردن فضای مجازی !

و ۱۰۰% سپاه به اون بزرگی هر کسی رو نمیارن بهش مقام بدن :/
۱۰۰% دباره خودشو خانوادش و... تحقیق کردن :/

هرکیم سوال داشت تو پ.خ واسش کامل توضیح میدم!

(31-12-2017، 16:31)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2017، 15:09)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لابد تو از قوانین سپاه و .. خبر داری که اینطور مطمئن صحبت میکنی .
پس اونوقت نمیشه باهات بحث کرد ((:

اگر بیشتر دقت کنی متوجه میشی من مثل خیلیای دیگه اظهار نظر نکردم به طوری که بگم وضعیت فلان جای جامعه الان به این شکل هست !

رسماً از خیلی وقت پیش یاد گرفتم وقتی در موقعیتی قرار نگرفتم و توی یه مجموعه هیچ نقش مهمی ندارم مثل خیلی از بچه های دیگه با حرفای چرت و پرتم ادعا نکنم که خیلی میدونم و سر در میارم .

منظور حرفام فقط این بود که قضاوت نکنیم اگر در سپاه نیست که نباشه به من ربط نداره اما اینکه اگر هست بهتره در مورد مسائلش صحبتی نکنه چون به صلاح همست ، به صلاح کشورمه ! 

این تنها مشکل من با نوجوانان جامعمه که وقتی چیزی رو نمیدونن تحت تاثیر حرفهای خانواده در مهمانی ها اظهار نظر میکنن دوتا جمله طنز هم از خودشون میچسبونن بهش ((:

همش ادعای بزرگی و ادعای دانستن !!!

و میخوام وقتی داری حرفامو میخونی به این نکته هم توجه داشته باشی که من کاملاً بی طرف هستم و دوست ندارم گارد بگیری و اون دوگانگی رو بکشی وسط چون وقتی بی طرفم نمیتونم از چیزی حمایت کنم یا ازش بد بگم .. 

:>
حرفات درسته منم ادمی نیستم ک حرف منطقی رو رد کنم ._.
اطلاعاتی ام راجب سپاه ندارم و دلمم نمیخواد داشته باشم :|ولی این بنظرم ناممکن اومد واسه همین گفتمش... بنظرم اومد ک یه سن قانونی شاید لازمه ی شرایط و عضویت توش باشه (:
(فک کنم منم یه بار تو حرفام گفتم ک طرفدار کسی نیستم ._.فقط فرضیات و چیزایی ک بنظرم درست میاد و میگم بعضی وقتا )
بسیج سن قانونی نمیشناسه!
اگه ۲ سالت باشه کارت درست باشه میتونی کمک کنی!

تویی که تو عمرت ۵ بار مسجد نرفتی تا بدونی اینارو حتی دربارش حق تفکر نداری نظر که جای خود داره!

یه سری سیاست ها هست ...

ای کاش رو در رو بود همه چیز رو میشد گفت!

خیلی روشنگرایی نشدن!

(31-12-2017، 13:36)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2017، 13:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اطلاعاتی بیاد بگه من اطلاعاتیم Huh

عزیزم منظور من هم همینه که نباید بگه ! 

حالا اشتباه کرده و گفته حتماً دلیل بر این نیست که دروغ میگه ..

بذاریم رو حساب اینکه اول راهه .. دیگه بحث نکنید که .

(31-12-2017، 13:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2017، 13:30)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2017، 13:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه جکی گفت جدی نگیر

جک نگفت !

شاید یه مقدار کلماتی که استفاده کرد درست نبود و منظور رو بد رسوند اما بهرحال نباید چیزی بگه .
اطلاعاتی بیاد بگه من اطلاعاتیم Huh
داداش اطلاعاتیا فرق دارن .. اطلاعات من و تورو نمیزارن که خخخ

اطلاعات همه چیزشوم رمزیه ی چیز پیچیده ایه!

خانوم:
@-Demoniac-

مدرک مورد نیاز به:

@ÆMÆշЇÑζ
و
@Faust

ارسال شد!

وقتی حرفی میزنم واس صلاح همه هس! حتما ی چیزی میدونم  Undecided

مطمئن باشید اینایی که شلوغ کردن بعد از شورش همه سرکوب میشن! جوری که کسی ندونه کچی شدن و کجا رفتن!

الکی تو خیابونا نرید جایی دیدید شلوغ شد سریع متفرق بشید Undecided
واو ._.
باریکلا :>
دیگه اینطوریم نیستم ک اعتقاد به چیزی نداشته باشم و مسجد نرفته باشم جناب :|
مدارکتم واسه خودم بفرست حوصله ندارم از این و اون بگیرم :|

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Faust - 01-01-2018

تو نقل قولتون تگ من رو بردارید اطلاعیه نیاد !

RE: گفتگوی آزاد نسخه 315 - Interstellar - 01-01-2018

(01-01-2018، 7:53)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع  به این خوبی -_

_

حتی مدیر سایت هم تایید کرده تو دیگه این وسط چیمیگی مردک رادیواکتیوی؟

بستن تاپیکتون رو اگر دقت کنید ,من اگر هنوز مدیر بودم خیلی زودتر از اینها می بستمش
درضمن حتی اگر مدیر اون بخش تایید می کرد دلیل بر درستیش نبود , اون تاچیک شما جاش هم توی اون بخش نبود , بیشتر برای بخش دانستنی / نجوم مناسب بود!

(01-01-2018، 8:43)tiiiinaaaa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع  به این خوبی -_

_
بله سیارکه اون اشتباه تایپی بود ببخشید
در نهایت اونقدر فاصلش کم میشه ک برخورد کنه ولی خب زمان دقیقی نمیشه داد بهش!
سال دیگه از60 میلیون کیلومتری زمین عبور میکنه , خطری نداره اصلا که بخواد برخورد کنه !