انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 316 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 316 (/showthread.php?tid=268455)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - Đęąđ.ğïřł - 24-01-2018

امیر میگه خببر نداره

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - omid13790 - 24-01-2018

(24-01-2018، 16:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر میگه خببر نداره

بهترTelegh_42

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - -Demoniac- - 24-01-2018

جدیدن ی قانون اومده بود , که اگر فک میکنید که اطلاعات مجازی شما — شده میتونید شکایت کنید ! پس از بررسی فردی که جرم و مرتکب شده از جریمه نقدی تا ضربه شلاق میتونه واسش صادر شه !
@"Aмιя Hσѕѕєιη" خداکنه در حده ی شایعه و دروغ باشه خبرایی که رسیده وگرنه خلافش ثابت شه ب ضررته , پیگیرشیم منتظر باش ! شوخیش — کردن تهدید حساب نشه صلوات !(تو تاپیکی ک زدی بفرس)
+—
@_Lσѕт_ در ارتباط باش ببینیم قضیه در حده ی بلف بچگانه بوده یا نه , اگر بوده که چ بهتر اگر نه که راحت میتونی شکایت کنی نیازی نیست جایی بری اینترنتیم میتونی , جدی تر میخوای بشه حضوری میتونی اقدام کنی ! تا دگ از 20 کیلومتری این غلطا هم رد نشه ! زیادم وقتت و نمیگیره شکایت کردن تو این مملکت یکی از راحت ترین کاراس خوبم بش پیگیری میکنن اگ جدی باشه طرفی که شکایت کرده !

@SABER حالا شما سرتون گرم باشه با بن کردن کاربرا و دلیل نوشتن ایشونم بشینه یا بلف — کردن بزنه یا — کنه اکانت کاربرای دیگرو !
—+
بهرحال واقعا امیدوارم که اشتباه قضیه به گوش من رسیده باشه که حداقل الکی وقتمو پاش نزارم و پیگیره چیزی ک اتفاق نیوفتاده نباشم . @"Aмιя Hσѕѕєιη" شما لطفا خودت سریعتر روشن کن موضوع رو که سوتفاهم پیش اومده یا نه !الکی ازت شکایت نشه و کار بدتر از این حرفا نشه عزیزمن!
+
خب این بالایی ها حرفای فرزامه ک دوباره میذار مشون !
و حرف های من :
مدریت محترم اول از همه شما برو یه دور دیگه قوانینتو نگاه کن !
مگه میشه دو نفر دعوا کنن بعد طرفدار یا مخالف هایی نداشته باشن ؟
قانونت از نظر من غلطه بر چن لایحه دیگه بنویس ! یاد حکومت اسلامی افتادم ک ب مردم میگن نیاین شعار بدین اگه بیاین مامورا با چماق میزننتون :|
و راجب تهمت !
هلیا خودش بهم گفت ک هکش کردی ...
میخوای واسه اینم مدرک بیارم ؟ :|
میدونی ک دروغ نمیگم پس بیا رو راست باشیم D:
اصلا میدونی چیه ؟ ادم زنده نیازی ب مدرک نداره ! چطوره خودش بیاد و بگه !
و راجب شکایت :/
فک میکنی واقعا داره دروغ میگه ک شکایت میکنه ؟ :/
ولی در اشتباهی چون اگه هلیا یه جواب محکم بده ک هکش کردی قطعا ازت شکایت میکنیم و منم پشتشونم !
جدیدا هیچیو نمیبینی و ازت ب شدت متنفرم ._.
من نمیدونم چرا تا الان واسه انصراف از مدریت اقدام نکردی ؟ D:
سنگ پا بود اب میشد !
اینم پاک نکن ترو قران بذار بمونه !
تاکی میخوای اعتراض و حقیقتو پاک کنی ؟
Lol :V

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - Mïņ̃†êR - 24-01-2018

(24-01-2018، 16:42)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدیدن ی قانون اومده بود , که اگر فک میکنید که اطلاعات مجازی شما — شده میتونید شکایت کنید ! پس از بررسی فردی که جرم و مرتکب شده از جریمه نقدی تا ضربه شلاق میتونه واسش صادر شه !
@"Aмιя Hσѕѕєιη" خداکنه در حده ی شایعه و دروغ باشه خبرایی که رسیده وگرنه خلافش ثابت شه ب ضررته , پیگیرشیم منتظر باش ! شوخیش — کردن تهدید حساب نشه صلوات !(تو تاپیکی ک زدی بفرس)
+—
@_Lσѕт_ در ارتباط باش ببینیم قضیه در حده ی بلف بچگانه بوده  یا نه , اگر بوده که چ بهتر اگر نه که راحت میتونی شکایت کنی نیازی نیست جایی بری اینترنتیم میتونی , جدی تر میخوای بشه حضوری میتونی اقدام کنی ! تا دگ از 20 کیلومتری این غلطا هم رد نشه ! زیادم وقتت و نمیگیره شکایت کردن تو این مملکت یکی از راحت ترین کاراس خوبم بش پیگیری میکنن اگ جدی باشه طرفی که شکایت کرده !

@SABER حالا شما سرتون گرم باشه با بن کردن کاربرا و دلیل نوشتن ایشونم بشینه یا بلف — کردن بزنه یا — کنه اکانت کاربرای دیگرو !
—+
بهرحال واقعا امیدوارم که اشتباه قضیه به گوش من رسیده باشه که حداقل الکی وقتمو پاش نزارم و پیگیره چیزی ک اتفاق نیوفتاده نباشم . @"Aмιя Hσѕѕєιη" شما لطفا خودت سریعتر روشن کن موضوع رو که سوتفاهم پیش اومده یا نه !الکی ازت شکایت نشه و کار بدتر از این حرفا نشه عزیزمن!
+
و حرف های من :
قانونت از نظر من غلطه بر چن لایحه دیگه بنویس ! یاد حکومت اسلامی افتادم ک ب مردم میگن نیاین شعار بدین اگه بیاین مامورا با چماق میزننتون :|
و راجب تهمت !
ولی در اشتباهی چون اگه هلیا یه جواب محکم بده ک هکش کردی قطعا ازت شکایت میکنیم و منم پشتشونم !
سنگ پا بود اب میشد !

پخ من هر چی هست بفرستید رسیدگی میشه

واو شیوا چه فعالی دختر (:
بهت پ.خ دادم :*
بخونش بیا تل !

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - امیر‌حسین - 24-01-2018

(24-01-2018، 16:42)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+—
@_Lσѕт_ در ارتباط باش ببینیم قضیه در حده ی بلف بچگانه بوده  یا نه , اگر بوده که چ بهتر اگر نه که راحت میتونی شکایت کنی نیازی نیست جایی بری اینترنتیم میتونی , جدی تر میخوای بشه حضوری میتونی اقدام کنی ! تا دگ از 20 کیلومتری این غلطا هم رد نشه ! زیادم وقتت و نمیگیره شکایت کردن تو این مملکت یکی از راحت ترین کاراس خوبم بش پیگیری میکنن اگ جدی باشه طرفی که شکایت کرده !

—+
+
و حرف های من :
و راجب تهمت !
سنگ پا بود اب میشد !
برید شکایت کنید،نتونستید ثابت کنید من از هر سه تا تون شکایت میکنم D:

درضمن IP ها در پنل مدیریت ذخیره میشه! IP اصلی که با فیلترشکن و... پاک نمیشه!

و همچنین یکی از قول های من به تیم مدیریت Hک نکردن اعضای این سایت بود!

موفق باشید!

و اگه احساس میکنید حساب شما مورد سرقت واقع شده رمزتون رو تغییر بدید!

شکایتیم دارید به مدیرکل بگید چک کنه در رابطه با هَک شدن حساب های کاربری!

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - ÆMÆշЇÑζ - 24-01-2018

خداکنه در حده ی شایعه و دروغ باشه خبرایی که رسیده وگرنه خلافش ثابت شه ب ضررته , پیگیرشیم منتظر باش ! شوخیش — کردن تهدید حساب نشه صلوات !(تو تاپیکی ک زدی بفرس)
+—
در ارتباط باش ببینیم قضیه در حده ی بلف بچگانه بوده  یا نه , اگر بوده که چ بهتر اگر نه که راحت میتونی شکایت کنی نیازی نیست جایی بری اینترنتیم میتونی , جدی تر میخوای بشه حضوری میتونی اقدام کنی ! تا دگ از 20 کیلومتری این غلطا هم رد نشه ! زیادم وقتت و نمیگیره شکایت کردن تو این مملکت یکی از راحت ترین کاراس خوبم بش پیگیری میکنن اگ جدی باشه طرفی که شکایت کرده !

حالا شما سرتون گرم باشه با بن کردن کاربرا و دلیل نوشتن ایشونم بشینه یا بلف — کردن بزنه یا — کنه اکانت کاربرای دیگرو !
—+
+
و حرف های من :
و راجب تهمت !
سنگ پا بود اب میشد !

حکومت اسلامی قانون داره ..
تو نظام جمهوی اسلامی کلی گروه های مخالف نظام و دین وجود دارن .. مثل مجاهدین خلق و عوامل داخلی و غیره ..
اگه دولت و نظام برخود نکنن کشور میشه یه جایی خراب تر از افغانستان و سوریه !

تنفر خودتو لازم نیس در لباس متن اعتراض امیز بلند بالا نشون بدی !
ایشون خودشون زبون دارن .. دست دارن واس تایپ کردن .. شعور دارن.. منطق دارن !
نیازی نیس شما وکیل وصی ایشون باشین !!

قانون از نظر شما غلطه ؟ برید به مدیر ارشد بگید !
شرمنده , حتی مدیرا نمیتونن قانون رو تغییر بدن .. بعد یه کاربر مثل شما بیاد بگه قوانینی که سال ها تو این انجمنه اشتباهه و باید تغییر پیدا کنه ؟!
وقتی نظام جمهوری اسلامی شد خیلیا نتونستن با قوانین جدید خو بگیرن .. تهش یا شورش کردن که سرکوب شد یا رفتن !

شما حق داری برای خودت اعتراض کنی.. کس دیگه ای اگه شاکی باشه میاد و اعلام میکنه !
والسلام

هر طور مایلی ._.\
ماشالله سابقتم پره تو این زمینه :V
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=267461&page=143
+
بدرود :>

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - امیر‌حسین - 24-01-2018

(24-01-2018، 17:03)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر طور مایلی ._.\
+
بدرود :>

راستی،خبر داری که تهمت زدنم جریمه داره ؟

تازه،میرید پلیس فتا،بعد از صابر میخوان لیست IP هارو بهشون بده بعد صابر میده IP ها رو اونام چک میکنن ..
خخخ بد به حالتون اگه خودتون وارد حساب های همدیگه شده باشید .. چون اینجا هم من شکایت میکنم هم شما سعی داشتید پلیس فتا رو فریب بدید ..

به هر حال .. برید شکایت کنید ..

بیا راهنماییتون کنم زودتر اقدام بشه:

۱.برید دادگستری شهرتون نامه بگیرید و سپس به پلیس فتا مراجعه کنید ..

اسم و فامیلیمم نیازه بهتون بگم؟
آدرس خونمم بدم؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - omid13790 - 24-01-2018

ای خدا Telegh_05